دانلود فیلم خارجی رایگان

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98

تاريخ : 12 فوریه

دانش آموزان و فارغ التحصیلانی که قصد ورود به دانشگاه را دارند با شروع ثبت نام کنکور ۹۸ باید از سایت Sanjesh.org وارد شده  و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند. آموزش هزینه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ در مطلب زیر…

هزینه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ تاریخ‌ ثبت‌نام‌ و شرکت در‌ آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۳۹۸

بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ کلیه‌ متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۳۹۸ برای‌ پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌، دانشگاه‌ پیام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند که ثبت‌نام از روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۱/۲۴ (بیست و چهارم بهمن ماه‌ ۱۳۹۷) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org آغاز و در روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۰۲ (دوم اسفند ماه‌ ۱۳۹۷) پایان می‌پذیرد؛ لذا داوطلبان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ ثبت‌نام نمایند.

دفترچه راهنما به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام در آزمون مذکور همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود. تاکید می گردد که آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ در تاریخ های ۹۸/۰۴/۱۳ و ۹۸/۰۴/۱۴ برگزار خواهد شد.

لازم به توضیح است اطلاعات مربوط به رشته‌هایی که در سال ۱۳۹۸ پذیرش آنها صرفاً با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) انجام می‌گردد در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۷ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد و داوطلبانی که تمایل به پذیرش در این رشته‌ها دارند نیازی به ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ نخواهند داشت.

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

قبل از اقدام به ثبت نام کنکور سراسری، باید کارت اعتباری ثبت نام خریداری شود.

هزینه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ 

ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ به صورت اینترنتی و از طریق سایت sanjesh.org انجام می شود و همزمان با اولین روز شروع ثبت نام، لینک خرید کارت اعتباری ثبت نام ( مطابق شکل زیر )، بر روی سایت قرار داده می شود و داوطلبان باید قبل از هر اقدامی، از طریق کلیک بر روی این لینک و واریز هزینه، کارت اعتباری ثبت نام را خرید نمایند. هزینه ثبت نام و خرید کارت اعتباری کنکور سراسری در سال ۹۸ – ۲۷۵/۰۰۰ تومان می باشد.

هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت می شود و روش دیگری برای پرداخت هزینه وجود ندارد. (کارت بانکی باید شامل رمز دوم و CV2 باشد)
داوطلبانی که علاوه بر رشته اصلی (ریاضی، تجربی، انسانی)، متقاضی شرکت در کنکور سراسری یکی از گروه های شناور (هنر و منحصرا زبان) می باشند، باید برای آن گروه یا گروه های آزمایشی کارت اعتباری مجزا خریداری نمایند. در واقع برای خرید هر کارت اعتباری باید مبلغ جداگانه واریز کرد.
با توجه به ادغام و برگزاری همزمان کنکور سراسری و دانشگاه آزاد، داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد، نیازی به خرید کارت اعتباری جداگانه برای این دانشگاه ندارند. در واقع با ثبت نام و خرید کارت اعتباری کنکور سراسری، ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد به طور خودکار انجام می شود.
پس از خرید کارت یا کارت های اعتباری و واریز هزینه، باید شماره سریال پیگیری را از سایت دریافت نمائید و تا پایان مراحل برگزاری کنکور سراسری نزد خود حفظ کنید.

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
مراحل پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام برای ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

شناسنامه و کارت ملی داوطلب 
عکس اسکن شده داوطلب
شماره سریال ۱۲ رقمی کارت اعتباری خریداری شده (برای ثبت نام هر گروه آزمایشی، نیازمند شماره سریال جدید می باشید)
شماره سریال ثبت نام دانشگاه پیام نور و دانشگاه غیر انتفاعی (برای تحصیل در دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی، باید علاوه بر خرید کارت اعتباری ثبت نام، گزینه علاقمندی به این دانشگاه ها را در فرم ثبت نام فعال نمائید.)
کد دانش آموزی + کد سوابق تحصیلی دیپلم + کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی (برای داوطلبان سیستم آموزشی نظام قدیم)
داوطلبان آقا باید مطابق مقررات عمومی، کد وضعیت نظام وظیفه را، در بند های مربوطه فرم درج نمایند.
اتباع غیر ایرانی متقاضی ثبت نام در کنکور ۹۸، باید با فعال نمودن گزینه اتباع غیرایرانیدر فرم ثبت نام، کد پیگیری ۱۳ رقمی مربوطه را در بند مربوطه درج نمایند.
داوطلبانی که دارای سهمیه ایثارگری می باشند، برای استفاده از سهمیه خود در کنکور سراسری، باید کدپیگیری مربوطه را ارگان ذیربط دریافت نمایند و در بند های مربوطه فرم، قرار دهند.
پس از وارد کردن اطلاعات فوق در فرم ثبت نام و اتمام مراحل ثبت نام، باید شماره پرونده ۷ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی را از سایت دریافت نمائید. در واقع در صورتی که موفق به دریافت این دو کد نشوید، ثبت نام شما ناقص باقی خواهد ماند.

اطلاعات جامع در سایت سازمان سنجش آموزش کشور
http://www6.sanjesh.org/download/sar98/sar98w2.pdf

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي