مدت اعتبار اشتراک دولینگو پلاس

اگر می‌خواهید زبان جدیدی یاد بگیرید اما نمی‌خواهید پولی خرج کنید، می‌توانید برای یک دوره آزمایشی رایگان دولینگو ثبت نام کنید، همچنین می‌توانید دوستی را معرفی کرده یا در دوره‌های زبان پولی Duolingo شرکت کنید. Duolingo Plus یک سرویس اشتراک پولی است که به شما امکان دسترسی به ویژگی‌های اضافی مانند تمرین مهارت نامحدود، حالت آفلاین و بدون تبلیغات را می‌دهد. 

مدت اعتبار اشتراک دولینگو پلاس

می‌توانید برای آزمایش رایگان این سرویس ثبت‌نام کنید و اگر دوست داشتید، می‌توانید برای دریافت تخفیف در اشتراک خود به یکی از دوستان خود مراجعه کنید. دولینگو همچنین دوره‌های زبان پولی را ارائه می‌دهد که شامل یک دوره آزمایشی رایگان است. پس از اتمام دوره آزمایشی، می‌توانید هزینه دوره را با کارت اعتباری یا پی پال پرداخت کنید.

مزیت‌های جدید اشتراک دولینگو پلاس

 

مدت اعتبار اشتراک دولینگو پلاس

با اشتراک دولینگو پلاس ، مزایایی که شما از آنها بهره‌مند خواهید شد عبارتند از:

 • بدون تبلیغات: بدون وقفه یاد بگیرید.
 • قلب‌های نامحدود: قلب‌های نامحدود را فعال کنید تا اشتباهات سرعت شما را کاهش ندهند.
 • بررسی اشتباهات
 • تلاش‌های نامحدود در چالش‌های سطح بالا

نقاط قوت دولینگو پلاس

 

مدت اعتبار اشتراک دولینگو پلاس

Duolingo از طریق شعار خود “زبانی را در حین تفریح ​​یاد بگیرید” اعتماد و عشق هزاران نفر را در سراسر جهان به دست آورده است. تا زمانی که اپلیکیشن را دارید، می‌توانید زبانی را از طریق موبایل یا لپ تاپ خود یاد بگیرید. نحوه دریافت رایگان آن و همچنین دسترسی به تمامی امکانات آن در این مقاله توضیح داده خواهد شد. می‌توانید اشتراک Duolingo Plus ماهانه را در هر زمان لغو کنید و فقط برای یک ماه اعتبار دارد. اگر فقط ده دوست را برای ثبت نام دعوت کنید، می‌توانید تا 6 ماه رایگان از برنامه استفاده کرده و اگر بیش از 5 دوست داشته باشید، تا 3 ماه رایگان می‌توانید از آن استفاده نمایید. علاوه بر بخش ارجاع، می‌توانید به هر فردی که به برنامه وابسته شما می‌پیوندد یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه بدهید.

آیا Duolingo Plus اکنون رایگان است؟

هیچ پاسخ مشخصی برای این سوال وجود ندارد! زیرا ممکن است در طول روند برنامه زمان تغییر کند. با این وجود، در حال حاضر، به نظر می‌رسد که Duolingo Plus رایگان نیست. این موضوع ممکن است در آینده تغییر کند، بنابراین توصیه می‌شود که به طور دوره‌ای بررسی کنید تا ببینید آیا وضعیت تغییر کرده است یا خیر.

آزمون انگلیسی Duolingo

آزمون انگلیسی Duolingo یک ارزیابی مهارت انگلیسی است که برای ارزیابی توانایی شما در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن به انگلیسی استفاده می‌شود. با پیشرفت در این آزمون تطبیقی ​​کامپیوتری، دشواری سؤال بر اساس پاسخ شما به سؤالات قبلی افزایش یا کاهش می‌یابد. علاوه بر سؤالات چند گزینه‌ای، شما به سؤالات باز پاسخ می‌دهید تا مهارت‌های انگلیسی گفتاری و نوشتاری خود را ارزیابی کنید. سیستم به تمام سوالاتی که پاسخ داده می‌شود نمره می‌دهد. همچنین افراد فرصتی برای ضبط مصاحبه ویدیویی و نمونه writing دارند.

بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌ها در ایالات متحده برای دانشجویان بین‌المللی آینده نگر نیاز به مدرکی دال بر مهارت‌های زبان انگلیسی دارند. این آزمون به یک جایگزین محبوب برای SAT، ACT یا TOEFL برای این منظور تبدیل شده است.

آزمون استاندارد مهارت زبان انگلیسی

آزمون انگلیسی Duolingo یک امتحان استاندارد و شبیه به آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان تافل و آزمون‌های سیستم جهانی آزمون زبان انگلیسی آیلتس است. به این ترتیب، از ژوئن 2023، اغلب می‌توانید از گزارش‌های نمره‌ای به‌عنوان جایگزینی برای این آزمون‌ها در بیش از 4000 دانشگاه و مؤسسه استفاده کنید. Duolingo نموداری را ارائه می‌کند که مقایسه امتیازی بین آزمون‌ها را نشان می‌دهد.

برای شرکت در آزمون انگلیسی Duolingo، به رایانه ای با اتصال اینترنت قابل اعتماد و دوربین جلو نیاز دارید. کل فرایند تست به صورت آنلاین انجام خواهد گرفت و ناظران ضبط شما را بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند که از قوانین پیروی می‌کنید. به همین دلیل، باید در اتاقی با نور مناسب با دوربین فیلمبرداری، میکروفون و بلندگوهای رایانه روشن باشید. اگر از سیستم عامل مک برای شرکت در این تست استفاده می‌کنید، لازم است قبل از شروع تست، اجازه ضبط صفحه نمایش رایانه خود را به همراه دسترسی به سیستم بدهید.

تست انگلیسی Duolingo حدود یک ساعت طول می‌کشد تا تکمیل شود. به سه بخش تقسیم می‌شود:

 • معرفی و راه اندازی پنج دقیقه
 • آزمون تطبیقی ​​45 دقیقه
 • مصاحبه تصویری 10 دقیقه

نتایج خود را ظرف 48 ساعت دریافت خواهید کرد و این نتایج به مدت دو سال معتبر می‌مانند.

Duolingo قوانین تست سختگیرانه‌ای دارد که همه داوطلبان باید از آنها پیروی کنند. این قوانین شامل موارد زیر است:

 • گوش‌ها و صورت را همیشه بدون پوشش نگه دارید و در معرض دید قرار دهید.
 • دستگاه‌های تلفن همراه، یادداشت‌ها و کتاب‌های درسی را از محل آزمایش دور نگه دارید.
 • در مدت زمان تست همیشه صفحه دستگاه را چک کنید.
 • همواره در پنجره آزمون بمانید.
 • از نوشتن یا خواندن یادداشت خودداری کنید.
 • فقط در صورت دستور صحبت کنید.

سخن پایانی

برنامه Duolingo برای یادگیری رایگان است و صدها منبع آموزشی رایگان برای انتخاب دارد. اما در حالت کلی، پرداخت 6.99 دلار در ماه برای Duolingo Plus ارزش سرمایه‌گذاری را خواهد داشت و اگر واقعاً برنامه را دوست دارید، توصیه ما خرید دولینگو پلاس است.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه