علت حذف شدن پشه از مهمونی

تاريخ : 27 آگوست

در دو قسمت اخیر برنامه مهمونی، شخصیت محبوب پشه در این برنامه حضور پیدا نکرد. به همین دلیل بازخوردهای فراوانی از سوی کاربران به دنبال داشته است. اما علت حذف شدن پشه مهمونی یا ممنوع التصویری پشه مهمونی را در ادامه بخوانید

علت حذف شدن پشه از مهمونی

علت حذف شدن پشه از مهمونی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

دو قسمتی می‌شود که در برنامه «مهمونی» جای یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های عروسکی‌ اش خالیست. عروسکی که از ابتدای حضورش مورد توجه مخاطبین قرار گرفت و عبارت «بده بزنیم» تیکه کلام مردم جامعه شده بود.

حالا اما پس از قسمت ٢٢، در هیچ یک از آیتم های برنامه مهمونی شخصیت «پشه» دیده نمی‌شود و شایعاتی مبنی بر اینکه این عروسک محبوب (احتمالا بخاطر کلمه بده بزنیم) از این برنامه کنار گذاشته شده است

اطلاعیه ساترا در خصوص پشه : دلیل غیبت دو هفته‌ای این شخصیت در «مهمونی»، برنامه کاری صداپیشه آن بوده است. محمدصادق افراسیابی سرپرست معاونت کاربران ساترا درباره شائبه ممیزی کاراکتر «پشه» توضیح داد که غیبت پشه به دلیل برنامه کاری کاظم سیاحی صداپیشه آن در محصولی دیگر بوده است و به زودی به این مجموعه بازمی‌گردد.

 

گرچه هنوز باید منتظر واکنش عوامل این مجموعه به حذف «پشه» ماند اما چیزی که مشخص است سانسور کلی او از برنامه ایرج طهماسب است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي