مطالب پيشنهادي

نکاتی برای داشتن دست های زیبا و جوان

دسته بندي : سلامت,پوست و مو
تاريخ : 2 ژانویه
بازديد : 215

داشتن دست های زیبا و جوان برای خانم ها در زیبایی آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای داشتن دستان زیبا و جوان باید به پوست دست خود مانند پوست صورت رسیدگی کنیم. یکی از این نکات جلوگیری از شستن دست ها با آب داغ است زیر آب داغ باعث خشک شدن پوست دست می شود. در ادامه مطلب نکاتی برای داشتن دست های زیبا و جوان را برای شما کاربران عزیز خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

نکاتی برای داشتن دست های زیبا و جوان

314966 Gahar ir e1577909891498 نکاتی برای داشتن دست های زیبا و جوان

کمتر از آب داغ استفاده کنید

اگر می خواهید دست زیبایی داشته باشید، مصرف آب داغ خود را محدود کنید. آب داغ پوست را خشک می کند. بهترین آب برای پوست، آب ولرم یا سرد است.

799853 Gahar ir نکاتی برای داشتن دست های زیبا و جوان

از لوسیون استفاده کنید

در هر مکان و موقعیتی که هستید، استفاده از لوسیون را فراموش نکنید. مرطوب کردن همیشگی پوست، کلید داشتن پوستی صاف، زیبا و جوان است.

لوسیون ها گزینه ی مورد علاقه ی بسیاری از افراد هستند. آنها به اندازه ی روغن ها چرب نیستند، به راحتی جذب می شوند و پوست شما را صاف و مرطوب نگه می دارند.

از محصولات مراقبت از پوست استفاده کنید

هرگاه از کرم های لایه بردار صورت استفاده کردید، مابقی آن را روی دست ها بزنید تا پوست مرده ی دور کوتیکول ها و پشت دست شما را نیز لایه برداری کند. حتی از کرم ها و محصولات مراقبت از پوست صورت نیز می توانید برای دست خود نیز استفاده کنید.

443578 Gahar ir نکاتی برای داشتن دست های زیبا و جوان

از کوتیکول های خود مراقبت کنید

کوتیکول های سالم به معنای داشتن ناخن های سالم است. هرگاه فرصت داشتید، یک قطره روغن زیتون ، نارگیل یا بادام را بر روی بستر هر یک از ناخن های خود ماساژ دهید. این کار به ویژه زمانی که سن بالا می رود و رطوبت خود را از دست می دهد، بسیار مفید است.

کوتیکول ها را عقب بدهید، اما قیچی نکنید

هر چند روز یکبار با یک وسیله ی فلزی، کوتیکول ها را عقب بکشید، اما هیچگاه آنها را قیچی نکنید. وجود کوتیکول ها دلیل خاصی دارد و آن هم مراقبت در برابر عفونت است. بالعکس پوست ریشه شده ی انتهای ناخن ها باید حتما گرفته شود تا به جایی گیر نکند.

ضد آفتاب بزنید

پوست پشت دست شما بسیار نازک است و به سرعت علائم پیری را نشان می دهد. درست همانند مرطوب کننده ها از ضد آفتاب استفاده کنید.

831034 Gahar ir نکاتی برای داشتن دست های زیبا و جوان

ناخن های خود را مانیکور کنید

مانیکور ناخن ها نباید بیش از حد انجام شود، بلکه هر چند وقت یکبار به سالن بروید و ناخن های خود را مانیکور کنید و به آنها شکل دهید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي