هزینه رومینگ همراه اول در ترکیه

این بخش از گهر مربوط به هزینه رومینگ همراه اول در ترکیه است. معمولا کسانی که به ترکیه سفر میکنند، به دنبال راه ارتباطی باعزیزانشان در داخل کشور هستند و اطلاعاتی در مورد هزینه رومینگ اپراتورها ندارند. اگر دغدغه شما هم این است در ادامه با ما همراه باشید تا سوالات شما را پاسخ دهیم.

هزینه رومینگ همراه اول در ترکیه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

هزینه رومینگ همراه اول در ترکیه

 

نوع ارتباط

تعرفه

مکالمه داخلی (به ازای هر دقیقه)

۷۵۰۰ تومان

هزینه تماس از ترکیه به ایران با همراه اول

۱۲۵۰۰ تومان

دریافت مکالمه (به ازای هر دقیقه)

۱۰۵۰۰ تومان

ارسال پیامک (به ازای هر عدد)

۴۰۰۰ تومان

دریافت پیامک (به ازای هر عدد)

۰ تومان

اینترنت آزاد (به‌ ازای هر مگابایت)

۳۰۰۰ تومان

هزینه رومینگ همراه اول در ترکیه در قالب بسته

هزینه رومینگ همراه اول در ترکیه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

رومینگ همراه اول بدون تعویض سیم کارت:

مشترکین می توانند در طول سفرهای خارجی خود، بدون نیاز به تعویض سیم کارت از خدمات مکالمه و پیامک و اینترنت بر روی سیم‌کارت همراه اول خود بهره مند شوند.هم اکنون این سرویس از طریق ۲۱۷ اپراتور تلفن همراه در ۱۱۲ کشور قابل استفاده است که مشترکین اعتباری همراه اول می توانند، در ۶۷ کشور و از طریق ۱۴۲ اپراتور از این سرویس استفاده کنند.برای مشاهده مقاصد و دسترسی خط خود به جدول «اپراتورهای طرف قرارداد رومینگ» مراجعه کنید.

نکاتی در مورد فعال سازی و  هزینه رومینگ همراه اول

قبل از خروج از کشور برای فعالسازی سرویس رومینگ می‌توانید، کد دستوری ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱ مربع (*۱۰*۲۹۱#) را شماره‌گیری کرده یا از طریق اپلیکیشن همراه من رومینگ خود را فعال کنید.

همچنین چنانچه قبلا سرویس محدودیت مکالمه بین الملل را برای خود فعال نموده اید، علاوه بر فعالسازی سرویس رومینگ بین الملل، سرویس محدودیت مکالمه بین الملل را نیز غیرفعال نمایید (*۱۰*۲۹۲۲*۲# و یا *۸۰۰*۸*۲# و یا از طریق اپلیکیشن همراه من) تا در برقراری تماس و ارسال پیامک خود در خارج از ایران با مشکلی مواجه نشوید.

برای غیرفعال سازی این سرویس نیز می‌توانید از همان کانال‌های فعال‌سازی اقدام نمایید.درصورت خرید بسته های رومینگ سرویس رومینگ به صورت خودکار برای سیمکارت شما فعال خواهدشد.

نکاتی که باید در مورد رومینگ همراه اول بدانید :

هنگام استفاده از سرویس رومینگ درخارج از کشور، حتما کد ایران (۰۰۹۸) را قبل از شماره تلفن‌های ثابت و موبایل مورد نظر خود شماره‌گیری فرمایید.

در صورت پیدا نکردن شبکه تلفن همراه در کشور میزبان با مراجعه به Setting گوشی، گزینه Manual را انتخاب نموده و سپس اپراتور مورد نظر را انتخاب نمایید.

حتما قبل از خروج از کشور، برای دسترسی به پرتال‌های بانک و استفاده از وب سایت‌های ایرانی، سرویس رومینگ خود را فعال کنید. فعالسازی سرویس رومینگ در خارج از كشور، امكان پذير نيست.

امکان دریافت رمز دوم خرید در خارج از کشور، بدون فعالسازی سرویس رومینگ بین الملل، میسر نخواهد بود.

با توجه به محدودیت امکانات شبکه های اجتماعی همانند تماس با واتساپ در برخی از مقاصد از جمله امارات، با استفاده از سرویس اینترنتی رومینگ می‌توانید مشابه زمانی که در ایران هستید، از تمامی امکانات شبکه های اجتماعی تان استفاده کنید.

با فعالسازی PIN CODE سیم كارت و تعریف رمز گوشی، می‌توانید در صورت سرقت یا مفقودی تلفن همراه، سواستفاده‌های احتمالی را به حداقل رساند.

در صورت مفقود شدن گوشی، بلافاصله مراتب را به یكی از بستگان درجه یک خود در داخل كشور اطلاع داده تا از طریق مراجعه به مراکز خدمات مشتركین نسبت به قطع آن اقدام نمایند.همچنین می‌توان با داشتن رمز دوم و از طریق اپلیکیشن همراه من، نسبت به قطع سیم‌کارت شخصاً اقدام نماید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي