جواب پیام تسلیت رسمی کوتاه (متن و عکس)

دسته بندي : 💥 سرگرمی,اس ام اس
تاريخ : 2 آذر

در این بخش از گهر، گزیده هایی از جواب پیام تسلیت رسمی کوتاه به همراه عکس نوشته، گردآوری شده است. قطعا تشکر از ابراز همدردی عزیزان نشانه احترام و قدردانی از مهربانی دوستان است. برای دیدن نمونه این پیام ها در ادامه با ما همراه باشید.

 

جواب پیام تسلیت رسمی کوتاه (متن و عکس), جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهرجواب پیام تسلیت رسمی کوتاه

سپاس باد شما را که در اندوه ما شریک شدید.

از خداوند برای جنابعالی و خانواده محترم

آرزوی سلامت و خوشبختی می‌کنیم.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡

درود بر شما که با ارسال پیام تسلیت مرا همراهی کرده و از بار غمی که بر شانه داشتم کاستید. اجرتان برقرار و شادی به کامتان باد.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡

جواب پیام تسلیت رسمی کوتاه (متن و عکس), جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

جواب پیام تسلیت رسمی کوتاه به همکاران

بدین وسیله از کلیه همکاران محترم که در مراسم ختم ……………. اینجانب شرکت نموده اند تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم بتوانم  در مراسم شادی این عزیزان جبران و خدمت نمایم .

♡♡♡♡♡♡♡♡♡

بدین وسیله از کلیه همکاران محترم که در مصیبت درگذشت …………. اینجانب با حضور خود در مراسم تشییع، سوگواری و یادبود آن مرحومه موجب تسلی خاطرم بودند، بینهایت سپاسگزارم.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡

بدین وسیله از مدیریت محترم و کلیه همکاران شعبه …………….، مدیریت و همکاران مجتمع …………….، همکاران اداره تدارکات و خدمات و کلیه همکارانی که در مراسم ختم …………… اینجانب، با ارسال پیام تسلیت، تاج گل، پلاکارد با اینجانب همدردی نمودند که موجب تسلی خاطر بازماندگان گردیده، کمال تشکر را دارم.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡

عزیزان همکار… از اینکه توانستید به لطف عمیم خود درد هجرت […] ما را تسکین ببخشید، از شما سپاسگزاری نموده و امیدواریم اجری عظیم در پیشگاه حضرت حق داشته باشید.

جواب پیام تسلیت رسمی کوتاه (متن و عکس), جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

جواب پیام تسلیت رسمی به دوستان

از شما که در داغ سنگین از دست دادن عزیزمان در کنارمان بودید، صمیمانه سپاسگزارم.

حضور گرمتان تسکینی بر قلب ما بود.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡

تشکر می‌کنم از هر یک از شما که با حضور و دلگرمی‌هایتان، در سوگمان شریک شدید.

حمایت شما برای ما بسیار با ارزش بود.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡

قدردانی می‌کنم از تمام دوستان و بستگانی که در این لحظات دشوار به یاد ما بودند و محبت‌های خود را به ما نشان دادند.

از طرف…

♡♡♡♡♡♡♡♡♡

سوگی که در زندگی ما سایه انداخت ،توانفرسا بود ، سپاس ما را که با حضور گرم خود به تسکین دردمان آمده بودید ، بپذیرید.

 

جواب پیام تسلیت رسمی کوتاه (متن و عکس), جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

قدردانی از دوستان در جواب پیام تسلیت

نمی دانم برای وصف محبت تان چه واژه ای را به کار بگیرم. دوستان  از این که مرا  در مصیبت پیش آمده یاری کردید و با ابراز همدردی تان مرا تسکین دادید سپاسگزارم.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡

با شایسته‌ترین و عالی‌ترین عبارات و سخنان به هر زبان و هر لهجه می‌ستاییم، محبت‌های شما بزرگواران را. چه آن کس که با گل خاطر سوگوارمان را تسلی بخشید و چه آن کس که به قدوم مبارک خود و چه آن عزیزی که به خط و جراید گرد غم از چهره غمگین ما زدود.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡

همراهی شما در این مسیر سخت ، تسکینی بر دل‌ های ما بود و نشان داد که در این دنیای پر از سختی ، هنوز هم محبت و دوستی وجود دارد. لطف و محبت شما هرگز از یاد ما نخواهد رفت.

با تشکر و قدردانی فراوان

♡♡♡♡♡♡♡♡♡

در مقام شما چه می‌توانیم بگوییم که اقیانوسی از لطف و رحمت را به رگ‌های خسته و کوفته‌مان جریان دادید، با این عمر کوتاه خاکی، قادر به جبران الطاف شما نیستیم، پس دست به دامان ذات کبریایی دراز می‌کنیم و از درگاهش می‌خواهیم تا پاسخگوی این همه لطف، از روی عنایت خویش باشد.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡

از محضر ارزشمند شما که در سوگ پیش آمده شرکت فرمودید سپاسگزاری نموده و امیدواریم به جای سایه اندوه در زندگی‌تان آفتاب تابان شادمانی باشد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي