کد تخفیف بلیط هواپیما با کارت کیشوندی

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 10 آگوست

مهاجرت به شهرهای مختلف به ویژه شهرهای توریستی و صنعتی، بیشتر از سمت شهرستان های کوچک تر صورت می گیرد. اما جزیره کیش به دلیل موقعیت جغرافیایی و امکانات بهتر سرمایه گذاری و زندگی باعث شده است که حتی از شهرهای بزرگ مانند تهران و مشهد نیز به این جزیره مهاجرت کنند.

هزینه های زندگی در کیش بالاتر از سایر شهرهاست اما میزان در آمد نیز به مراتب بالاتر است. افرادی که به این شهر مهاجرت می کنند از تسهیلات و مزایای زیادی استفاده می کنند که یکی از آن ها دریافت تخفیف با کارت کیشوندی می باشد.

کد تخفیف بلیط هواپیما با کارت کیشوندی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

پس از مهاجرت به کیش و دریافت اقامت در جزیره کیش، کارتی تحت عنوان کارت کیشوندی به مهاجران داده می شود. تخفیف بلیط هواپیما با کارت کیشوندی، ارائه تخفیف در تفریحات آبی و رستوران های کیش برخی از مزایای این کارت ها می باشد. البته بلیط هواپیما با تخفیف ۸۰ درصد برای همه مسافران دارنده این کارت امکان پذیر نیست و تنها برخی مسافران نوزاد می توانند از بلیط هواپیما تخفیف دار استفاده کنند.

البته لازم به ذکر است که علاوه بر استفاده از کارت کیشوندی، روش های زیادی برای خرید بلیط ارزان و یا بلیط تخفیف دار در مسیر تهران کیش وجود دارد. انتخاب نوع بلیط و اینکه سیستمی باشد یا چارتری نیز در تعیین هزینه نهایی بلیط موثر است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد انواع بلیط ارزان می توانید اینجا کلیک کنید و با توجه به شرایط، بلیط مناسب را خریداری کنید.

لازم به ذکر است که تخفیف بلیط هواپیما با کارت کیشوندی تنها برای مسیر تهران به کیش و کیش به تهران وجود دارد. برای مسیرهای پرتردد دیگر مانند مسیر اصفهان تا مشهد ، یا تهران تا مشهد، که در آن بلیط هواپیما معمولا قیمت بالاتری دارد، نمی توان از تخفیف این کارت ها استفاده کرد.

کارت کیشوندی چیست؟

کارت کیشوندی کارتی با مزایای زیاد برای بومیان و افراد مقیم جزیره کیش می باشد که انواع مختلفی دارد و برای هر کدام از افراد که مجرد یا متاهل هستند، متولد کیش می باشند و برخی شرایط دیگر کارتی جداگانه در نظر گرفته می شود.

روش دریافت کارت کیشوندی

کارت کیشوندی مانند یک شناسنامه برای ساکنین کیش می باشد که به ساکنین دائمی این جزیره داده می شود و بومیان این جزیره را از گردشگران و ساکنین موقت جزیره جدا خواهد کرد. برای کسانی که در کیش سکونت دارند کارت کیشوندی با رنگ های مختلفی ارائه خواهد شد که هر رنگ نشان دهنده مفهومی متفاوت است و بر اساس شرایطی که آن فرد دارد به او داده می شود.

کد تخفیف بلیط هواپیما با کارت کیشوندی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

 این کارت ها در رنگ های مختلفی صادر می شود که عبارتند از کارت سبز، کارت آبی، کارت زرد، کارت کرم رنگ، کارت سفید و کارت صورتی .

کارت سفید: برای تاجران و بازرگانان داخلی کیش.

کارت زرد: افراد مجرد که در جزیره زندگی می کنند.

کارت سبز: افرادی که در جزیره کیش متولد شده اند و ساکن در آن هستند.

کارت آبی: افرادی که به صورت خانوادگی به جزیره کیش مهاجرت کرده اند و سکونت یافتند.

کارت کرم رنگ: برای افراد متاهل که به صورت زوج در این جزیره سکونت دارند.

کارت صورتی: برای تاجران و بازرگانان خارجی.

شرایط عمومی دریافت کارت کیشوندی

 • فرد مورد نظر باید در جزیره کیش شاغل باشد
 • آن شخص باید در تمامی کلاس های مربوط به کیشوندان که قوانین شهروندی و راهنمایی رانندگی جزیره را توضیح می دهند حضور داشته باشد.
 • همچنین باید حداقل ۶ ماه اقامت برای دریافت کارت کیشوندی داشته باشید و برای اثبات این موضوع باید قرارداد اجاره یا سند خانه را ارائه کنید.

کد تخفیف بلیط هواپیما با کارت کیشوندی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

مدارک لازم برای دریافت کارت و کد تخفیف بلیط هواپیما

شما باید برای اینکه از این کارت و کد تخفیف بلیط هواپیما با کارت کیشوندی بهره مند شوید مدارکی را با خود به همراه داشته باشید که در زیر ذکر کرده ایم:

 • تصویر تمام صفحات شناسنامه برای افراد بالای ۱۸ سال و تصویر صفحه اول شناسنامه برای افراد زیر ۱۸ سال
 • ارائه کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت برای آقایان. البته این مدرک برای افرادی که قبل از سال ۱۳۴۲ متولد شده اند الزامی نمی باشد.
 • یک عکس رنگی بدون هیچ منگنه و خط خوردگی روی عکس. ( در عکس، فرد نباید کلاه یا کروات داشته باشد)
 • اسکن پشت و رو کارت ملی

به چه کسی شهروند کیش (کیشوند) گفته می شود

شما در ابتدا برای دریافت کارت کیشوندی باید شهروند کیش باشید تا بتوانید از تخفیف بلیط هواپیما با کارت کیشوندی بهره مند شوید.

اما این شرایط به این صورت می باشند:

 • بومیان جزیره کیش جزء شهروندان کیش شناخته می شوند.
 • افرادی که به صورت کارفرما از اداره بازرگانی سازمان منطقه آزاد کیش دارای مجوز فعالیت های اقتصادی هستند، شهروندان کیش می باشند.
 • دانشجویانی که در کیش اقامت دارند و در یکی از دانشگاه های کیش در حال تحصیل هستند.
 • کسانی که حداقل به مدت ۶ ماه در جزیره کیش شغل داشته اند. (کارفرما باید این مسئله را تایید کند).
 • سرمایه گزارانی که یک ملک را خریداری کرده اند و ۶ ماه از زمان خرید آن گذشته است. (ملک باید دارای سند باشد).
 • اتباع خارجی که در جزیره کیش سرمایه گذاری کرده اند یا شرکتی به نام خود در کیش ثبت نموده اند عضو کیشوندان جزیره کیش می باشند.

کد تخفیف بلیط هواپیما با کارت کیشوندی در کدام ایرلاین ها ارائه می شود؟

احمد مرادی عضو هیئت مدیره و مدیر بازرگانی هواپیمایی کیش اعلام نمود  که با تایید ایرلاین کیش ایر و با همت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش جناب آقای دکتر غلامحسین مظفری توانستند برای حمایت از کسانی که در کیش شاغل هستند و یا در جزیره کیش سرمایه گزاری کرده اند، بستری را فراهم کردند تا کیشوندان بتوانند با ارائه کارت کیشوندی خود به دفاتر فروش مشخص شده ایرلاین کیش ایر مراجعه کنند و از این تخفیف بلیط هواپیما با کارت کیشوندی بهره مند شوند.

این دفاتر مشخص شده به صورت زیر هستند:

در شهر تهران : دفتر فروش۱: چهارراه جهان کودک و دفتر فروش۲: شهرک اکباتان

در جزیره کیش : دفتر فروش۱: دفتر مرکزی در میدان سنایی و دفتر فروش۲: پردیس کیش در پردیس یک

کد تخفیف بلیط هواپیما با کارت کیشوندی, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

مزایای کلی داشتن کارت کیشوندی

شما به غیر از اینکه  از کد تخفیف بلیط هواپیما با کارت کیشوندی استفاده می کنید مزایای دیگری به شما تعلق خواهد گرفت که در ادامه برای شما مطرح می کنیم:

 • ورود آسان به جزیره با استفاده از خودرو
 • خروج آسان از جزیره با خودرو
 • می توانند این افراد به راحتی اثاثیه خود را از جزیره خارج کنند.
 • تخفیفات مناسبی را برای تفریحات آبی، رستوران ها و باشگاه ها می توانند دریافت کنند.
 • این افراد می توانند با استفاده از پلاک های کیش به مدت یک ماه در سال در خارج از کیش حضور داشته باشند.
 • کیشوندان با استفاده از کارت کیشوندی می توانند در قرعه کشی ها و جشنواره هایی که در کیش برگزار می شود حضور داشته باشند.
 • همچنین با استفاده از این کارت به دانشجویانی که در کیش تحصیل می کنند تخفیفاتی در دانشگاه های کیش و همچنین دانشگاه های معتبر کشور مانند دانشگاه تهران، پردیس بین الملل و دانشگاه صنعتی شریف داده می شود.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي