پيدا كردن پيج اينستا از طريق شماره تلفن

پیدا کردن پیج اینستا از طریق شماره تلفن دغدغه بسیاری از کاربرانی است که با این اپلیکیشن کار می کنند. به همین خاطر ما در این مقاله تصمیم به آموزش پیدا کردن پیج اینستا از طریق شماره موبایل پرداخته ایم.

آموزش کامل پيدا كردن پيج اينستا از طريق شماره تلفن

پيدا كردن پيج اينستا از طريق شماره تلفن

پيدا كردن پيج اينستا از طريق شماره تلفن

ابتدا اینستاگرام را باز کنید.
سپس به برگه نمایه بروید.
حال بر روی نماد همبرگر در بالا سمت راست ضربه بزنید.
در این مرحله باید Discover People را انتخاب کنید.
در صورت درخواست، به اینستاگرام اجازه دهید به مخاطبین شما دسترسی پیدا کند.
لیست افراد روی صفحه را مرور کنید. مواردی که “برای شما پیشنهاد شده است” از مخاطبین شما هستند.

پيدا كردن پيج اينستا از طريق شماره تلفن

برای پیدا کردن افراد در اینستاگرام باید چیکار کنیم؟

همانطور که بالاتر نیز گفته شد برای پیدا کردن افراد در اینستاگرام راه ها و روش های متفاوتی وجود دارد، یکی از این روش ها شماره تلفن می باشد. شما میتوانید با جستجوی افراد با شماره تلفن ان ها پیج اینستاگرام آن ها را پیدا کنید.

برای پیدا کردن افراد در اینستاگرام ابتدا به قسمت setting اکانت اینستاگرام خود بروید. سپس سه خط بالای صفحه سمت راست را ضربه بزنید تا گزینه های زیر برای شما نمایش داده شود.

 

 

پيدا كردن پيج اينستا از طريق شماره تلفن

پس از انتخاب گزینه Discover People میتوانید مخاطبینی که شماره تلفن ان ها را د ارید را شماهده کرده و در اینستاگرام پیدا کنید. در این مرحله اینستاگرام به شما یک هشدار با عنوان اینکه میخواهد به مخاطبین شما دسترسی داشته باشد میدهد که شما با انتخاب گزینه اجازه دادن و یا Accept این اجازه را به اینستاگرام میدهید تا به مخاطبین و شماره تلفن های تلفن همراه شما متصل شود.

پيدا كردن پيج اينستا از طريق شماره تلفن

آموزش پاک کردن شماره تلفن از اینستاگرام

وقتی یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام ایجاد می کنیم، افرادی را که قبلاً در اینستاگرام هستند به ما نشان می دهد. این کار به کمک لیست مخاطبین شما انجام می شود زیرا ما به Instagram اجازه دسترسی می دهیم. در حالی که برای برخی خوب است و نه برای برخی دیگر مانند کسانی که می خواهند حساب های اینستاگرام را پنهان کنند. اکنون باید شماره تلفن را از حساب خود حذف کنید تا این ویژگی غیرفعال شود.

مرحله ۱: برنامه را در تلفن خود راه اندازی کنید، به پروفایل بروید. روی ویرایش نمایه کلیک کنید.

مرحله ۲: در بخش اطلاعات خصوصی می توانید شماره تلفن خود را مشاهده کنید، باید روی آن کلیک کرده و با کلیک بر روی backspace شماره خود را حذف کنید. اکنون روی Next ضربه بزنید و مطمئن شوید که تغییرات را با ضربه زدن روی علامت راست در جلوی Edit Profile ذخیره کنید.

پيدا كردن پيج اينستا از طريق شماره تلفنعلت بالا نیامدن مخاطبین در اینستاگرام

چرا در اینستاگرام مخاطبین تلفن را نشان نمی دهد؟ در مقاله فعلی، علل این اشکال را تجزیه و تحلیل می کنیم. ما همچنین به روش های حل مشکل توجه می کنیم ..

با معرفی فیس بوک برای دسترسی به نظارت مخاطبین ، اعتراضات گسترده طرفداران میزبانی عکس تشدید شد. اما زمان گذشت و مردم به “ترفند” جدید عادت کردند. علاوه بر این، مشاهده دفترچه تلفن هنگام کشف پروفایل دوستان یک کار راحت محسوب می شد.

هنگامی که همگام سازی رخ می دهد، لیست مشترکان در پایگاه داده FB قرار می گیرد. به محض ایجاد حساب کاربری، برنامه اعلان را در حالت خودکار ارسال می کند. اما اگر به روزرسانی اطلاعات فعالیت در اینستاگرام فعال باشد، این گزینه معتبر است.

هنگام جستجوی پیج اینستاگرام شخص مورد نظرتان، افزودن اولیه شماره تلفن الزامی است. این روش برای آن دسته از دوستان یا سازمان هایی که مختصات آنها در حافظه دستگاه نشان داده شده است، معتبر است. در این صورت هیچ موقعیت آزاردهنده ای در ارتباط با اینکه چرا مخاطبین در اینستاگرام نشان داده نمی شوند وجود نخواهد داشت. از طریق تلفن برای همگام سازی لیست افرادی که در دفترچه تلفن وارد شده اند دشوار نخواهد بود:

  • روی نماد در سمت قسمت راست پایین برنامه اینستاگرام کلیک کنید ؛
  • برای دیدن منوی تنظیمات روی بیضی کلیک کنید ؛
  • خط “تشخیص افراد” را انتخاب کنید ؛
  • کلمه “مخاطبین” را لمس کنید ؛
  • روی کلمه یه پیوستن به افراد و سپس روی عبارت “Allow access” ضربه بزنید ؛
  • علامت “مشترک شدن” در کنار نام شخص ، که در بخش “مخاطبین” نشان داده شده است.
  • در مرحله کنونی ، نظارت برای کسانی که ادعا می کنند در فالوورهای شما هستند وجود دارد
  • در نهایت ، روی دکمه پیکربندی زیر کلیک کنید تا تنظیمات اصلی را وارد کنید.
  • روی دنبال کردن ضربه بزنید و دوستان را دعوت کنید.
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه