رفع مشکل فراموشی رمز اینستاگرام با چند راهکار ساده

شاید برای شما هم این مشکل پیش آمده باشد هنگام ورود به اکانت (حساب کاربری) اینستاگرام دچار فراموشی رمز اینستا خود شده اید اما چه روش های برای بازگردانی رمز فراموش شده وجود دارد. در ادامه این بخش به شما آموزش می دهیم در صورت فراموشی رمز اینستا چه راهکار هایی برای بازیابی انجام دهید.

فراموشی رمز اینستاگرام با چند راهکار ساده

بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک

برای ساخت اکانت اینستاگرام به دو روش زیر میتوان عمل کرد :

1 – ساخت حساب کاربری با شماره موبایل

2 – ساخت حساب کاربری با ایمیل یا جیمیل

برای ساخت اکانت اینستاگرام ابتدا از قسمت SIGN UP یا (ثبت نام) وارد کادر زیر شده و بایست در فیلد اول از بین شماره موبایل یا آدرس ایمیل به دلخواه یکی را وارد کنید

در قسمت فیلد دوم یک نام کلی انتخاب و تایپ کنید که در قسمت بیو پروفایل شما نمایش داده می شود و فیلد سوم نام کاربری میباشد که با این نام شناحته می شوید.

و در آخر رمز دلخواه که بهتر است کمتر از 8 کاراکتر نباشد را اضافه و سپس روی گزینه ثبت نام یا sign up کلیک کنید تا حساب کاربری تان ساخته شود .

*** اگر می خواهید دچار فراموشی رمز اینستاگرام نشوید ابتدای ساخت اکانت اینستا (نام کاربری و پسورد) را در دفترچه یادداشت گوشی خود ذخیره کنید یا اسکرین شات به عبارتی از روی صفحه مورد نظر عکس بگیرید.

اما اگر با فراموشی رمز اینستاگرام مواجه شدین روش زیر را انجام دهید

بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل

از فیلد اول که شامل نام کاربری می باشد، بایست براساس شماره تلفن یا آدرس ایمیل که در همان ابتدای ساخت وارد کرده اید یکی را انتخاب کنید سپس روی قسمت فراموشی رمز یا (forgot password) کلیک کرده و از قسمت کادر باز شده آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید و سپس روی گزینه (send login link) کلیک کنید تا لینکی برای شما ارسال شود و سپس رمز جایگزینی که برای شما ارسال شده است را در قسمت password اینستاگرام خود وارد کنید.

فراموشی رمز اکانت اینستاگرام

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه