دانلود فیلم خارجی رایگان

هزینه بردن ماشین به کیش “هزینه لندیگراف کیش سال ۱۴۰۱”

تاريخ : 20 نوامبر

افرادی که قصد مسافرت و تفریح در کیش را دارند بعضا علاقمندند که با خودروی شخصی در کیش دور بزنند و جاهای دیدنی کیش را ببینند.

اما هزینه حمل و نقل وسیله نقلیه شان برایشان مهم هست که در ادامه از هزینه حمل ماشین شخصی به کیش مطلع خواهید شد.

هزینه و قیمت های اعلام شده مربوط به اواخر سال ۱۴۰۰ می باشند و ممکن است در ایام نوروز تغییر کرده باشد

هزینه لندیگراف کیش سال ۱۴۰۰

هزینه بردن ماشین به کیش “هزینه لندیگراف کیش سال ۱۴۰۱”, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

هزینه حمل مسافر و هزینه بردن ماشین به کیش

هزینه سفر به کیش با ماشین شخصی

سفر با ماشین شخصی به کیش علاوه بر خستگی راه، توام با هزینه بالا برای حمل ماشین با کشتی است. برای این کار شما بایستی تا بندر چارک برانید. از آنجا با شناورهای به لندینگ کرافت، ماشین خود را به جزیره کیش برسانید.

در سال جاری هزینه حمل خودرو شخصی ۷۰۰ هزار تومان به بالا  به همراه سرنشینان است. همچنین هزینه ای نیز بابت عوارض باید بپردازید. با در نظر گرفتن هزینه بنزین و مدت زمان صرف شده به صرفه نیست. راه منطقی این است که بدون ماشین به کیش سفر کنید و آنجا بهترین خودروها را اجاره کنید.

هزینه سفر به کیش با هواپیما

در حال حاضر قیمت پرواز تهران کیش از ۵۰۰ هزار تومان به بالاست.

هزینه سفر به کیش با قطار

موقعیت جزیره کیش به واسطه فاصله از خشکی، دارای مسیر راه آهن نیست. نزدیکترین شهر برای سفر با قطار، بندرعباس است. مدت زمان سفر ریلی شما از تهران تا بندرعباس ۱۹ ساعت است.

قیمت بلیط قطار تهران به بندرعباس به طور متوسط ۲۰۰ هزار تومان است. البته به صورت زمینی نیز می توانید از بندر عباس تا بندر چارک و آفتاب طی کنید و از آنجا با کشتی به کیش سفر کنید.

هزینه سفر به کیش با اتوبوس

سفر مستقیم با اتوبوس به کیش امکان پذیر نیست. شما می توانید با اتوبوس تا بندرعباس یا بندرلنگه  بروید و مابقی راه را به صورت دریایی طی کنید. قیمت بلیط اتوبوس تهران بندرعباس به طور متوسط ۲۵۰ هزار تومان است.

هزینه سفر به کیش با کشتی

سه مسیر دریایی برای سفر به کیش وجود دارد. ساعت حرکت کشتی ها به سمت کیش و برعکس، از ۷ صبح تا ۵ عصر است.  که به صورت زیر است:

مسیر دریایی بندر لنگه به کیش: فاصله دریایی بندرلنگه تا کیش ۹۰ کیلومتر است. در حال حاضر این مسیر بسته است.

مسیر دریایی بندر چارک به کیش: فاصله دریایی بندر چارک تا جزیره کیش ۳۲ کیلومتر است. مدت زمان سفر با لندینگ کرافت ۲ ساعت است. این مسافت با کشتی تندرو مسافری ۹۰ دقیقه است. قیمت بلیط مسافری برای هر نفر ۴۰ هزار تومان است.

هزینه های اقامت در کیش

کیش به خاطر تردد بالای مسافران و گردشگران دارای انواع اقامتگاه است. شما متناسب با بودجه و علاقه خود می توانید از هتلهای لوکس تا ارزان و سایر اقامتگاههای قیمت مناسب را پیدا کنید.

قیمت هتل در کیش

با توجه به کیفیت و امکانات هتلها در کیش، قیمتها متفاوت است.

در ادامه با انواع قیمت هتل در کیش آشنا شوید:

قیمت هتل ۵ ستاره در کیش: 

در کیش تعداد قابل توجهی هتل ۵ ستاره فعال است که از آنها می توان به هتل مارینا پارک کیش، هتل داریوش کیش و هتل ترنج کیش اشاره کرد.

کمترین قیمت شبی ۳۲۵ هزار تومان| بیشترین قیمت شبی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

قیمت هتل ۴ ستاره در کیش: 

هتلهای ۴ ستاره کیش نیز با بهترین امکانات قیمت مناسبی دارند. از هتلهای معروف ۴ ستاره کیش می توان به هتل سورینت مریم کیش، هتل پارمیدا کیش و هتل فلامینگو کیش اشاره کرد.

کمترین قیمت شبی ۲۵۰ هزار تومان | بیشترین قیمت شبی ۵۵۰ هزار تومان

قیمت هتل ۳ ستاره در کیش: 

در کیش تعداد زیادی هتل ۳ ستاره فعال هستند. از بهترین هتلهای ۳ ستاره کیش می توان به هتل گامبرون کیش، هتل شایلی کیش و هتل جام جم کیش اشاره کرد.

کمترین قیمت شبی ۱۰۰ هزار تومان | بیشترین قیمت شبی یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

هتل ۲ ستاره در کیش:

برای کسانی که دنبال هتل ارزان در کیش هستند، هتلهای دو ستاره بهترین گزینه هستند. از بهترین هتلهای ۲ ستاره کیش می توان به هتل خاتم کیش، هتل ققنوس کیش و هتل ستاره کیش اشاره کرد.

کمترین قیمت شبی ۱۴۰ هزار تومان | بیشترین قیمت شبی ۲۴۰ هزار تومان

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي