مطالب پيشنهادي

ثبت نام سرکاری شرکت سایپا !

دسته بندي : اخبار,اقتصاد
تاريخ : ۱۴ شهریور
بازديد : 589

شرکت خودروسازی سایپا در اقدامی ناپسند پس از اعلام پیش فروش ۴۰ هزار خودرو در روز چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷ مشتریان خود را سر کار گذاشت.

ثبت نام سرکاری شرکت سایپا

چند روز گذشته بود که مدیر این شرکت خودروسازی از طریق اخبار و همچنین رسانه‌های نوشتاری اعلام کرد که پیش فروش ۴۰ هزار خودرو ساعت ۱۰ روز چهارشنبه آغاز خواهد شد اما در کمال تعجب ساعت ۱۰ و ۳۰ ثانیه پیش فروش خودروهای سایپا به اتمام رسیده بود!

از دقایقی پیش طرح فروش سایپا که صرفاً به صورت اینترنتی است آغاز شده اما ظرف یک دقیقه از باز شدن سایت سقف فروش مرحله‌ای بخشی از محصولات سایپا به اتمام رسیده است.

795582 Gahar ir ثبت نام سرکاری شرکت سایپا !

براساس اعلام شرکت سایپا طرح فروش خودروهای پراید ۱۳۱، پراید ۱۳۲، پراید وانت (سایپا ۱۵۱)، تیبا بنزینی، تیبا ۲ هاچ بک، ساینا، وانت نیسان تک سوز و وانت نیسان دوگانه سوز از ۱۰ صبح امروز آغاز شده است. البته تجربه فروش‌های اینترنتی شرکت‌های خودروساز نشان می‌دهد شانس مردم در این خرید کم بوده و مشتریان به سختی می‌توانند محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

بخوانید :   خرید واکسن آنفلوانزا با کارت ملی

از دقایقی پیش این طرح فروش که صرفاً به صورت اینترنتی است آغاز شده اما ظرف یک دقیقه از باز شدن سایت سقف فروش مرحله‌ای بخشی از محصولات سایپا به اتمام و مشتریان باید رأس ساعت ۱۰:۱۵ دقیقه تلاش مجدد خود را برای پیش خرید خودرو انجام دهد.
362412 Gahar ir ثبت نام سرکاری شرکت سایپا !

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+