مطالب پيشنهادي

حاملگی و بارداری بدون دخول امکان پذیر است؟ دختر باکره حامله می شود ؟

تاريخ : ۱۰ خرداد
بازديد : 8769

خیلی از افراد که تازه ازدواج کرده و عقد هستند رابطه نزدیکی و غیرمستقیمی با هم انجام می دهند و  زوج مونث به دلایل مختلف این شک را در خود به وجود می آورد که آیا حامله شده است یا خیر!

در این مطلب پرسش و پاسخهایی را از کاربرانی از جنس خودتان را مشاهده می کنید که باکره بوده اند و یا بعد نزدیکی پریود آنها خیلی عقب افتاده است و ترس بارداری را دارند!

برای وقوع حاملگی نیاز است که اسپرم‌ها وارد واژن شده و بتوانند خود را با حرکت دم خود به لوله‌ی شیپوری رحم برسانند و در انجا با تخمک ملاقات کند.

تخمک گذاری به زمانی گفته می شود که یک تخمک (یا در برخی موارد نادر بیشتر از یک تخمک) از تخمدان آزاد می شود و این زمان را “دوره باروری” در سیکل قاعدگی زنان می نامند. هر ماه، یک تخمک در درون تخمدان یک خانم به بلوغ می رسد. هنگامی که اندازه آن به حد معینی رسید، تخمک از تخمدان آزاد شده و از طریق لوله های فالوپ (لوله های رحمی)، به طرف رحم حرکت می کند. برای تشخیص زمان تقریبی تخم‌گذاری می‌توانید از نکات زیر استفاده کنید:
 • یک دوره قاعدگی از اولین روز شروع قاعدگی تا اولین روز قاعدگی بعدی می باشد.
 • یک دوره قاعدگی به طور معمول ۲۸ تا ۳۲ روز طول می‌کشد، اما ممکن است کوتاه‌تر یا طولانی تر باشد.
 • زمان تخمک‌گذاری با محاسبه‌کردن نیمه دوره قاعدگی تعیین می‌شود.
 • تخمک‌گذاری معمولا بین روز ۱۱ تا ۲۱ پس از شروع دوره قاعدگی رخ می‌دهد.
 • زمان تخمک‌گذاری را همچنین می‌توانید با حساب‌ کردن ۱۲ تا ۱۶ روز پیش از اولین دوره قاعدگی بعدی هم به دست آورید.
hamelegi حاملگی و بارداری بدون دخول امکان پذیر است؟ دختر باکره حامله می شود ؟

احتمال بارداری بدون دخول

با توجه به موارد ذکر شده دریافتیم که برای وقوع حاملگی می‌بایست موارد زیر اتفاق بی‌افتد
۱٫ رابطه جنسی حداکثر در فاصله کمتر از ۳۶ ساعت بعد از تخمک‌گذاری و یا کمتر از ۷۲ ساعت قبل از تخمک‌گذاری برقرار شود.
۲٫ کل روزهای احتمال تخمک‌گذاری در زن با توجه به سیکل قاعدگی تنها ۱۰ روز در یک سیکل می‌باشد.
۳٫ اسپرم بتواند خود را در این محدوده‌ی زمانی اعلام شده از مسیر طولانی ابتدای واژن به لوله شیپوری رحم برساند.
۴٫ در صورتی که دختر باکره باشد اسپرم بتواند از سوراخ پرده بکارت عبور کرده و خود را به داخل واژن برساند.
با توجه به موارد ذکر شده و احتمال‌های بررسی شده می‌بایست گفت که احتمال وجود حاملگی در صورت باکره بودن دختر وجود دارد ولی این احتمال بسیار کم است. این اتفاقی معمول است که پس از برقراری رابطه جنسی زنان از ترس حاملگی دچار استرس شده و همین استرس و نگرانی پریود شدن آنها را به تعویق می‌اندازد و به دنبال آن پریود نشدن استرس حاملگی را بیشتر می کند و آنها در چرخه ای از استرس و نگرانی قرار می گیرند.
پرسش و پاسخهای کاربران

حاملگی و بارداری بدون دخول امکان پذیر است و یا دختر باکره حامله می شود؟؟

سلام من با نامزدم رابطه نداشتم اصلا پرده دارم دخترم منی نامزدم رو شکم خودشون با دسمال پاک کردن میگن که اصلا دستشون به منی خودشون نخورده بعد یک ساعت به الت من دست زدن اول از روی لباس بعد مستقیم التم لمس کرد ایا امحتمال بارداری وجود داره؟
درست یک ساعت بعد از این که با دستمال منی خودشونو پاک کردن به من دست زدن
خیلیی استرس دارم زندگیم مختل شده
در ضمن من pco دارم این اتفاق نزدیک پریودیم اتفاق افتاد به صورتی که لکه هام شروع شده بود
توروخدا زود حواب بدین ممنون

 خیر احنمال بارداری وجود ندارد


سلام، من باکره هستم و چند هفتع پیش با نامزدم نزدیکی داشتیم و منی را تقریبا داخل ریخت و بدن من تقریبا انرا پس داد، قرص اضطرای هم مصرف کردم، ولی بی بی چک مثبته، ایا حاملم؟

 همانطور که در متن ذکر گردید زمانی که هر یک از موارد زیر وجود داشته باشد احتمال مثبت بودن جواب آزمایش به صورت کاذب وجود دارد. یعنی جواب آزمایش شما مثبت شده در حالی که این مثبت بودن صحت ندارد
آلودگی باکتریائی ادرار
وجود پروتئین و یا خون در ادرار
مصرف متادون توسط بیمار
مصرف بعضی داروها مثل پرومتازین یا کلردیازپوکساید
وجود بیماریهائی مثل پروتئینوری، هموگلوبینوری
روش انجام آزمایش اشتباه انجام شده باشد.برای اطمینان هر چه بیشتر بایستی با آزمایش خون بارداری خود را بررسی نمایید.

 من با نامزدم رابطه سکس داشتم بصورت لاپایی،باکره هم هستم،و منی همسرم به لای پای من ریخته و من بعد از چن دقیقه انرا با دستمال پاک کرده ولی بدلیل نبود اب پنج ساعت بعد با اب شستم،فردای رابطه من با همسرم شروع پریودم بود ولی من عادت ماهیانه نشدم و خیلی ترس دارم زندگی ام مختل شده.لطفا زود گواب بدین

 با توضیحی که فرمودید رابطه شما در مدت زمان ناباروری بوده و تاخیر در عادت ماهانه تان به احتمال بسیار قوی در رابطه با استرس ناشی از باروری است.

سلام.من یه هفته پیش با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم باکره هستم و روز یازدهم پریودم بود که نزدیکی داشتیم باهم…منی همسرم به دهانه واژنم ریخته شد و من چند دیقه بعد با آب تمیزش کردم…نمیدونم شایدم وارد واژنم شد…الان خیلی استرس دارم که مبادا حامله شده باشم…قرصم مصرف نکردم…بعد از اون اتفاق هم شب ها اطراف نافم درد میکنه…لطفا کمکم کنید آیا من حامله هستم؟؟ اگه جواب مثبته چطوری میتونم قبل از اینکه دیر بشه بدون دخالت کسی سقطش کنم….لطفن زود جواب بدین دارم میمیرم از دلشوره

 خیر

سلام خسته نباشین
من ۶ رور بعد از اتمام قاعدگی با همسرم سکس داشتم اما بدون دخول.فقط پیشآب همسرم به آلت من مستقیم مالیده شد.همسرم روی شکم من ارضا شد و چند دقیقه بعد از تمیز کردن و خشک کردنش به آلت من مستقیم دست زدن.میخواستم ببینم احتمال بارداری چقدره؟ اسپرم خارج شده از بدن مرد چقدر زمان میخواد تا کاملا باروریش رو از دست بده؟ درضمن من باکره نیستم.خواهشا جواب بدین.ممنون

 پاسخ تمامی سوالات مطرح شده شما در مقاله بالا با توضیحات کامل ارائه شده است. در چنین مواردی امکان بارداری بسیار ناچیز است و معمولا جای نگرانی خاصی نیست.


 سلام من دیشب با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم باکره هستم روز یازدهم پریودیم بوده منی همسرم روی دهانه واژنم ریخت بعد بلافاصله با آب شستم میخواستم ببینم آیا حامله ام؟؟ نیازی هست قرص استفاده کنم؟؟

با سلام
آیا در صورتی که ۷ روز به پریود باقی مانده باشد و دخول صورت نگرفته باشد اما کاندوم پاره شده و منی بر روی واژن ریخته شود امکان بارداری هست؟ البته بلافاصله مایع منی پاک شده و واژن شستشو داده شده است. آیا نیازی به مصرف قرص اورژانسی است؟

 بله احتمال بارداری وجود دارد.

سلام ببخشید میخواستم بدونم من با وجود اینکه شلوار و لباس زیر داشتم و نامزدم هم شلوار و لباس زیر داشت با این وجود امکان بارداری وجود داره؟امکان اینکه منی ایشون با واژن من تماس پیدا کرده باشه اونم با وجود لباس هست؟پریودی من همیشه نامنظمه و دقیقا بعد از رابطه من متوجه شدم که پریود شدم لطفا راهنماییم کنین امکان بارداری وجود داره؟ آخه چندروزه خیلی معده درد میشم
البته من پرولاکتینم ۲۶/۴ و تیروییدم کم کاره
الانم ۲ماهه که پریود نشدم دارم قرص استروژن میخورم اگه باردار باشم امکان داره با این وجود سقط بشه؟؟

 همانطور که در متن خبر گفته شد. احتمال بارداری در این حالت تقریبا نزدیک به صفر است.

سلام
من دوره م ۲۸ روزه ! ۸ یا ۹ روز مونده به پریودیم با نامزدم رابطه سطحی داشتم(باکره ام)به این صورت که فقط دستش به واژنم برا ماساژ خورد،البته با آلتش هم منو تحریک کرد ولی قبلش ۷ پلاستیک فریزر روش گذاشت.دستشو هم قبل از اینکه بهم بخوره رفت و شست.بعد لباس پوشید و منم لباس پوشیدم و اونوقت ارگاسم داشت.نگرانی من اینه که احتمال داره اون دست که بهم خورده باشه با مایع پیشابش آغشته شده باشه و با وجود شستن دست یه اسپرمی مونده باشه و منتقل شده باشه!۰٫۵ ساعت بعدش قرص اورژانسی هم خوردم و الان ۲ روزه زعفران هم میخورم.بنظر شما احتمال حاملگی چقده؟

 صفر

سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم که علت اون ۳ درصد عدم اثر گذاری قرصهای اورژانسی دقیقا چیا هست؟تا حالا ندیدم سایتی اطلاعات جامعی داده باشه در این مورد.
آیا علل ناشناخته است یا قابل شناخت و در نتیجه حذف کردن اونا و کاهش ریسک
با تشکر

 به طور کلی در دنیای علم هیچ موضوعی قطعیت صد درصدی ندارد و همواره درصدی بابت خطا در نظر گرفته می شود. بنابراین هیچ یک از داروها نیز اثربخشی کامل ندارند. یکی از علل مربوط به نحوه واکنش بدن هر فرد نسبت به انواع دارو می باشد. همینطور تداخلات دارویی که ممکن است به طور ناخواسته باعث کم شدن تاثیرگذاری داروی مورد نظر باشد.

با سلام من چهار روز مونده به تاریخ پریودم با نامزدم رابطه داشتم ولی بدون دخول بوده در حد مالش التشون ب قسمت بالای التم بوده و قبل از اینکه منیشون بیاد التشونو کشیدند من حدود ۱۲ ساعت بعد ۴ تا قرص ال دی و ۱۲ ساعت بعد دوباره ۴ عدد الی دی خوردم احتمال بارداری وجود داره؟الان یک روزه از زمان پریودم گذشته و نشدم:(

بخوانید :   4 علت اصلی بوی بد دهان

 با شرایط اعلام شده احتمال بارداری بسیار ضعیف است و جای نگرانی نیست. استرس شما باعث به تاخیر افتادن عادت ماهیانه شده است.


 سلام  فقط میخوام بدونم یک عدد قرص اورژانسی ١/۵ کافیه میخوام باردار نشم

 بله مصرف یک عدد قرص لوونورژسترول ۱٫۵ میلی گرم کافیست


سلام در ازمایش اسپرمم همه چیزش طبیعیه.فقط مورفولوژی یا همون شکل طبیعی اسپرم۲۴درصد گزارش شده.ایا مانع بارداری میشه؟

 اسپرم با حداقل تعداد ۱۵ میلیون در هر میلی لیتر موتیلیتی ۴۰ درصد به بالا و مورفولوژی ۴ درصد به بالا طبیعی است


سلام من ماه پیشروز نهم با نامزدم رابطه داشتم از مقعد و ایشون منی رو داخل مقعد خالی کردن و احساس کردم منی ایشون روی واژنم ریخته و سریع شستم و پاک کردم بعد۲۲ ماه پریود شدم احتمال بارداری وجود داره خیلی نگرانم ؟؟؟


آیا در روز ۱۸ پس از پایان پریودی.. در اثر ریخته شدن مایع منی روی واژن و بلافاصله شسته شدن آن امکان بارداری وجود دارد… در ضمن باکره هستم
خواهشا جواب بدید

 بله احتمال بارداری وجود دارد ولی این احتمال بسیار ضعیف است.


سلام من دختری باکره هستم که باشوهرم رابطه ی بدون دوخول داشتیم ولی لباس زیردوتامون خیس بود ورابطه همچنان ادامه داشت و ٢۴ساعت بعد من لباس زیرمو عوض کردم یااحتما بارداری تواین شرایط هست؟

 بله احتمال بارداری وجود دارد


 سلام من با نامزدم رابطه دهانی داشتم و درحین انجام کار نامزدم دستش رو به الت خودش که خیس( با اب دهان من) وفک میکنم پیشابی بود زد و همون موقع همون دسش رو سطحی به الت من زد( باکره هستم) میخواستم بدوم ایا احتمال بارداری وجود داره ؟
خیر احتمال بارداری بسیار ضعیف است.

من دیروز با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم اب منی روی شکم من ریخته شد و قسمت کمی از دستم هم خیس شد من چند دیقه بعد با اب و اون دستی که قسمتی ازش اختمالا اغشته بود خودم رو شستم با توجه به باکره بودن من احتمال بارداری است؟لطفا جواب بدین

خیر احتمال بارداری تقریبا صفر است.

سلام منو نانزدم رابطه مقعدی داشتیم منی نامزدم رو وارژنم ریخت و چون من ارضا نشدم انگشتشونو داخل وارژنم کردن و احتمال میدم منیشون به داخل رفته ایا احتمال بارداری هست ؟
 احتمال بارداری وجود دارد ولی این احتمال کم است.

 احتمال حاملگی با پیشاب در صورت باکره بودن وجود داره؟ پریود منظم داشتم. الان پنج روزه پرود نشدم. لطفا راهنمایی کنید.

احتمال که وجود دارد ولی این احتمال آنقدر ضعیف است که جای نگرانی برای شما وجود ندارد. تاخیر پریود عوامل زیادی دارد که تنها یکی از آن ها حاملگی است.

 باسلام من یک روز بعد از تموم شدن قاعدگیم با نامزدم سکس لاپایی داشتم من باکرم و مایع منی اون لابلای پای من پاین تر از واژنم ریخته شد و بلافاصله پاکش کردیم ولی من استرس دارم ک ب واژنمم برخورد کرد باشه مایع منیش.یک هفتع بعد از اون باز رابطه داشتیم اونم دقیقا مثل رابطه ی قبل ولی خیلی استرس دارم درد زیر شکم و کمر دردم دارم از رابطه دوم چهار روز میگذره امکان بارداری هست؟توروخدا جواب بدین.

 
در چنین شرایطی معمولا استرس و نگرانی بی مورد است و چنانچه مقاله بالا را با دقت مطالعه کرده باشید متوجه می‌شوید که فرآیند حاملگی به سادگی اتفاق نمی افتد و عوامل زیادی در آن دخیل است.

خیلى معذرت میخوام دروباره سوال میکنم ولى من نگرانیم از ارضا شدن خودم هست که واژن منو ب مدت طولانى میشه گفت ٢٠ دیقه لیس زد و من ارضا شدم از این مورد نگرانم که باردارى وجود داره ؟؟؟

 ارضا شدن یا نشدن زن در فرآیند حاملگی بی تاثیر است.

 سلام من ١۴ سالمه و نامزدم ١٨ سالشه البته باهم دختر دایى و پسر عمه هستیم من باکره هستم و با نامزدم رابطه داشتیم ولى بصورتى که نامزدم واژن منو لیس میزد و من ارضا شدم و بعدش از مقعد رابطه داشتیم و اب منى ب داخل مقعدم وارد شد بصورت کامل ولى هیچ تماسى با واژنم نداشت میخواستم بدونم احتمال حامله شدنم وجود داره ؟ البته عقد هم کردیم ، خیلى نگرانم خواهش میکنم جواب بدین
 امکان بارداری از مقعد وجود ندارد.

 سلام ببخشید اگه میشه کمکم کنید
من چهار روز بعد از تموم شدن پریودم با نامزدم رابطه داشتم البته نه دخولی صورت نگرفت و پس از ارضا شدن آب منی رو روی کمرم ریختن و بالافاصله پاک کردن البته من حس میکنم شاید چند قطرش از لای پام عبور کرد
من باکرم و الان سه روز از زمان پریودم گذشته و نشانه خاصی از بارداری یا قاعدگی هم ندارم
آیا امکان داره باردار باشم؟
توروخدا اگه میشه زودتر جواب بدین
خیلی ممنون

 در چنین شرایطی احتمال حاملگی بسیار ضعیف و تقریبا غیر ممکن است.

 سلام خسته نباشین من باکره هستم روزششم پریودیم ازعقب رابطه داشتیم وهمسرم منی شوریخت داخل باسنم احتمالش هست ازعقب حامله بشی

 خیر. احتمال بارداری در چنین حالتی وجود ندارد.

 سلام خسته نباشید ببخشید من نظرات رو که مطالعه کردم بعضی‌ها بودن که باکره بودن و بدون دخول باردار شده بودند این به معنی اینه که در رابطه منی روی واژن ریخته شده؟ممنون بابت پاسخگویی!

 هر نوع رابطه جنسی بدون دخول که باعث ورود مایع منی به واژن شود می تواند موجب بارداری شود.

 سلام ببخشید سوالی داشتم
من دوماه مه که پریود نشدم یک هفته قبل بانامزدم رابطه داشتم ولی دخول صورت نگرفته مایع هم رو واژنم نریخته ولی شک دارم
بعد یک ساعت خودمو شستم
ایا امکان حاملگی وجود دارید
لطفا سریع باسخ بدین خیلی خیلی نگرانم

 در صورتی که عادت ماهانه ۲ ماه است اتفاق نیفتاده است،‌ احتمال حاملگی یا وجودی عاملی غیر طبیعی وجود دارد. توصیه می شود برای بررسی های دقیق به پزشک متخصص زنان مراجعه فرمایید.

 سلام دکتر خسته نباشید ببخشید سوالم اینه من رابطه داشتم مایع منی با دستمال پاک شد من باکره ام اما شک دارم که دستش پاک کرد یا نه دست اغشته به منی که به واژنم بخوره احتمال بارداری هست ؟!

 احتمال حامگی در چنین شرایطی بسیار ضعیف و تقریبا غیر ممکن است.

سلام خسته نباشید
من و نامزدم رابطه ی مقعدی داشتیم و منی در مقعد ریخته شد هنگام جدا شدن هم دستمال روی واژن گرفته بودم
ایا امکان باردار شدن وجود داره ؟ میترسم هنگام ارتباط منی ریخته شده باشه البته مطمین نیستم چون چیزی حس نکردم و اینکه اخرش هم دستمال گرفته بودم ، سریع بعد از ارتباط خودم رو شستم
باکره هستم
لطفا سریع جواب بدید شدیدا استرس دارم

 در چنین شرایطی احتمال بارداری وجود ندارد.

 سلام آقای دکتر ببخشید سوال داشتم راجع درمورد اینکه دختربودن یا باکره بودن شامل همه دخترها می‌شود منظورم اینه که همه دخترها پرده بکارت دارد دریکجا خواندم که بعضی‌ها مادر زادی پرده بکارت ندارند ممنون میشم اگر جوابیدید زوتر

 الزاما همه دختران دارای پرده بکارت نیستند.

 سلام خسته نباشید خیلی ممنون واسه سایتی که دارین نگرانی خیلیارو آروم می‌کنین من بکاره ام رابطه دهانی داشتم تقریبا ۳/۴روز مونده به پریودیم منی روی دهن و صورتم ریخت و مقداری شکم و اینکه من شلوار داشتم نامزدم لخت بود میترسم که یک وقت منی از درز شلوارم به داخل بره اخه آلتم یک مقداری نم داشت احتمال بارداری هست؟اگه میشه منو از نگرانی دربیارید زندگیم خیلی مختل شده ممنونم

 دوست عزیز مراحل لقاح حتی در صورتی که دخول کامل انجام شده و کل مایع منی داخل رحم وارد شود پروسه ای مشکل تلقی شده و حتی در مناسب ترین وضعیت تخمک نیز شانس بارداری صد درصد نیست. اسپرم ها برای زنده ماندن به حضور در شرایط مناسب (داخل بدن) نیاز دارند و در محیط باز در کسری از دقیقه کشته می شوند. همینطور وارد شدن اسپرم به بدن از طریق دهان یا مقعد نیز باعث بارداری نخواهد شد.

سلام من یه دخترم که ۹ دی با نامزدم برای اولین بار یه رابطه داشتم در حد ارضا شدن و هیچ دخولی صورت نگرفته آب منیشم ریخت روی شکمم و ب واژنم نخورد ؛همون شبم ب خاطر عقب افتادن پریودم زعفرون دم کرده خوردم . ۱۲ دی هم پریود شدم اما برعکس همیشه خیلی درد نداشتم و رنگ خون خیلی تیره و غلیظ بود ۸ روزم طول کشید . زمان پریودم زیاد مشخص نیست . بین رحم و نافم خیلی باد کرده تو این چن روز و حس میکنم شکمم بزرگ شده ، حالا سوالم اینه ک احتمال داره اینکه دستش خیس شده بوده کشیده رو واژنم بعد ارضا ، حامله شده باشم ؟؟؟ بضی وقتا حس میکنم حالت تهوع دارم و خیلی بی غرارم و نفس کم میارم دو روزه حس سنگینی تو سینه هام میکنم.استرس دارم لطفا کمکم کنین

بخوانید :   روش ترمیم اسکار چگونه است؟
 علائمی که اشاره کردید ارتباطی به بارداری ندارد.


 سلام وقت بخیر میخاستم بپرسم ایا امپول بی حسی دندان تاثیری در عقب افتادن پریود داره یا نه؟ من طی یه هفته ١٠ تا دندونمو درست کردم که پوسیده بود و چندین امپول بی حسی به دندونام زده شده و قرصای ژلوفن، نوافن، مفنامیک اسید اموکسی سیلین تو این ماه زیاد مصرف کردم، تو عقد هستم و بعد پریودم چن بار با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم اما مایع منی روی واژنم نریخته ، نزدیک سه ساله عقدیم هر ماه همینطور رابطه داریم الان پریودم ۴ روز عقب افتاده سیکل ماهیانم٣٠ روزس، با این اوضاع امکان بارداری هست؟ یا تاخیر پریودم به خاطر استرسو قرصایی که مصرف کردم

 بله مصرف داروهای فوق خصوصا آنتی بیوتیک ها می تواند موقر باشد.


 معذرت می‌خواهم اگر تکرر ادرار من برای بارداری نیست پس چه دلیلی ممکن داشته باشه؟زمان پریودیمه ولی هنوز نشدم و حس میکنم قسمت زیر شکمم بزرگ شده.خیلی نگرانم باردار باشم.ایا بعد از دوماه پریودی امکان بارداری هست؟؟

 دوست عزیز در ماه اول بارداری هیچ تغییری در اندازه ناحیه شکمی مشاهده نمی شود. جهت کسب اطلاع از وضعیت دقیق خود می توانید از تست بتا استفاده کنید.

سلام خسته نباشید
من قبلا کیست داشتم که برای رفع کیستم ۶بسته قرص ضدیارداری مصرف کردم و همچنان پریود نامنظمی دارم که فاصله اش بین ٣٧تا۴۵روز هست
اخرین دوره ی پریودیم ٢۵ابان شروع شد که روز اخرش و ده روز بعدش با نامزدم رابطه ی سطحی در حد مالش الت ها بهم داشتیم
من باکره هستم و درحین رابطه مایع منی خارج نشد و به گفته ی نامزدم پیشابی رو خیلی احساس نکرد که خارج شده باشه
الان چند روزه بشدت زیر دلم درد میکنه طوری که دولا راه میرم
و کمیم احساس میکنم بی اشتها به غذام و بوی بعضی غذاها اذیتم میکنه
خیلی نگرانم نمیدونم حساس شدم یانه!
نمیدونم بارداریه یا برگشت کیست هامه که اینقدردرد. دارم
خیلی نگرانم
بارها پیام گذاشتم ندیدم عضو نظرات باشه
خواهش میکنم پاسخگو باشید…

علائمی که میفرمایید الزاما ارتباطی به لقاح و بارداری ندارد و می توان مربوط به اختلالات هورمونی، وجود کیست و یا سایر مشکلات باشد. در صورتی که به بارداری مشکوک هستید از تست های خانگی یا تست بتا استفاده کنید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
 1. پری

  سلام من روز اول پریودیم رابطه مقعد داستم که نوار رو بر نداشتم و باهاش جلوی واژنمو گرفته بودم و نامزدم موقع ارضا شدن منی رو بیرون ریخت ولی یکمش وسط باسنم احساس میشد. بعدش سریع تو دستشویی خودمو شستم. ولی ترسم از این بود که روی نوارم ریخته باشه و همین باعث حاملگی شه؟؟؟

  1. baran

   با سلام ، در کل نباید به مواردی که قطعیت ندارند شک کنید . اگر روی نوار هم ریخته باشه احتمال حاملگی وجود ندارد

   1. پری

    وای مرسی کلی. کلا تو روز اول پریودی مثلا اگه آب منیش از وسط پام و این چیزا عبور کرده باشه حاملگی چجوریه؟ تو پریودی این شکلی حاملگی پیش میاد اصلا؟

    1. پری

     میشه بگید

 2. Maryam

  سلام ببخشید من قبلا پیام دادم،من میخواستم بدونم ک بعد جریاناتی ک کامنت قبلی واستون گذاشتم،پریود شدم دوروز خونfereshداشتم،اما الان بعد دو روز خونریزیم خیلی کمه و قطعه فعلا،ممکنه بخاطر قرصایldنامنظمی ک خوردم باشه،چون دوز اورژانسی اشتباه خوردم،۲تاخوردم ۱۸ساعت بعد۲تا ۱۲ساعت بعد ۴تا،ممنون میشم جواب بدید؟

  1. baran

   با سلام ، اگر در زمان پریودی قرص ال دی استفاده کرده اید بله به همین دلیل بوده ، در دوره پریودی استفاده از قرص ال دی باعث قطع آن می شود

 3. Maryam

  سلام،من با نامزدم رابطه داشتم دقیقا ۳روز قبل از پریودیم ،باکره ام،و پیش آبش روی واژنم ریخت،همون ساعت قرص ال دی خوردم،ولی ۲تا خوردم،خودمم شستم،خیییییلی استرس دارم،الان ۱هفته گذشته و من پریود نشدم،خیلی دل درد و کمردرد دارم،خیلی زعفرون خوردم ولی پری نشدم،تو این فاصله ۳بار بی بی چک استفاده کردم منفی بوده،واقعا استرس دارم،پریودیامم نامنظم هست،الان واقعا استرس دارم،یعنی باردارم؟

  1. baran

   با سلام ، بی بی چک علی رغم اینکه ۱۰۰% درست نیست اما به این زودی هم نمی تونه بارداری رو تشخیص بده ! بی بی چک ها حداقل ۱۵ روز بعد می تونن وضعیت بارداری رو تا حد زیادی تشخیص بدهند و پس از ۱ ماه هم به طور دقیق نشان می دهند.
   اگر میخواهید سریعا از وضعیت خود مطلع بشین بهترین راه آزمایش بتا هست. هر چند که با توضیحاتی که دادین احتمال بارداری کم و دلیل تاخیر در پریودی هم احتمال ۷۰% استرس بیش از حد و کاذب هست.

   ضمن اینکه بایست پس از مقاربت ۲ قرص و ۱۲ ساعت بعد مجددا دو قرص دیگر استفاده می کردید

 4. Sara

  سلام خسته نباشید،من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم ولی پشابش روی واژنم ریخته ببخشید باکره هستم،بعدشم خودم شستم،اشتباهی همون شب ۲تاldخوردم ۱۸ساعت بعد۲تا دیگ،بعدش متوجه شدم باید دوز اول ۴تا میخوردم،۱۲ساعت بعد ۴تا خوردم،۶روز بعد رابطه بی بی چک استفاده کردم منفی بود،ولی دل درد زیاد دارم و پا درد،پریودیمم عقب افتاده میشه راهنمایی کنید؟خیلی نگرانم

  1. baran

   با سلام ، بله مصرف دوز قرص اشتباه بوده. بی بی چک مرجع ۱۰۰% دقیقی برای بارداری نیست ولی در اکثر مواقع بدرستی تشخیص داده شده است. هرچند احتمال بارداری خیلی کمی با توجه به توضیحات شما وجود دارد اما برای اطمینان خاطر می توانید آزمایش بتا بدهید و یا ۷ روز دیگر با بی بی چک مجددا وضعیتتون رو بررسی کنید.

 5. علی

  سلام من با نامزادم رابطه برقرار کردم و من ارضا شدم وبعد از چند دقیقه دوباره با نامزدم رابطه بر قرار کردم و یکم از آلتم را داخل واژنش کردم و ارضا شد احتمال حاملگی وجودداره یا خیر

  1. baran

   با سلام، به صورت قطع نمی توان بله یا خیر گفت. اگر مقدار کمی اسپرم وارد واژن شده باشد امکان بارداری ۵۰% وجود دارد. جهت اطمینان تا ۲۴ ساعت نهایتا بعد از نزدیکی می توانند از قرص اورژانسی استفاده کنند. اگر زمان زیادی گذشته بایست آزمایش بتا انجام دهند

 6. سپی

  سلام..
  چه وقتایی زمان ناباروریه؟؟؟من ۲روز بعد از رابطه لاپا پریود شدم(البته یه جورایی تایم پریودیم بود چون هرماه چن روز زودتر از ماه قبل میشم)
  وقتی ۲روز بعد رابطه پریود شدم یعنی رابطم تو زمان ناباروری بوده؟

  1. baran

   با سلام ، نمی توان جواب قطعی داد چرا که تخمک گذاری در آن زمان هم گاها انجام می شود ، شما می بایست یک آزمایش بتا بدهید تا اینکه از این استرس خارج شوید

 7. فرهمند

  اینو یکی از سایتا نوشته بود‌:خونریزی در طول سه ماهه اول بیشتر شایع است. برخی از نشانه های خفیف را می توان به عنوان کاشت جفت در رحم دید. چنانچه در این بخش از نمناک گفته شده است یک زن هم چنین می تواند تغییراتی در سلول های رحم در دوران بارداری را تجربه کند که ممکن است باعث خونریزی کم، به ویژه پس از داشتن رابطه جنسی شود.

  خب چرا هر جا یه چی میگن!!آدم میترسه!!! اینجا نوشته تا ۳ ماه اول حاملگی امکان پریودی هس.
  منم ۲ دوره پریود شدم باز ترسیدم دیدم اینارو

  1. baran

   با سلام ، آزمایش بتا بدهید

 8. ...

  سلام خشته نباشید من با نامزدم رابته داشم ولی پرده دارم ولی بعد این که ابشو ریخت رو پشتم با دستمال کاغذی پاک کرد بعد چند دقیقه یکم ابشو لا پاهام احساس کرد م خیلی میترسم ایا امکان حامله شدن وجود دارد اون روز هم پریود بودم

  1. baran

   با سلام ، چون پریود بوده اید امکانش بسیار بسیار ضعیف هست.

 9. سارا

  سلام ۱هفته بعد از پریودی با نامزدم رابطه داشتیم. تماس مستقیم کمی پیشابشون بمن مالیده شد و در اخر هم منی ب شکمم ریخت و شک دارم به آلتم ریخته باشه. و بلافاصله شستم خودمو. الان ۱۱ روزه پریود نشدم و استرس شدیدی دارم .البته باکره هستم. ایا احتمال بارداری هست؟علایم اخلاقی و درد سینه پریودی رو داشتم ولی نشدم

  1. baran

   اگر علایم همیشگی پریودی خودتون رو دارید، استرس رو از خودتون دور کنید چرا که باعث تاخیر میشه. ضمن اینکه نظر دقیقی در این رابطه نمی توان داد

 10. فرهمند

  سلام.امکان داره با وجود ۲ دوره پریود شدن بعد از رابطه باز هم حامله بود؟

  1. baran

   با سلام ، خیر

   1. فرهمند

    من رابطه بدون دخول داشتم بعد از رابطه هم ۲ دوره پریود شدم و بجز اون دفعه دیگه رابطه یی نداشتم ولی نمیدونم چرا همش یه چی داره تو شکمم تکون میخوره. راهنماییم کنین لطفا. (رابطه پیشاب بوده و پرده دارم)

    1. baran

     با سلام ، بارداری و پریود شدن ناقض هم هستند ، اگر شخصی باردار باشد به هیچ عنوان پریود نمی شود

 11. ...

  سلام میشه بگید آیا ممکنه ۱۰ روز بعد از رابطه( که فقط پیشاب روی آلت تناسلی ریخته باشه. رابطه هم یک هفته بعد از پایان پریود باشه) پریود شد و باز هم با وجود پریود شدن حامله بود؟؟؟ اگر جوابتون نه هس پس چرا بعضی سایتا نوشتن با وجود پریود شدن حاملگی امکان داره؟؟
  بعد شما گفتید که استرس باعث میشه پریودی تاخیر داشته باشه… من ماه قبل ۲۴ام بودم این ماه ۱۷ام شدم…در صورتی که توقع داشتم با وجود این حجم از استرس من این ماه خیلی دیر تر شم واسه همین بازم استرس دارم میگم نکنه چون یه هفته زودتر از ماه قبل شدم خبری باشه یهو حامله ای چیزی باشم…توروخدا میشه جواب ۲تا سوالی که کردمو بدید؟ مرسی

 12. ww

  سلام خسته نباشید با نامزدم رابطه داشتم باکره هستن اب منیم ریخت رو شکمش احساس میکنم ی کوچولو ریخت رو واژنش اگه چند روز بعد رابطه پریود بشن احتمال حاملگی وجود دارد یا ن

  1. baran

   سلام ، اگر ۵-۶ روز بعد پریود شده باشن احتمال حاملگی وجود ندارد.

   1. زهرا

    سلام چراااا جواب نمیدید؟ تورو خدا جواب بدین ما از دلشوره میمیریم وقتی شما جواب نمیدید.
    آیا امکان داره ۱۰ روز بعد از رابطه ای که فقط پیشاب روی آلت تناسلی ریخته باشه پریود شد ولی با وجود پریودی حامله بود؟؟؟؟

    1. baran

     با سلام ، احتمال بارداری در شرایط ذکر شده کمتر از ۱% می باشد ، در نظرات قبلی خدمت شما گفتم که برای آرامش خودتون می تونید یک آزمایش بتا بدهید. احتمال بارداری با پیشاب بسیار کم هست چرا که اسپرمی در خود پیشاب وجود ندارد مگر اینکه ماده سفید منی به همراه پیشاب مشاهده شود.

 13. زهرا

  سلام من ۷ روز پیش با نامزدم رابطه لاپایی داشتیم(۱۴ روز بعد از پریودیم بود و‌من باکره هستم)و ایشون قبل اینکه آلتشو بذاره اول خشکش کرد و در حد یکی ۲ بار همون موقع بدون کاندوم انجام دادیم و بعدش کاندوم گذاشتیم. من خیلی استرس دارم که مابین همین یکی ۲بار که بدون کاندوم بوده پیش آبش ریخته باشه رو واژنم و من حامله باشم. اشتهامم یکم زیاد شده دارم‌ از استرس میمیرم. ۱۲ روز دیگه باید پریود شم. تورو خدا راهنماییم کنین
  پاسخ دهید

  1. baran

   با سلام ، بدلیل حساسیت نزدیکی در این زمان معمولا در بیشتر مواقع اتفاق خاصی نمی افتد ، اگر نزدیکی شما در اعضایی جز اعضای تناسلی خودتان بوده احتمال بارداری بسیار بسیار کم هست اما نمی توان ۱۰۰% نظر قاطع داد. بهرحال برای اطمینان خاطر می توانید آزمایش بتا بدهید ، ضمنا استرس در این رابطه قطعا حداقل ۱۰ روز دوره قاعدگی را به تاخیر می اندازد!

   1. زهرا

    شما گفتید که اگر نزدیکی شما در اعضایی جز اعضای تناسلی خودتان بوده…
    رابطه ما حدودا ۲ بار رفت و برگشت بود و آلت ایشون وسط آلت من بود. ولی من مطمئن نیستم که حتی تو این زمان پیشابی از نامزدم خارج شده باشه یا نه..
    من بار اولم بود که رابطه داشتم…خیلی بد استرس دارم

    1. baran

     طبق این توضیحات هر چند احتمال بارداری بسیار کم هست ولی نمی توان اظهار نظر قطعی کرد و برای اطمینان می توانید آزمایش بتا بدهید.

     1. زهرا

      من ۷ روز پیش رابطه داشتم..چه زمانی برا آزمایش خون مناسبه؟ پریودیمم زمانش ۱۲ روز دیگست

      1. baran

       معمولا بین ۷ تا ۱۲ روز پس از نزدیکی قابل تشخیص هست ، اگر استرس را از خود دور کنید و در سیکل منظم خود پریود شوید قطعا جواب بارداری منفی هست و نیاز به آزمایش نیست در غیر اینصورت با وجود استرس مطمئن باشید سیکل اینبار تغییر خواهد کرد

       1. زهرا

        چند جا خوندم روزای اول حاملگی امکان پریود شدن وجود داره و نمیشه گفت چون پریود شدم حامله نیستم… منم تا اینو فهمیدم دیگه داغون شدم..
        بعد من میتونم قرص ضد استرس بخورم تا استرس ازم دور شه و موقع خودم پریود شم؟چون من معمولا پریودیام منظمه و در حد ۴ روز اینا هر دوره هی جلو میوفته. اگه قرص ضد استرس بخورم امکانش هس بخاطره قرصه باز دیرتر پریود شم؟(هدفم از خوردن این قرصه اینه که سر موقع خودم بشم که فقط مطمئن شم حامله نیستم چون به گفته خودتون اگه بخاطر استرس دیرتر بشم دیگه واقعا از غصه میمیرم)

       2. زهرا

        لطفا جواب بدید. آیا امکان داره هم حامله باشیم و هم پریود شیم؟ و من میتونم به مدت ۱۲ روز مثلا روزی ۲ تا قرص ضد استرس بخورم که استرسم کم شه و باعث شه موقع خودم پریود شم؟آیا امکان داره همین قرصه ضد استرس باعث شه پریودیم دیر شه؟؟ تورو خدا جواب همشو بگین و به ما کمک کنین.

        1. baran

         متاسفانه این قرص تا حدی سیکل را بر هم میزنه ، چون گفتین ۱۲ روز دیگر زمان قاعدگی است طبق این حرف شما اظهار نظر شد که امکان بارداری وجود ندارد. احتمال بارداری در شما بسیار کم هست اما برای اطمینان یک آزمایش بتا که زمان خیلی کمی را از شما می گیرد و سریع هم هست بدهید و از هر نظر اطمینان بدست بیاورید.

         1. زهرا

          آخه اون روزی ک رابطه داشتم روز ۱۴ام پریودیم یعنی حدودا روزایه تخمک گذاری بود. واسه همین خیلی ترسیدم که پیشاب روی واژنم ریخته باشه و حامله باشم. ۳ روزه انقد استرس دارم لب به غذا نمیتونم بزنم. شبا دل درد میگیرم …خیلی پشیمونم

         2. زهرا

          ببخشید که سوال زیاد میپرسم ولی فقط سایت شما میتونه آرومم کنه و از شما میتونم سوال بپرسم. لطفا فقططط بگید آیا تو دوران تخمک گذاری(۱۴ام پریودی) اگررر فقط پیشاب از طریق رابطه لاپا روی واژن بریزه امکان بارداری چقدرهههه؟؟تورو خدا کمکم‌کنین

          1. baran

           احتمالش ۰ تا ۹۰ درصد هست نمیتونیم قطعی بگیم ! احتمال بارداری شما بدلیل باکره بودن در این شرایط بسیار کم هست و برای اینکه اعصاب خودتون رو تحت تاثیر قرار ندین و خیال خودتون رو راحت کنید یک آزمایش بتا بدهید تا از این استرس و ناخوش احوالی خارج شوید.

          2. زهرا

           سلام. من همونم که‌گفتم روز ۱۴ ام پریودیم رابطه داشتم و ترس از این داشتم که پیشاب روی واژنم ریخته باشه…
           میخواستم خدمتتون عرض کنم‌که من ۱۰ روز بعد از رابطه پریود شدم..(ماه قبل ۲۴ام پریود شدم و این ماه ۱۷ام..البته گلاب‌خوردم یکی ۲بار) پریودیمم الان تموم شده ولی کشاله ران هایم خیلی درد میکنه. بنظرتون چرا؟ امکان داره طوری باشه؟ امکان داره ۱۰ روز بعد از رابطه کسی پریود شه و با وجود پریود شدن حامله باشه؟

          3. baran

           با سلام ، امکان بارداری از رابطه قبلی وجود ندارد

          4. زهرا

           هیچ رابطه ای نداشتم دیگه بعد از اون

 14. نیایش

  سلام من دختر ۲۱ ساله باکره هستم ۲۲ روز پیش نامزدم بعد از ارضا شدن دست و التشونو پاک کردن و شروع به مالش کلیتوریس من کردن. ۲ روز بعد پریود شدم ولی بصورت لکه بینی قهوه ای بود و تا ۷ روز طول کشید. امروز که روز ۲۰ سیکلم بود خونریزی قهوه ای کم دارم. امکان بارداری چقدر؟

  1. baran

   با سلام ، با توجه به صورت گرفتن قاعدگی امکان بارداری صفر می باشد

 15. نگران

  سلام وقتتون بخیر. من دختر هستم و باکره هستم. پریودیم تقریبا منظمه. و سیکلش ۲۸ روزه اشت. ۱۷ ام ماه پیش (تیر) پریودیم بوده. من دو روز پیش یعنی ۸ مرداد با نامزدم رابطه بدون دخول در حد تماسی داشتیم. ایشون شلوار پاشون بود ولی من نه .رابطمون مالشی نبوده و من فقط روی پای ایشون نشسته بودم من چند دقیقه بعدشم متوجه شدم در حد یه لکه شلوار نامزدم خیسه حالا از کی بوده متوجه نشدم. فوری هم رفتم خودمو شستم. با توجه به این که توی بازه تخمک گزاری نبودم چقدر خطر حاملگی هست؟ من چی کار کنم؟ تو رو خدا کمکم کنین.

  1. baran

   با سلام ، تقریبا جای نگرانی نیست و احتمالش صفر هست ، استرس نداشته باشید تا پریودیتون به هم نخوره اگرنه قطعا زمان پریودی کلا به هم میخوره و بسیار طولانی خواهد بود

 16. tina

  سلام دوستم با نامزدش دو روز بعد اتمام عادت ماهیانه ش در روز ۱۶ تیر ینی همین ماه رابطه داشته اما دخول کامل صورت نگرفته و باکره س و شک داره منی به اطراف واژن خورده باشه و بعدش ۴ قرص ال دی مصرف میکنه که ۴ ساعت بعدش بالا میاره و نتونسته دوباره قرصارو مصرف کنه روز تخمک گذاری روکه حساب کرده از ۱۹ تا ۲۱ تیر میشه آیا اسپرما تا اون موقع میتونن زنده مونده باشن؟؟ و البته در روز ۲۲ تا ۲۴ تیر خونریزی داشته با اینکه عادت ماهیانه منظم ۲۸ روزه داره علت این چی میتونه باشه و از چه زمانی میتونه از بی بی چک استفاده کنه؟؟
  با تشکر

  1. baran

   با سلام ، اگر ۲۲ خونریزی مربوط به پریودی داشته که عملا احتمال بارداری صفر میشه ، ضمن اینکه اسپرم ها چند دقیقه بیشتر زنده نیستند

 17. مشکوک

  سلام من سه روز بعد از تمام شدن پریودیم با نامزدم رابطه مالشی داشتم ولی لباس(شلوار و شورت) تنمون بود. امکان دارهاز این طریق بارداری اتفاق بیوفته. من زیر دلم درد حس میکنم

  1. baran

   سلام ، احتمالش تقریبا صفر هست

 18. عسلی

  سلام وقت بخیر. ببخشید یه سوال داشتم من با نرم افزار محاسبه زمانی تخمک گزاری . زمان تخمک گزاری این ماهم رو محاسبه کردم بهم گرفت زمان تخمک گزاری ۵ تیر واحتمال بارداری از ۱تیر تا ۷ تیر. سوالم اینه بعد از این تاریخ یعنی بعد از ۷ تیر خطر بارداری دیگه نیست؟

  1. baran

   با سلام نرم افزارهای محاسبه طبق یک الگوریتم خاص این زمانها رو اعلام می کنند و هر اتفاقی ممکن هست باعث تاخیر و یا تعجیل در زمان تخمک گذاری شود.ضمن اینکه به صور معمول زمان تخمک گذاری ۱۴ روز پس از پریود های ۲۸ روزه هست

 19. ستاااره

  سلام نامزد من قبل از این که بیاد پیشم رفت دستشویی دستاش رو شست و با بلیزش خشک کرد و اومد پیشم و با دستش الت من رو مالش و فشار داد. من الان پریودیم تاخیر شده. امکان داره اسپرم یا پیش آب روی دستشون مونده باشه و از این طریق منتقل شده باشه؟ توروخدا خیلی نگرانم

  1. baran

   با سلام ، خیر ، ضمن اینکه اسپرم ها در تماس با مواد خارجی مثل مایع دستشویی و … سریع از بین می روند ، جای نگرانی نیست

 20. Hasti

  سلام‌ من باکره هستم . با نامزدم لاپایی داشتیم . و‌موقع ارضا شدن اون مایع منی یکم روی الت من ریخت ، من بلافاصله با دستمال پاک کردم . میخوام بدونم احتمال بارداری وجود داره؟ بخدا دارم میمیرم لطفا زودتر جواب بدین

  1. baran

   اگر سریعا اقدام به پاک کردن کرده اید و مطمئن هستید داخل نرفته احتمال بارداری بسیار ضعیف هست ، ضمنا در نظر داشته باشید اگر این استرس در وجود شما همچنان وجود داشته باشد زمان پریودی قطعا به تاخیر خواهد افتاد

   برای اطمینان می توانید تست بتا بدهید تا مطمئن شوید بارداری اتفاق نیفتاده 🙂

 21. atima

  کمک کنید توروخدا ایا بارداری ازرو شلوار ممکنه؟؟ هردو شلوار داشته داشتیم دارم میمیرم

  1. baran

   سلام ، احتمالش بسیار بسیار ضعیف هست ، برای اطمینان می تونید ازمایش بتا بدهید

 22. سحر

  سلام من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و مایع منی روی کمرم ریخته شد من باکره هستم و حین رابطه لباس زیر من خیس بود و الان یه ده دوازده روز از پریودیم میگذره البته من پریودهای نامنظمی دارم همیشه و پرولاکتینمم ۲۶هس و احساس میکنم دونهای روی هاله سینم برجسته شده من همیشه این دونهارو داشتم ولی شاید حساس شدم امکان داره باردار باشم اگ سونگراغی برم مشخصه؟

  1. baran

   سلام ، با توجه به توضیحات شما خیر /

   برای اطمینان خودتان می توانید آزمایش بیتا بدهید

 23. ساره

  سلام
  من باکره هستم و یک هفته بعد از اتمام دوره پریودم با نامزدم رابطه داشتم.دخول انجام نشد و فقط آب منی به واژن من مالیده شد و بعدش هم با دستمال پاک کردم.میخواستم ببینم احتمال بارداری چقدر هستش؟ و از کجا متوجه بشم باردار هستم یانه

  1. baran

   سلام ، با توجه به توضیحات شما نمی توان نظر قطعی داد و امکان بارداری هرچند کم ولی وجود دارد/ برای اطمینان خاطر می تونید آزمایش بتا بدین

 24. ستاره

  با سلام من دختری باکره هستم یک هفته مانده به پریود شدنم با نامزدم رابطه بدون دخول و لاپایی داشتم ، آب ایشون بعد از ارضا رو شکم خودشون ریخته شد ولی الان ۵ روز از زمان پریود شدنم میگذره ولی هنوز پریود نشد از پیشاب ایشون میترسم ،? احتمال بارداری هست ? تو رو خدا جواب بدید ممنون خیلی استرس دارم

  1. baran

   بارداری با پیشاب عملا ممکن نیست مگر اینکه فرد برای مرحله ی دوم و با فاصله اندک مثلا ۱ ساعته از نزدیکی اول اقدام به نزدیکی دوم نماید امکان این وجود دارد که اسپرم مرحله اول باقیمانده باشد و همراه پیشاب مرحله دوم خارج شود (البته اگر فرد ادرار کند آلت از مایع منی کاملا تخلیه می شود)

   همانطور که در کامنتهای قبلی اگر مشاهده کرده باشید استرس و اضطراب یک عامل جدی برای ایجاد تاخیر در پریودی است ، پس عملا این امکان وجود دارد که تاخیر بعلت استرس باشد

   ازمایش بتا یک آزمایش مطمئن و سریع برای این منظور است که می توانید انجام دهید

 25. Hadis

  ‎سلام روزتون بخیر و خسته نباشید
  ‎من ۱۵بهمن که میشد روز ۱۲ام از سیکل ۳۴ روزم وقتی که ۵روز از اتمام پریودم گذشته بود رابطه ی بدون دخول ایستاده به حالت لاپایی داشتم ما برای احتیاط کاندوم داشتیم نامزدم هنوز ارضا نشده بود که کاندوم پاره شد.اما چون از پیش اب میترسیدم که برخورد با سطح واژنم داشت محل رو با اب گرم شستم تا اونجایی که میشد اما قرصی نخوردم
  ‎حالا نمیدونم یهویی بطور شدیدی الان استرس گرفتم
  ‎ امکان باردار بودن من وجود داره؟؟؟؟

  1. baran

   احتمال بارداری بسیار بسیار کم هست! جای نگرانی نیست ولی برا رفع استرس و اطمینان خودتون میتونید ازمایش بتا بدین

 26. Jshskhd

  سلام دکتر ترو خدا به من جواب بدید
  من ماه پیش ۱۷ آذر یعنی روز هفتم پریودیم رابطه ی مقعدی داشتم و منی داخل مقعد ریخته شد و اومد بیرون و حدس میزنم شاید کمی روی واژن هم ریخته شده باشه
  ۱۲ ساعت بعد از نزدیکی یکی از قرص ها و ۱۲ساعت بعدش قرص ضد بارداری بعدی رو خوردم
  ۷روز‌بعد از رابطه من باز لکه بینی داشتم که قهوه ای بود و شبیه پریودیم نبود ممکنه لکه لانه گزینی باشه؟
  الان ۱۹دی هستش و من که تغریبا بین۸-۱۰ هرماه پریود میشدم پریود نشدم هنوز دارم از استرس میمیرم

  1. baran

   سلام کاربر محترم

   اگر قرص اورژانسی استفاده کرده اید معمولا در ۹۵% موارد از بارداری جلوگیری می کند و همچنین از عوارض مهم آن بر هم زدن دوره قاعدگی برای یک بار هست!

   همچنین بعد از استفاده از قرص اورژانسی تا قبل از پریود شدن لک بینی خواهید دید.

   البته لازم به ذکر هست که قرص اورژانسی معمولا پریودی را جلو می اندازد و این تاخیر ممکن است به خاطر استرس بیش از حد شما باشد!

   ولی خب برای اطمینان خاطر می توانید خیلی سریع و اسان با مراجعه به آزمایشگاه تست بتا بدهید

 27. Z

  من رابطه داشتم که فقط نامزدمو ارضا کنم وهیچ دخولی صورت نگرفت و با دسمال از روی آلت پاک کردم مایه منی رو و پریودیم عقب افتاده شک دارم ک با دسمالی کمی مائع منی روی آن ریخته شده بود به دستشویی رفته وبا آن آلتم را خشک کردم احتمال بارداری هست؟باید چیکارکنم

  1. baran

   سلام خیلی بعید هست ، استرس یکی از علل مهم در تاخیر پریود هست

 28. سوگند

  سلام من پنج روز از اخرین پریودگیم رابطه بدون دخول لاپایی داشتم که با دستمال تمیز شد وباکره هستم ایا امکان بارداری هست

  1. baran

   سلام ، اگر تماس فقط با پاها بوده قطعا امکان بارداری وجود ندارد ضمن اینکه احتمال بارداری در زمان قاعدگی بسیار بسیار کم هست

 29. Hs

  سلام سیکل من سی روزه هست ۴ مهر پریود شدم باید ۴ ابان میشدم که نشدم و روز هشتم ابان رابطه ی بدون دخول داشتم نامزدم با لاپایی ارضا شد و منی مستقیما تماسی با بدن من نداشت با دسمال خودشو تمیز کرد و بعدش که با مالش دست منو از طریق کلیتوریس ارضا کرد و انگشتشو کرد داخل واژنم، میخواستم بدونم اگردست نامزدم تا حدودی رطوبت منی داشته باشه احتمال بارداری وجود داره؟ شایان ذکر که من سابقه ی پی سی او دارم و سیپروترون مصرف میکردم که اخرین دوره ی مصرفمم مرداد ماه بوده….. ولی خب از چهارم ابان هنوز پریود نشدم بشدت استرس دارم….ضمنا اولین رابطه ی من تو عمرم بوده که گفتم بدون دخول هم بوده

  1. baran

   سلام ، اگر مطمئن هستید که تماسی نداشته استرس عامل اصلی و ۹۹% تاخیر در پریودی شما هست ، بیش از ۸۰% خانمها که قبل از پریودی اینگونه رابطه دارند ترس و استرس از حامله شدن باعث تاخیر در پریودی آنها می شود و مابقی به دلیل استفاده از داروهای مختلف و تغییرات سیستم هورمونی بدن

   1. Hs

    بله مطمئنم منی تماسی با من نداشته ولی خب الان دچار ممنون بابت پاسختون❤️یه سری علائم مثل نفخ شکم و ورم کردن و‌افزایش وزن در ناحیه شکم و یکم اختلالات خلق و‌خویی مثل بیحوصلگی شدم که این هم از علایم پریوده هم بارداری برای همین ترسیدم و میخواستم مطمئن شم که نیاز به ازمایش بتا نیست؟؟؟؟؟…ضمنا انتی بیوتیک ازیترومایسین هم برای جوش های صورتم مصرف میکنم تاثیر داره روی تاخیر پریود؟؟

    1. baran

     احتمالا از همان استرس و همچنین مصرف آزیترومایسین است اما انجام آزمایش بتا هم به اختیار خودتون هست و می تونید انجام بدین.
     لازم هست عوارض شایع مصرف آزیترومایسین رو هم بدونید : اسهال، دردهای شکمی، تهوع و استفراغ، زخم‌های دهانی یا زبان، خارش یا ترشح واژن، پلاک‌های سفید در دندان یا روی زبان، تب،خواب‌های پریشان، بی اشتهایی، افسردگی، حواس پرتی، درد مفصلی

 30. sh

  ..سلام،من باکره ام…پریودم ۱۰-۱۱ روز طول میکشید همیشه ،دو سه روز اولو آخرش لکه بینی داشتم،دکتر رفتم ،سونوگرافی کرد ،کیست تخمدان داشتم، قرص مدروکسی پروژسترون داد واسه تنظیم پریودم،از رو روز ۱۲ پریودی خوردم،به مدت ۱۰ شب،شبی ۲ تا، اخرین شب ،غروبش رابطه داشتم با نامزدم،ولی دخول نداشتیم،لای پا بود ،من از پشت خوابیده بود ،ایشون روی من بود بصورت لای پا، مایع منی نامزدم که اومد همونجا ریخت،من سریع بلند شدم،روی رانم ریخته بود،با دستمال پاک کردم و بلافاصله رفتم شستم،۶از اون روز خیلی استرس داشتم،۶ روز بعدش پریود شدماز روز توا پربودمم قرص ضد بارداری میخورم واسه کیستم، ولی وقتی دیدم دو سه روز اول لکه بینی دارم،استرسم خیلی زیاد شد،تا اخرین روز پریودم فقط لکه بینی داشتم،پریودم تموم شد، ولی من استرس دارم هنوز،ممکنه حامله باشم؟؟قرص ضد بارداریو تا ۲۱ روز باید بمورم، تروخدا زود جواب بدین

  1. baran

   سلام ، اگر بعد ۶ روز پریود شدین مطمئن باشید هیچ اتفاقی نیفتاده . اگر در پریودی بعدیتون تاخیری ایجاد شد ۹۹% از استرس بیش از حدتون خواهد بود اگر ادامه داشته باشه البته و اگر استرس ازتون دو بشه سر موعد پریود خواهید شد

 31. mahsa

  سلام خسته نباشید من از روی شلوار الت نامزدم رو مالش دادم طوریکه در حد دو سه لکه شلوارش خیس شد یعنی بیشاب در حد کم شلوارش رو خیس کرد بعد دست کشید روشلوارش باهمون دست دوسه دقیقه بعدش بالای الت من رو مالش داد شاید هم دستش یکم بایین ترهم رفت باشه ولی بیشتر بالای التم رو ماساژداد که من کامل ارضا شدم ولی نامزدم حتی آب منی هم ازش نیومد بنظرتون احتمال بارداری هست؟