X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

حاملگی و بارداری بدون دخول امکان پذیر است؟ دختر باکره حامله می شود ؟

تاريخ : ۱۰ خرداد
بازديد : 634

خیلی از افراد که تازه ازدواج کرده و عقد هستند رابطه نزدیکی و غیرمستقیمی با هم انجام می دهند و  زوج مونث به دلایل مختلف این شک را در خود به وجود می آورد که آیا حامله شده است یا خیر!

در این مطلب پرسش و پاسخهایی را از کاربرانی از جنس خودتان را مشاهده می کنید که باکره بوده اند و یا بعد نزدیکی پریود آنها خیلی عقب افتاده است و ترس بارداری را دارند!

برای وقوع حاملگی نیاز است که اسپرم‌ها وارد واژن شده و بتوانند خود را با حرکت دم خود به لوله‌ی شیپوری رحم برسانند و در انجا با تخمک ملاقات کند.

تخمک گذاری به زمانی گفته می شود که یک تخمک (یا در برخی موارد نادر بیشتر از یک تخمک) از تخمدان آزاد می شود و این زمان را “دوره باروری” در سیکل قاعدگی زنان می نامند. هر ماه، یک تخمک در درون تخمدان یک خانم به بلوغ می رسد. هنگامی که اندازه آن به حد معینی رسید، تخمک از تخمدان آزاد شده و از طریق لوله های فالوپ (لوله های رحمی)، به طرف رحم حرکت می کند. برای تشخیص زمان تقریبی تخم‌گذاری می‌توانید از نکات زیر استفاده کنید:
  • یک دوره قاعدگی از اولین روز شروع قاعدگی تا اولین روز قاعدگی بعدی می باشد.
  • یک دوره قاعدگی به طور معمول ۲۸ تا ۳۲ روز طول می‌کشد، اما ممکن است کوتاه‌تر یا طولانی تر باشد.
  • زمان تخمک‌گذاری با محاسبه‌کردن نیمه دوره قاعدگی تعیین می‌شود.
  • تخمک‌گذاری معمولا بین روز ۱۱ تا ۲۱ پس از شروع دوره قاعدگی رخ می‌دهد.
  • زمان تخمک‌گذاری را همچنین می‌توانید با حساب‌ کردن ۱۲ تا ۱۶ روز پیش از اولین دوره قاعدگی بعدی هم به دست آورید.
hamelegi حاملگی و بارداری بدون دخول امکان پذیر است؟ دختر باکره حامله می شود ؟

احتمال بارداری بدون دخول

با توجه به موارد ذکر شده دریافتیم که برای وقوع حاملگی می‌بایست موارد زیر اتفاق بی‌افتد
۱٫ رابطه جنسی حداکثر در فاصله کمتر از ۳۶ ساعت بعد از تخمک‌گذاری و یا کمتر از ۷۲ ساعت قبل از تخمک‌گذاری برقرار شود.
۲٫ کل روزهای احتمال تخمک‌گذاری در زن با توجه به سیکل قاعدگی تنها ۱۰ روز در یک سیکل می‌باشد.
۳٫ اسپرم بتواند خود را در این محدوده‌ی زمانی اعلام شده از مسیر طولانی ابتدای واژن به لوله شیپوری رحم برساند.
۴٫ در صورتی که دختر باکره باشد اسپرم بتواند از سوراخ پرده بکارت عبور کرده و خود را به داخل واژن برساند.
با توجه به موارد ذکر شده و احتمال‌های بررسی شده می‌بایست گفت که احتمال وجود حاملگی در صورت باکره بودن دختر وجود دارد ولی این احتمال بسیار کم است. این اتفاقی معمول است که پس از برقراری رابطه جنسی زنان از ترس حاملگی دچار استرس شده و همین استرس و نگرانی پریود شدن آنها را به تعویق می‌اندازد و به دنبال آن پریود نشدن استرس حاملگی را بیشتر می کند و آنها در چرخه ای از استرس و نگرانی قرار می گیرند.
پرسش و پاسخهای کاربران

حاملگی و بارداری بدون دخول امکان پذیر است و یا دختر باکره حامله می شود؟؟

سلام من با نامزدم رابطه نداشتم اصلا پرده دارم دخترم منی نامزدم رو شکم خودشون با دسمال پاک کردن میگن که اصلا دستشون به منی خودشون نخورده بعد یک ساعت به الت من دست زدن اول از روی لباس بعد مستقیم التم لمس کرد ایا امحتمال بارداری وجود داره؟
درست یک ساعت بعد از این که با دستمال منی خودشونو پاک کردن به من دست زدن
خیلیی استرس دارم زندگیم مختل شده
در ضمن من pco دارم این اتفاق نزدیک پریودیم اتفاق افتاد به صورتی که لکه هام شروع شده بود
توروخدا زود حواب بدین ممنون

 خیر احنمال بارداری وجود ندارد


سلام، من باکره هستم و چند هفتع پیش با نامزدم نزدیکی داشتیم و منی را تقریبا داخل ریخت و بدن من تقریبا انرا پس داد، قرص اضطرای هم مصرف کردم، ولی بی بی چک مثبته، ایا حاملم؟

 همانطور که در متن ذکر گردید زمانی که هر یک از موارد زیر وجود داشته باشد احتمال مثبت بودن جواب آزمایش به صورت کاذب وجود دارد. یعنی جواب آزمایش شما مثبت شده در حالی که این مثبت بودن صحت ندارد
آلودگی باکتریائی ادرار
وجود پروتئین و یا خون در ادرار
مصرف متادون توسط بیمار
مصرف بعضی داروها مثل پرومتازین یا کلردیازپوکساید
وجود بیماریهائی مثل پروتئینوری، هموگلوبینوری
روش انجام آزمایش اشتباه انجام شده باشد.برای اطمینان هر چه بیشتر بایستی با آزمایش خون بارداری خود را بررسی نمایید.

 من با نامزدم رابطه سکس داشتم بصورت لاپایی،باکره هم هستم،و منی همسرم به لای پای من ریخته و من بعد از چن دقیقه انرا با دستمال پاک کرده ولی بدلیل نبود اب پنج ساعت بعد با اب شستم،فردای رابطه من با همسرم شروع پریودم بود ولی من عادت ماهیانه نشدم و خیلی ترس دارم زندگی ام مختل شده.لطفا زود گواب بدین

 با توضیحی که فرمودید رابطه شما در مدت زمان ناباروری بوده و تاخیر در عادت ماهانه تان به احتمال بسیار قوی در رابطه با استرس ناشی از باروری است.

سلام.من یه هفته پیش با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم باکره هستم و روز یازدهم پریودم بود که نزدیکی داشتیم باهم…منی همسرم به دهانه واژنم ریخته شد و من چند دیقه بعد با آب تمیزش کردم…نمیدونم شایدم وارد واژنم شد…الان خیلی استرس دارم که مبادا حامله شده باشم…قرصم مصرف نکردم…بعد از اون اتفاق هم شب ها اطراف نافم درد میکنه…لطفا کمکم کنید آیا من حامله هستم؟؟ اگه جواب مثبته چطوری میتونم قبل از اینکه دیر بشه بدون دخالت کسی سقطش کنم….لطفن زود جواب بدین دارم میمیرم از دلشوره

 خیر

سلام خسته نباشین
من ۶ رور بعد از اتمام قاعدگی با همسرم سکس داشتم اما بدون دخول.فقط پیشآب همسرم به آلت من مستقیم مالیده شد.همسرم روی شکم من ارضا شد و چند دقیقه بعد از تمیز کردن و خشک کردنش به آلت من مستقیم دست زدن.میخواستم ببینم احتمال بارداری چقدره؟ اسپرم خارج شده از بدن مرد چقدر زمان میخواد تا کاملا باروریش رو از دست بده؟ درضمن من باکره نیستم.خواهشا جواب بدین.ممنون

 سلام من دیشب با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم باکره هستم روز یازدهم پریودیم بوده منی همسرم روی دهانه واژنم ریخت بعد بلافاصله با آب شستم میخواستم ببینم آیا حامله ام؟؟ نیازی هست قرص استفاده کنم؟؟

با سلام
آیا در صورتی که ۷ روز به پریود باقی مانده باشد و دخول صورت نگرفته باشد اما کاندوم پاره شده و منی بر روی واژن ریخته شود امکان بارداری هست؟ البته بلافاصله مایع منی پاک شده و واژن شستشو داده شده است. آیا نیازی به مصرف قرص اورژانسی است؟

 بله احتمال بارداری وجود دارد.

سلام ببخشید میخواستم بدونم من با وجود اینکه شلوار و لباس زیر داشتم و نامزدم هم شلوار و لباس زیر داشت با این وجود امکان بارداری وجود داره؟امکان اینکه منی ایشون با واژن من تماس پیدا کرده باشه اونم با وجود لباس هست؟پریودی من همیشه نامنظمه و دقیقا بعد از رابطه من متوجه شدم که پریود شدم لطفا راهنماییم کنین امکان بارداری وجود داره؟ آخه چندروزه خیلی معده درد میشم
البته من پرولاکتینم ۲۶/۴ و تیروییدم کم کاره
الانم ۲ماهه که پریود نشدم دارم قرص استروژن میخورم اگه باردار باشم امکان داره با این وجود سقط بشه؟؟

 همانطور که در متن خبر گفته شد. احتمال بارداری در این حالت تقریبا نزدیک به صفر است.

سلام
من دوره م ۲۸ روزه ! ۸ یا ۹ روز مونده به پریودیم با نامزدم رابطه سطحی داشتم(باکره ام)به این صورت که فقط دستش به واژنم برا ماساژ خورد،البته با آلتش هم منو تحریک کرد ولی قبلش ۷ پلاستیک فریزر روش گذاشت.دستشو هم قبل از اینکه بهم بخوره رفت و شست.بعد لباس پوشید و منم لباس پوشیدم و اونوقت ارگاسم داشت.نگرانی من اینه که احتمال داره اون دست که بهم خورده باشه با مایع پیشابش آغشته شده باشه و با وجود شستن دست یه اسپرمی مونده باشه و منتقل شده باشه!۰٫۵ ساعت بعدش قرص اورژانسی هم خوردم و الان ۲ روزه زعفران هم میخورم.بنظر شما احتمال حاملگی چقده؟

 صفر

سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم که علت اون ۳ درصد عدم اثر گذاری قرصهای اورژانسی دقیقا چیا هست؟تا حالا ندیدم سایتی اطلاعات جامعی داده باشه در این مورد.
آیا علل ناشناخته است یا قابل شناخت و در نتیجه حذف کردن اونا و کاهش ریسک
با تشکر

 به طور کلی در دنیای علم هیچ موضوعی قطعیت صد درصدی ندارد و همواره درصدی بابت خطا در نظر گرفته می شود. بنابراین هیچ یک از داروها نیز اثربخشی کامل ندارند. یکی از علل مربوط به نحوه واکنش بدن هر فرد نسبت به انواع دارو می باشد. همینطور تداخلات دارویی که ممکن است به طور ناخواسته باعث کم شدن تاثیرگذاری داروی مورد نظر باشد.

با سلام من چهار روز مونده به تاریخ پریودم با نامزدم رابطه داشتم ولی بدون دخول بوده در حد مالش التشون ب قسمت بالای التم بوده و قبل از اینکه منیشون بیاد التشونو کشیدند من حدود ۱۲ ساعت بعد ۴ تا قرص ال دی و ۱۲ ساعت بعد دوباره ۴ عدد الی دی خوردم احتمال بارداری وجود داره؟الان یک روزه از زمان پریودم گذشته و نشدم:(

 با شرایط اعلام شده احتمال بارداری بسیار ضعیف است و جای نگرانی نیست. استرس شما باعث به تاخیر افتادن عادت ماهیانه شده است.


 سلام  فقط میخوام بدونم یک عدد قرص اورژانسی ١/۵ کافیه میخوام باردار نشم

 بله مصرف یک عدد قرص لوونورژسترول ۱٫۵ میلی گرم کافیست


سلام در ازمایش اسپرمم همه چیزش طبیعیه.فقط مورفولوژی یا همون شکل طبیعی اسپرم۲۴درصد گزارش شده.ایا مانع بارداری میشه؟

 اسپرم با حداقل تعداد ۱۵ میلیون در هر میلی لیتر موتیلیتی ۴۰ درصد به بالا و مورفولوژی ۴ درصد به بالا طبیعی است


سلام من ماه پیشروز نهم با نامزدم رابطه داشتم از مقعد و ایشون منی رو داخل مقعد خالی کردن و احساس کردم منی ایشون روی واژنم ریخته و سریع شستم و پاک کردم بعد۲۲ ماه پریود شدم احتمال بارداری وجود داره خیلی نگرانم ؟؟؟


آیا در روز ۱۸ پس از پایان پریودی.. در اثر ریخته شدن مایع منی روی واژن و بلافاصله شسته شدن آن امکان بارداری وجود دارد… در ضمن باکره هستم
خواهشا جواب بدید

 بله احتمال بارداری وجود دارد ولی این احتمال بسیار ضعیف است.


سلام من دختری باکره هستم که باشوهرم رابطه ی بدون دوخول داشتیم ولی لباس زیردوتامون خیس بود ورابطه همچنان ادامه داشت و ٢۴ساعت بعد من لباس زیرمو عوض کردم یااحتما بارداری تواین شرایط هست؟

 بله احتمال بارداری وجود دارد


 سلام من با نامزدم رابطه دهانی داشتم و درحین انجام کار نامزدم دستش رو به الت خودش که خیس( با اب دهان من) وفک میکنم پیشابی بود زد و همون موقع همون دسش رو سطحی به الت من زد( باکره هستم) میخواستم بدوم ایا احتمال بارداری وجود داره ؟
خیر احتمال بارداری بسیار ضعیف است.

من دیروز با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم اب منی روی شکم من ریخته شد و قسمت کمی از دستم هم خیس شد من چند دیقه بعد با اب و اون دستی که قسمتی ازش اختمالا اغشته بود خودم رو شستم با توجه به باکره بودن من احتمال بارداری است؟لطفا جواب بدین

بخوانید :   فریز کردن تخمک چیست؟
خیر احتمال بارداری تقریبا صفر است.

سلام منو نانزدم رابطه مقعدی داشتیم منی نامزدم رو وارژنم ریخت و چون من ارضا نشدم انگشتشونو داخل وارژنم کردن و احتمال میدم منیشون به داخل رفته ایا احتمال بارداری هست ؟
 احتمال بارداری وجود دارد ولی این احتمال کم است.

 احتمال حاملگی با پیشاب در صورت باکره بودن وجود داره؟ پریود منظم داشتم. الان پنج روزه پرود نشدم. لطفا راهنمایی کنید.

احتمال که وجود دارد ولی این احتمال آنقدر ضعیف است که جای نگرانی برای شما وجود ندارد. تاخیر پریود عوامل زیادی دارد که تنها یکی از آن ها حاملگی است.

 باسلام من یک روز بعد از تموم شدن قاعدگیم با نامزدم سکس لاپایی داشتم من باکرم و مایع منی اون لابلای پای من پاین تر از واژنم ریخته شد و بلافاصله پاکش کردیم ولی من استرس دارم ک ب واژنمم برخورد کرد باشه مایع منیش.یک هفتع بعد از اون باز رابطه داشتیم اونم دقیقا مثل رابطه ی قبل ولی خیلی استرس دارم درد زیر شکم و کمر دردم دارم از رابطه دوم چهار روز میگذره امکان بارداری هست؟توروخدا جواب بدین.

 
در چنین شرایطی معمولا استرس و نگرانی بی مورد است و چنانچه مقاله بالا را با دقت مطالعه کرده باشید متوجه می‌شوید که فرآیند حاملگی به سادگی اتفاق نمی افتد و عوامل زیادی در آن دخیل است.

خیلى معذرت میخوام دروباره سوال میکنم ولى من نگرانیم از ارضا شدن خودم هست که واژن منو ب مدت طولانى میشه گفت ٢٠ دیقه لیس زد و من ارضا شدم از این مورد نگرانم که باردارى وجود داره ؟؟؟

 ارضا شدن یا نشدن زن در فرآیند حاملگی بی تاثیر است.

 سلام من ١۴ سالمه و نامزدم ١٨ سالشه البته باهم دختر دایى و پسر عمه هستیم من باکره هستم و با نامزدم رابطه داشتیم ولى بصورتى که نامزدم واژن منو لیس میزد و من ارضا شدم و بعدش از مقعد رابطه داشتیم و اب منى ب داخل مقعدم وارد شد بصورت کامل ولى هیچ تماسى با واژنم نداشت میخواستم بدونم احتمال حامله شدنم وجود داره ؟ البته عقد هم کردیم ، خیلى نگرانم خواهش میکنم جواب بدین
 امکان بارداری از مقعد وجود ندارد.

 سلام ببخشید اگه میشه کمکم کنید
من چهار روز بعد از تموم شدن پریودم با نامزدم رابطه داشتم البته نه دخولی صورت نگرفت و پس از ارضا شدن آب منی رو روی کمرم ریختن و بالافاصله پاک کردن البته من حس میکنم شاید چند قطرش از لای پام عبور کرد
من باکرم و الان سه روز از زمان پریودم گذشته و نشانه خاصی از بارداری یا قاعدگی هم ندارم
آیا امکان داره باردار باشم؟
توروخدا اگه میشه زودتر جواب بدین
خیلی ممنون

 در چنین شرایطی احتمال حاملگی بسیار ضعیف و تقریبا غیر ممکن است.

 سلام خسته نباشین من باکره هستم روزششم پریودیم ازعقب رابطه داشتیم وهمسرم منی شوریخت داخل باسنم احتمالش هست ازعقب حامله بشی

 خیر. احتمال بارداری در چنین حالتی وجود ندارد.

 سلام خسته نباشید ببخشید من نظرات رو که مطالعه کردم بعضی‌ها بودن که باکره بودن و بدون دخول باردار شده بودند این به معنی اینه که در رابطه منی روی واژن ریخته شده؟ممنون بابت پاسخگویی!

 هر نوع رابطه جنسی بدون دخول که باعث ورود مایع منی به واژن شود می تواند موجب بارداری شود.

 سلام ببخشید سوالی داشتم
من دوماه مه که پریود نشدم یک هفته قبل بانامزدم رابطه داشتم ولی دخول صورت نگرفته مایع هم رو واژنم نریخته ولی شک دارم
بعد یک ساعت خودمو شستم
ایا امکان حاملگی وجود دارید
لطفا سریع باسخ بدین خیلی خیلی نگرانم

 در صورتی که عادت ماهانه ۲ ماه است اتفاق نیفتاده است،‌ احتمال حاملگی یا وجودی عاملی غیر طبیعی وجود دارد. توصیه می شود برای بررسی های دقیق به پزشک متخصص زنان مراجعه فرمایید.

 سلام دکتر خسته نباشید ببخشید سوالم اینه من رابطه داشتم مایع منی با دستمال پاک شد من باکره ام اما شک دارم که دستش پاک کرد یا نه دست اغشته به منی که به واژنم بخوره احتمال بارداری هست ؟!

 احتمال حامگی در چنین شرایطی بسیار ضعیف و تقریبا غیر ممکن است.

سلام خسته نباشید
من و نامزدم رابطه ی مقعدی داشتیم و منی در مقعد ریخته شد هنگام جدا شدن هم دستمال روی واژن گرفته بودم
ایا امکان باردار شدن وجود داره ؟ میترسم هنگام ارتباط منی ریخته شده باشه البته مطمین نیستم چون چیزی حس نکردم و اینکه اخرش هم دستمال گرفته بودم ، سریع بعد از ارتباط خودم رو شستم
باکره هستم
لطفا سریع جواب بدید شدیدا استرس دارم

 در چنین شرایطی احتمال بارداری وجود ندارد.

 سلام آقای دکتر ببخشید سوال داشتم راجع درمورد اینکه دختربودن یا باکره بودن شامل همه دخترها می‌شود منظورم اینه که همه دخترها پرده بکارت دارد دریکجا خواندم که بعضی‌ها مادر زادی پرده بکارت ندارند ممنون میشم اگر جوابیدید زوتر

 الزاما همه دختران دارای پرده بکارت نیستند.

 سلام خسته نباشید خیلی ممنون واسه سایتی که دارین نگرانی خیلیارو آروم می‌کنین من بکاره ام رابطه دهانی داشتم تقریبا ۳/۴روز مونده به پریودیم منی روی دهن و صورتم ریخت و مقداری شکم و اینکه من شلوار داشتم نامزدم لخت بود میترسم که یک وقت منی از درز شلوارم به داخل بره اخه آلتم یک مقداری نم داشت احتمال بارداری هست؟اگه میشه منو از نگرانی دربیارید زندگیم خیلی مختل شده ممنونم

 دوست عزیز مراحل لقاح حتی در صورتی که دخول کامل انجام شده و کل مایع منی داخل رحم وارد شود پروسه ای مشکل تلقی شده و حتی در مناسب ترین وضعیت تخمک نیز شانس بارداری صد درصد نیست. اسپرم ها برای زنده ماندن به حضور در شرایط مناسب (داخل بدن) نیاز دارند و در محیط باز در کسری از دقیقه کشته می شوند. همینطور وارد شدن اسپرم به بدن از طریق دهان یا مقعد نیز باعث بارداری نخواهد شد.

سلام من یه دخترم که ۹ دی با نامزدم برای اولین بار یه رابطه داشتم در حد ارضا شدن و هیچ دخولی صورت نگرفته آب منیشم ریخت روی شکمم و ب واژنم نخورد ؛همون شبم ب خاطر عقب افتادن پریودم زعفرون دم کرده خوردم . ۱۲ دی هم پریود شدم اما برعکس همیشه خیلی درد نداشتم و رنگ خون خیلی تیره و غلیظ بود ۸ روزم طول کشید . زمان پریودم زیاد مشخص نیست . بین رحم و نافم خیلی باد کرده تو این چن روز و حس میکنم شکمم بزرگ شده ، حالا سوالم اینه ک احتمال داره اینکه دستش خیس شده بوده کشیده رو واژنم بعد ارضا ، حامله شده باشم ؟؟؟ بضی وقتا حس میکنم حالت تهوع دارم و خیلی بی غرارم و نفس کم میارم دو روزه حس سنگینی تو سینه هام میکنم.استرس دارم لطفا کمکم کنین

بخوانید :   آموزش درست کردن ژله قلبی
 علائمی که اشاره کردید ارتباطی به بارداری ندارد.


 سلام وقت بخیر میخاستم بپرسم ایا امپول بی حسی دندان تاثیری در عقب افتادن پریود داره یا نه؟ من طی یه هفته ١٠ تا دندونمو درست کردم که پوسیده بود و چندین امپول بی حسی به دندونام زده شده و قرصای ژلوفن، نوافن، مفنامیک اسید اموکسی سیلین تو این ماه زیاد مصرف کردم، تو عقد هستم و بعد پریودم چن بار با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم اما مایع منی روی واژنم نریخته ، نزدیک سه ساله عقدیم هر ماه همینطور رابطه داریم الان پریودم ۴ روز عقب افتاده سیکل ماهیانم٣٠ روزس، با این اوضاع امکان بارداری هست؟ یا تاخیر پریودم به خاطر استرسو قرصایی که مصرف کردم

 بله مصرف داروهای فوق خصوصا آنتی بیوتیک ها می تواند موقر باشد.


 معذرت می‌خواهم اگر تکرر ادرار من برای بارداری نیست پس چه دلیلی ممکن داشته باشه؟زمان پریودیمه ولی هنوز نشدم و حس میکنم قسمت زیر شکمم بزرگ شده.خیلی نگرانم باردار باشم.ایا بعد از دوماه پریودی امکان بارداری هست؟؟

 دوست عزیز در ماه اول بارداری هیچ تغییری در اندازه ناحیه شکمی مشاهده نمی شود. جهت کسب اطلاع از وضعیت دقیق خود می توانید از تست بتا استفاده کنید.

سلام خسته نباشید
من قبلا کیست داشتم که برای رفع کیستم ۶بسته قرص ضدیارداری مصرف کردم و همچنان پریود نامنظمی دارم که فاصله اش بین ٣٧تا۴۵روز هست
اخرین دوره ی پریودیم ٢۵ابان شروع شد که روز اخرش و ده روز بعدش با نامزدم رابطه ی سطحی در حد مالش الت ها بهم داشتیم
من باکره هستم و درحین رابطه مایع منی خارج نشد و به گفته ی نامزدم پیشابی رو خیلی احساس نکرد که خارج شده باشه
الان چند روزه بشدت زیر دلم درد میکنه طوری که دولا راه میرم
و کمیم احساس میکنم بی اشتها به غذام و بوی بعضی غذاها اذیتم میکنه
خیلی نگرانم نمیدونم حساس شدم یانه!
نمیدونم بارداریه یا برگشت کیست هامه که اینقدردرد. دارم
خیلی نگرانم
بارها پیام گذاشتم ندیدم عضو نظرات باشه
خواهش میکنم پاسخگو باشید…

علائمی که میفرمایید الزاما ارتباطی به لقاح و بارداری ندارد و می توان مربوط به اختلالات هورمونی، وجود کیست و یا سایر مشکلات باشد. در صورتی که به بارداری مشکوک هستید از تست های خانگی یا تست بتا استفاده کنید.
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي