دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ + معرفی 5 ایده جذاب

تاريخ : 22 آگوست

دیوار پشت تلویزیون معمولا بزرگ‌ترین دیوار خانه است که مبل‌ها روبه‌روی آن چیده می‌شوند. تلویزیون و مبل‌های جلوی آن، محفلی گرم برای گردهمایی اعضای خانواده هستند. بسیاری از افراد از کنار این دیوار ساده می‌گذرند، اما تزیین اصولی دیوار پشت تلویزیون باعث افزایش جلوه خانه خواهد شد.

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ + معرفی 5 ایده جذاب, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

به‌‌ همین خاطر پیشنهاد می‌‌شود برای تزیین دیوار پشت تلویزیون حتما از ایده‌های جذاب و خاص استفاده کنید تا پذیرایی شما جلوه دو چندانی پیدا کند. اگر به‌دنبال ایده‌های خاص هستید که پاسخ مناسبی به سوال «دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟» باشند، مطالعه این مقاله برایتان مفید خواهد بود.

۱- با استفاده از کاشی، دیواری خاص برای قرارگیری تلویزیون طراحی کنید

کاشی یکی از پرطرفدارترین ایده‌ها برای تزیین دیوار پشت تلویزیون است. این کاشی‌ها جلوه درخشان بی‌نظیری به دکوراسیون پذیرایی اضافه می‌کنند و خانه‌ای شیک و مجلل می‌سازند. پیشنهاد می‌کنیم فقط دیوار پشت تلویزیون را با سنگ‌های تزیینی آراسته کنید تا تلویزیون در مرکز توجه باشد.

در برخی از دیوارهای کاشی‌شده از نورپردازی در اطراف تلویزیون استفاده می‌شود که نمای دیوار را دو چندان می‌کند. اگر به دکوراسیون ساده علاقمند هستید، پیشنهاد ما استفاده از سرامیک اسلب است. این سرامیک با ابعاد بزرگ خود، دیوار پشت تلویزیون را کاملا می‌پوشاند و طراحی یکپارچه‌ای دارد. به‌جز کاشی، شما می‌توانید از انواع کاغذ دیواری و کناف دیوار پوش چوبی نیز استفاده کنید که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ + معرفی 5 ایده جذاب, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۲- کاغذ دیواری سه بعدی؛ برای طراحی دیوار پشت تلویزیون مدرن

طی سال‌های اخیر مدل‌های متعددی از دیوارپوش کاغذی در خانه‌های مدرن استفاده می‌شود. بهترین نوع کاغذ دیواری برای دیوار پشت تلویزیون، مدل سه‌بعدی است. طرح‌های برجسته و عمیق کاغذ دیواری سه بعدی، جلوه‌ای چشمگیر به دیوار پشت تلویزیون می‌بخشد.

کاغذ دیواری‌های سه بعدی طرح‌های متنوعی دارند؛ اما پیشنهاد می‌‌کنیم از طرح‌های ساده‌ برای دیوار تلویزیون استفاده کنید. اگر سوال «دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟» در ذهن شما نیز وجود دارد، کاغذ دیواری سه‌بعدی پیشنهادی جذاب با اجرای آسان است. اگر قصد استفاده از کاغذ دیواری را دارید، توصیه می‌کنیم حتما نگاهی به قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون در فروشگاه لینوم فلکس داشته باشید. آگاهی از قیمت‌ها به شما کمک می‌کند تا اطمینان خاطر بیشتری نسبت به خرید خود حاصل کنید.

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ + معرفی 5 ایده جذاب, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۳- استفاده از کناف کاری برای تزیین دیوار پشت تلویزیون معجزه می‌کند

کناف دیوار پیش‌ساخته‌ای است که برای طراحی‌های خاص روی سقف یا دیوارها کاربرد دارند. سطح این دیوارهای آماده با گچ پوشانده شده است و به‌راحتی می‌توان آن‌ها را رنگ کرد. تنوع طراحی کناف‌ها بسیار متنوع است. به همین دلیل یکی از بهترین ابزارها برای طراحی دیوار پشت تلویزیون محسوب می‌شود. در پاسخ به سوال «دیوار پشت تلویزیون را چگونه تزیین کنیم؟» باید گفت کناف یکی از بهترین گزینه‌ها خواهد بود.

برای مثال می‌توانید از طرح‌های منحنی، صاف و ترکیبی کناف‌ها استفاده کنید. طرح‌های ترکیبی از قرارگیری کاغذ دیواری در کنار کناف ساخته می‌شوند؛ به‌ این ترتیب که بخشی از دیوار کناف است و بخش دیگر دیوارپوش کاغذی. پیشنهاد می‌کنیم از کناف با طرح صاف درکنار جدیدترین کاغذ دیواری طرح پتینه بهره ببرید. کناف به‌تنهایی جلوه بسیار زیبایی دارد و ترکیب آن با کاغذ دیواری پتینه نمایی خیره‌کننده را برای پشت تلویزیون به‌وجود می‌آورد.

۴- رنگ دیوار پشت تلویزیون را متناسب با دکوراسیون خانه انتخاب کنید

اگر به دکورهای ساده و شیک علاقه‌مند هستید، تزیین دیوار پشت تلویزیون با رنگ بهترین گزینه برای شماست. دیوار تک رنگ کمتر چشم را خسته می‌کند و موجب راحتی چشم در زمان تماشای تلویزیون می‌شود. البته برای استفاده از رنگ در دیوار پشت تلویزیون، باید هارمونی و تناژ رنگ‌ها را رعایت کنید.

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ + معرفی 5 ایده جذاب, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اگر خانه شما دکور طوسی روشن دارد، دیوار تلویزیون باید طوسی تیره یا مشکی باشد تا تبدیل به مرکز توجه شود. رنگ‌های پیشنهادی برای دیوار پشت تلویزیون طوسی، مشکی، بنفش و آبی تیره هستند که شما می‌توانید از این رنگ‌ها با توجه‌به پالت رنگی دکوراسیون خانه خود استفاده کنید. به‌این ترتیب با استفاده از رنگ‌های مناسب، دیوار پشت تلویزیون خاص می‌شود و در مرکز توجه قرار می‌گیرد.

۵- دیوارپوش چوبی؛ یکی از جدید‌ترین ایده‌‌ها برای طراحی دیوار پشت تلویزیون

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ + معرفی 5 ایده جذاب, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اگر از علاقمندان به متریال چوب هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای دیوار پشت تلویزیون از دیوار پوش چوبی استفاده کنید. دیوار پوش چوبی نوعی پوشش از جنس چوب طبیعی یا مصنوعی است که روی دیوار نصب می‌شود. این مدل از دیوار پوش‌ علاوه‌بر این‌که نواقص دیوار را می‌پوشاند، نمای بسیار زیبایی برای دیوار پشت تلویزیون به‌وجود می‌آورد.

دیوارپوش چوبی  به‌تنهایی برای خاص کردن دکوراسیون خانه کافی است؛ با‌این‌حال با اجرای یک نور‌پردازری خاص، زیبایی دیوار پشت تلویزیون خود را دوبرابر کنید. ترکیب نورپردازی با متریال چوبی برای دیوار پشت تلویزیون، دکوراسیون خانه شما را از سبک‌های رایج و تکراری دور می‌کند.
دیوار پوش چوبی، یکی از ایده‌های جذاب برای پاسخ سوال «دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم» محسوب می‌‌شود.

کاغذ دیواری برای دیوار پشت تلویزیون را همین حالا از لینوم فلکس بخرید

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ + معرفی 5 ایده جذاب, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در این مقاله به پاسخ سوال «دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟» پرداختیم و ۵ ایده خلاقانه را بررسی کردیم. بهترین دکوراسیونی که می‌توانید برای دیوار پشت تلویزیون در نظر بگیرید، استفاده از کاغذ دیواری‌های سه بعدی یا طرح پتینه است. این کاغذ دیواری‌‌ها با ظاهر جذابی که دارند، جلو‌ه‌ای شگفت‌انگیز به دیوار پشت تلویزیون می‌بخشند. همچنین بهترین ترکیب را در کنار دیوارهای کنفی یا دیوار کاشی کاری شده می‌سازند.

اگر شما هم به استفاده از کاغذ دیواری خاص برای پشت تلویزیون علاقمند شده‌اید، فروشگاه لینوم فلکس انواع کاغذ دیواری مخصوص پشت تلویزیون را به‌فروش می‌رساند. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی لینوم فلکس، قبل از خرید کاغذ دیواری مشاوره دریافت کنید تا خرید بهتری داشته باشید. این فروشگاه همین‌طور انواع کاغذ دیواری مناسب دیوار پشت تلویزیون را موجود می‌کند و گزینه‌های متعددی پیش‌روی شما قرار می‌دهد. برای مشاهده خدمات لینوم فلکس و بهره‌مندی از این خدمات، کافی است نام لینوم فلکس را در اینترنت جستجو کنید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي