دانلود فیلم خارجی رایگان

هزینه مزوتراپی مو سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

دسته بندي : 💊 سلامت,پوست و مو
تاريخ : 27 مارس

مزوتراپی یکی از روش های درمانی است که جهت متوقف شدن ریزش مو ، تقویت ریشه مو و همچنین تحریک شدن رشد موها استفاده می شود  . لازم به ذکر است مزوتراپی نه تنها برای درمان مشکلات مربوط به مو بلکه برای جوان سازی پوست، درمان مشکلات پوستی، رفع چین و چروک، از بین بردن چربی های اضافی بدن و لاغر شدن نیز به کار می رود.

هزینه مزوتراپی مو سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

هزینه مزوتراپی مو سال ۱۴۰۲ چقدر است؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

 

توجه : هزینه های جدول زیر مربوط به یک مرکز زیبایی در منطقه بالای تهران می باشد.

در اکثر مناطق و شهرهای بزرگ و کوچک هزینه مزوتراپی مو بسته به نوع مواد مصرفی ۵۰۰ هزار تومان تا ۱/۵۰۰ هزار تومان می باشد . لازم است بدانید اکثر مراکز زیبایی از مواد برند درماهیل استفاده می کنند و قیمت دهی بر اساس استفاده ۵ سی سی از مواد مصرفی می باشد. ضمنا قیمت ها بر اساس هر جلسه می باشد.

 

هزینه های زیر مربوط به یک مرکز زیبایی درجه ۱ می باشد که طبیعتا قیمتها بخاطر ظاهر و مکان کلینیک بالاتر می باشد

هزینه مزوتراپی مو سال ۱۴۰۲ چقدر است؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اما شاید برخی از کلینیک ها این امور را با هزینه بالاتر و یا پایین تر از هزینه ذکر شده در قسمت فوق انجام دهند که اگر کلینیک مورد نظر شما هزینه ای کمتر از این میزان را دریافت می کند باید از نحوه انجام امور و کیفیت مزوتراپی توسط آن کلینیک مطمئن شوید زیرا ممکن است که علت قیمت پایین آن، کم کاری و یا استفاده از مواد نامناسب باشد و کار آن کلینیک از کیفیت پایینی برخوردار باشد.

در صورتی که کلینیک مورد نظر شما از این مبلغ هزینه بیشتری دریافت می کند نیز مجددا باید بررسی های لازم را انجام دهید که مطمئن شوید علت گرانی مزوتراپی توسط آن کلینیک منطقی است.

به عبارت دیگر باید گفته شود که هزینه مزوتراپی مو در سال ۱۴۰۲ برای افراد مختلف به صورت متفاوت است و شاید برای یک نفر ۵۰۰ هزار تومان هزینه کفایت کند اما برای شخص دیگری یک میلیون تومان هزینه نیاز باشد.

**** زیرا هزینه مورد نیاز برای مزوتراپی مو افراد مختلف با هم تفاوت دارد و برای هر کسی باید هزینه مربوط به خود آن شخص تعیین شود.

عوامل تاثیر گذار در قیمت مزوتراپی

هزینه مزوتراپی مو سال ۱۴۰۲ چقدر است؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱- تعداد جلساتی که برای انجام مزوتراپی برای فرد مورد نظر نیاز می باشد: در این خصوص باید گفت که شاید عده زیادی از افراد برای درمان با این شیوه به دو جلسه درمانی نیاز داشته باشند و عده ای دیگر برای درمان به پنج جلسه درمانی نیاز داشته باشند که تعیین تعداد جلسات بستگی به وضعیت فرد و میزان ریزش موهای او دارد.

۲- وضعیت موهای فرد و میزان گستردگی ناحیه ای که باید تحت درمان قرار بگیرد زیرا اگر ناحیه مورد نظر وسعت کمتری داشته باشد، مواد کمتری باید برای شخص تزریق شود و در نتیجه میزان هزینه برای بیمار کاهش پیدا می کند.

۳- مواقعی که ریزش موهای فرد باعث بروز طاسی در وسعت زیادی از سر شده باشد، باید مواد زیادی به پوست تزریق گردد که در این صورت نیز میزان هزینه افزایش پیدا می کند.

۴- دوز دارو های تزریق شده برای فرد و میزان دارو های استفاده شده برای او

فاکتورهای تاثیر گذار در هزینه مزوتراپی

علاوه بر این عوامل، موارد دیگری نیز در هزینه مزوتراپی مو در سال ۱۴۰۲ تاثیر گذار می باشند که این عوامل نیز از قبیل آنچه در قسمت زیر ذکر شده است، می باشند:

۱- کلینیک درمانی مورد نظر: تجهیزات و امکاناتی که کلینیک ها در اختیار بیماران قرار می دهند با هم متفاوت است که این مساله در هزینه مزوتراپی تاثیر دارد زیرا هر چه امکانات کلینیک بیشتر و بهتر باشد، هزینه بیشتری از بیمار دریافت می کند.

همچنین از آنجایی که معمولا کلینیک های زیبایی به صورت خصوصی فعالیت می کنند و دولتی نیستند، نرخ های تعیین شده توسط آنها برای انجام امور مختلف متفاوت است و نرخ مشخصی برای انجام امور همه آنها وجود ندارد.

۲- شهرت و مهارت پزشک: پزشکی که امور مربوط به مزوتراپی را برای بیمار انجام می دهند نیز در هزینه تاثیر می گذارد. زیرا هر چه پزشک مورد نظر از شهرت بیشتری در سطح شهر برخوردار باشد و مهارت بیشتری برای انجام امور خود داشته باشد، دستمزد بیشتری را دریافت می کند.

۳- شهر و منطقه ای که کلینیک در آن واقع شده است: از عوامل دیگر نیز می توان به شهر و منطقه اشاره کرد. معمولا هزینه مربوط به امور زیبایی و پزشکی در شهر های بزرگ مانند: تهران در مقایسه با شهر های دیگر بیشتر است و اگر کلینیک در مناطق بالای شهر و مناطق اعیان نشین واقع شده باشد، هزینه افزایش پیدا می کند.

در نتیجه در صورتی که قصد دارید از هزینه مزوتراپی مو در سال ۱۴۰۱ و هزینه کاشت مو در سال ۱۴۰۱ به صورت دقیق آگاه شوید، باید ابتدا پزشک و کلینیک اسکالپ سر یا کاشت موی مناسبی را انتخاب کنید، سپس با مراجعه به پزشک از میزان هزینه لازم برای مزوتراپی آگاه شوید.

آیا در هزینه مزوتراپی مو می توان نرخ روز ارز و دلار را موثر دانست؟

در پاسخ به این سوال که از سوی عده زیادی از افراد مطرح می شود، باید گفت که کوکتل هایی که برای مزوتراپی مو استفاده می شوند، یعنی همان مواد تقویت کننده مو که در مزوتراپی به پوست سر تزریق می شوند، معمولا کوکتل هایی خارجی هستند و در سایر کشور ها تولید می شوند.

به همین دلیل و با توجه به اینکه کوکتل های مزوتراپی مو را باید از کشور های دیگر به ایران وارد کرد، می توان نرخ روز ارز و دلار را در این موضوع موثر دانست و گفت که ممکن است هزینه مزوتراپی مو بر اساس افزایش و یا کاهش قیمت کوکتل ها بالا و پایین شوند.

آیا سال در قیمت مزوتراپی مو موثر است؟

در کشور ایران به علت وجود تحریم های بی شمار و تورم حاکم بر جامعه قیمت ها به صورت روزانه در حال افزایش و یا کاهش هستند. به گونه ای که در عرض یک سال هزینه ها به وفور افزایش پیدا می کند.

در نتیجه در این شرایط همه ساله قیمت مزوتراپی مو افزای پیدا می کند و حتی ممکن است که در عرض یک سال چندین بار قیمت ها با افزایش مواجه شوند. به همین دلیل هر چه زودتر برای مزوتراپی مو اقدام کنید، بهتر است و هزینه کمتری شامل حال شما می شود.

آیا امکان پرداخت هزینه مزوتراپی مو  توسط بیمه خدمات درمانی وجود دارد ؟

بیمه های مربوط به خدمات درمانی معمولا امور مربوط به زیبایی را تحت پوشش قرار نمی دهند و نمی توان از آنها برای مزوتراپی مو که یک راهکار زیبایی است استفاده کرد. اما با این وجود ممکن است که اگر شرایط ریزش مو در فرد به علت یک بیماری خاص و یا آلوپسی های مختلف باشد، اجازه استفاده از بیمه خدمات درمانی برای انجام آن وجود داشته باشد.

با این وجود برای اطمینان حاصل کردن از این موضوع بهتر است که از پزشک، کلینیک زیبایی و یا شرکت بیمه مربوطه راهنمایی دریافت کنید.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي