متن تبریک روز منابع انسانی + پیام تبریک روز ملی منابع انسانی

25 فروردین ماه روز منابع انسانی است. به همین مناسبت متن تبریک روز منابع انسانی را برای همکاران و عزیزان آماده کرده ایم. این پیام ها در قالب استوری و اس ام اس است. امیدواریم مورد پسند شما واقع شود.

متن تبریک روز منابع انسانی

متن تبریک روز منابع انسانی + پیام تبریک روز ملی منابع انسانی

در شرایط خاص اقتصادی و سیاسی کشور، مدیریت منابع انسانی در شرایط بحران کار یک ضرورت است که انتظار می‌رود دولت بیش از هر زمان دیگر به آن اهتمام داشته باشد سالروز منابع انسانی مبارک باد.

همکار گرامی نیروی انسانی،حیاتی ترین و ارزشمندترین سرمایه سازمان ها است
اگر به این مسئله باور داشته باشیم، سازمانی خواهیم داشت سرشار از انرژی ؛ پویایی و خلاقیت روز ملی منابع انسانی مبارک

با درود به سفیرانِ شور و اشتیاق در هر سازمان، روزتان مبارک! منابع انسانی، با هدایت و حمایت شما، به قلب تپنده‌ی هر مجموعه تبدیل شده است.

به پیشگامانِ آموزش و توسعه، مروجانِ یادگیریِ مستمر در منابع انسانی، روزتان مبارک! تلاش شما در ارتقای سطح دانش و مهارت همکاران، ستودنی است.

با درود به پیشگامانِ کارآفرینی، خلاقانِ عرصه‌ی اشتغال‌زایی در منابع انسانی، روزتان مبارک! اهتمام شما به ایجاد فرصت‌های شغلی، ستودنی است.

متن تبریک روز منابع انسانی به همکار

منابع انسانی تابعی در سازمان است که عملکرد کارکنان را در خدمت رسانی به اهداف استراتژیک یک کارفرما به حد اعمال می رساند روزتون پیشاپیش مبارک.

انسانهای که عاشق کارشون هستن دنیا را به حرکت درآورده اند و خالق شده اند این حس خوب درک میکنم من هم عاشق کارم هستم سالروز ملی منابع انسانی بر همه همکاران عزیزم مبارک

پیام تبریک روز ملی منابع انسانی

یکی از اولین کسایی که موقع استخدام باهاشون در ارتباط بودید مسئول منابع انسانی است و امروز روز جهانی منابع انسانیه. من به نوبه خودم امروز رو به همه کسایی که توی این جایگاه هستن تبریک میگم به خصوص بچه‌های منابع انسانی سازمان …

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در هر اداره منابع انسانیست و ما خیلی خوشحالیم که با نیروهای جوان و پرانرژی در واحد منابع انسانی همکاریم و واحد منابع انسانی بسیار فعالی داریم همکار گرامی روزت مبارک

حتی با وجود فناور شدن سازمان‌ها و تبدیل آن‌ها به توده‌ ای از سخت افزارها و نرم افزارها، همچنان نقش منابع انسانی به عنوان حیاتی‌ ترین و راهبردی‌ترین عامل در بقای سازمان کاملاً مشهود است همسرم فرا رسیدن روز منابع انسانی مبارک

از کارهای جذاب واحد منابع انسانی سورپرایز های به یاد موندنی و برنامه‌های هیجان‌انگیزی است که برگزار می‌کنند و بهونه‌ ای است برای با هم بودن و داشتن لحظاتی شاد پیشاپیش 25 فروردین روز منابع انسانی را به همسر و همکار عزیزم تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

پیامک تبریک روز منابع انسانی

سازمان ها باید از نیروهایی استفاده کنند که دغدغه و اهداف زندگی آنها در راستای دغدغه و هدف سازمان باشد و این نیروها کسی نیستند جز کارکنان بخش منابع انسانی؛ روزتون مبارک

مدیریت منابع انسانی به نظر آسون میاد ولی از پیچیده‌ترین مشاغل دنیاست روز ملی منابع انسانی فرخنده باد.

بدون شک نیروی انسانی ارزشمندترین منبع سازمان‌ها به شمار می‌آیند؛ منابع انسانی سرچشمه تمام آن چیزهایی است که می تواند پایداری سازمان را تضمین کند ٢٥ فروردین، روز ملی منابع انسانی گرامی باد.

منبع
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه