متن اداری درخواست پیگیری + نامه اداری برای پیگیری

در این مطلب از گهر مجموعه ای از متن های اداری برای درخواست پیگیری و مشکلات را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. ممکن است از اداره یا شخصی درخواستی داشته باشید و بخواهید درخواستتان را به صورت اداری و رسمی مطرح کنید. ما در این بخش نمونه هایی از این نامه های پیگیری را در قالب های مختلف جمع آوری کرده ایم.

متن اداری درخواست پیگیری + نامه اداری برای پیگیری

متن اداری درخواست پیگیری

نامه اداری پیگیری وام

جناب آقای……………..

رییس محترم امور کارکنان سازمان……………..

موضوع: درخواست وام یا مساعده حقوق 

با سلام و احترام

بدین‌وسیله اعلام می‌گردد که اینجانب……………..کارمند شماره …………….. که به مدت …………….. (سال/ماه) در قسمت …………….. مشغول به کار هستم به دلیل مشکلات مالی و شخصی، تقاضای دریافت مبلغ …………….. ریال وام / مساعده حقوق دارم. ضمنا خاطر‌نشان می‌سازد که این مبلغ به اقساط ماهیانه …………….. ریال یا در مدت زمان …………….. ماه توسط قسمت حسابداری از اولین حقوق و دستمزد بنده پس از دریافت کسر گردد.

خواهشمند است دستور فرمایید اقدام لازم در این زمینه صورت گیرد. 

پیشاپیش از دستور مساعد جنابعالی کمال تشکر را دارم.

 

متن درخواست محترمانه برای کار

بسمه تعالی

تاریخ:

مدیریت محترم سازمان ….

با عرض سلام و خسته نباشید

احتراما به استحضار می‌رساند عطف به اطلاعیه شماره …… مورخ …. در باب موضوع استخدامی، اینجانب ….. فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته …. هستم و از آنجا که رشته تحصیلی اینجانب ارتباط مستقیمی با موقعیت شغلی در سازمان دارد و همچنین در دوره‌های آموزشی مرتبطی، چون … و ….. شرکت کرده‌ام و در این زمینه سابقه شغلی دارم، از شما تقاضا دارم امکان استخدام مرا برای این شغل بررسی فرمایید و قابلیت‌هایی، چون تجربه کاری مرتبط، تسلط به زبان انگلیسی و داشتن سابقه … ساله در سمت … در شرکت … و هم چنین داشتن روحیه کار تیمی و علاقه به فراگیری هر چه بیش‌تر نظر شما را جلب و فرصتی برای اینجانب فراهم نماید.

رزومه شغلی اینجانب به پیوست این نامه به شما تقدیم می‌گردد. از این که وقتی را به مطالعه این رزومه اختصاص می‌دهید، از شما سپاس گزارم.

 

متن ادبی برای درخواست چیزی

نامه پیگیری درخواست وام

جناب آقای / سرکار خانم …

مدیریت محترم امور مالی

موضوع : درخواست وام

با سلام

احتراما بدینوسیله به استحضار میرسانم اینجانب … کارمند واحد … به کد پرسنلی … با سابقه … کار در شرکت، به دلیل پاره ای از مشکلات مالی و شخصی، تقاضای دریافت … ریال وام را دارم. ضمنا خاطرنشان می سازم که این مبلغ با اقساط ماهانه … ریال در مدت زمان … ماه توسط کارشناس محترم امور حسابداری و حقوق و دستمزد از حقوق اینجانب به صورت ماهانه پس از دریافت کسر گردد.

خواهشمندم دستور اقدام مقتضی در این زمینه را صادر فرمایید..

 

متن اداری درخواست بازگشت به کار

جناب آقای / سرکار خانم …..

مدیریت محترم امور اداری

موضوع : درخواست بازگشت به کار

با سلام

احتراما به استحضار می رساند اینجانب … به کد پرسنلی … و شماره ملی … که از تاریخ … در شرکت با سمت … در واحد … مشغول به کار بوده و در تاریخ … مجبور به استعفا و ترک کار خود شده ام. اینجانب پس از مشکلات بیشماری که پس از ترک شدن شرکت با آن مواجه شده ام درخواست بازگشت به کار را داشته و تعهد می کنم که در صورت موافقت حضرتعالی با درخواست اینجانب مبنی بر بازگشت به کار، با شروع کار تمام وظایف خود را به نحو احسن انجام دهم.

پیشاپیش از حسن نظر جنابعالی در ارتباط با درخواست اینجانب کمال تشکر را داشته و استدعا در صورت صلاحدید با بازگشت به کار اینجانب موافقت خود را اعلام دارید

متن پیگیری درخواست وام مسکن و تعمیرات

جناب آقای ……..

رییس محترم ….

موضوع: درخواست وام مسکن و تعمیرات

با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب فلانی متقاضی دریافت وام مسکن و تعمیرات می باشم و با توجه به مشکلات عدیده مالی / با توجه به اینکه واجد شرایط دریافت وام می باشم تقاضا دارم در صورت صلاحدید دستور فرمایید درخواست اینجانب مورد بررسی قرار گرفته و اقدام لازم مبذول نمایند.

پیشاپیش از بذل توجه حضرتعالی کمال تشکر را دارم.

 

متن اداری درخواست پیگیری

جناب آقای ….

رییس محترم امور کارکنان

موضوع: درخواست وام یا مساعده حقوق

با سلام واحترام

بدین وسیله اینجانب …. کارمند یا کارگر شماره …. که در قسمت …. مشغول به کار می‌باشم به دلیل مالی و شخصی تقاضای دریافت مبلغ …. ریال وام/ مساعده حقوق دارم که به اقساط ماهیانه …. ریال در مدت …. ماه توسط قسمت حسابداری از اولین حقوق و دستمزد پس از دریافت کسر گردد.

خواهشمند است دستور فرمایید اقدام لازم را مبذول نمایند.

پیشاپیش از دستور مساعدت جنابعالی کمال تشکر را دارم.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه