هر آنچه که باید از جنت نوین بدانید

پس از آنکه فردی از یک عضو خانواده فوت می‌کند، اقوام درجه یک فرد به دنبال برگزاری انواع مراسمات از جمله ترحیم هستند. در این زمان است که نیاز به یک تیم جهت برگزاری و تشریفات مراسم ترحیم دارید. جنت نوین تیمی موفق جهت برگزاری مراسم ترحیم و تشریفات مراسم ترحیم است که شما می‌توانید جهت برگزاری آن و همچنین سفارش سنگ قبر حکاکی شده به این تیم مراجعه کنید.

هر آنچه که باید از جنت نوین بدانید

خدمات جنت نوین

جنت نوین تیمی حرفه‌ای جهت برگزاری انواع مراسمات و تولید سنگ قبر است. این تیم از سال ۱۳۷۵ در راستای ساخت انواع سنگ قبر و تشریفات مربوط به مراسم ترحیم وارد این حوزه شد. این مجموعه با تولید انواع سنگ قبرها توانسته تسکینی برای قلب های ناراحت و اشکان مشتریان خود باشد. مشتریان جهت دریافت خدمات مختلف می توانند در ابتدا از خدمات متنوع این مجموعه که شامل ساخت سنگ قبرهای مختلف از جمله سنگ قبر مرمر، سنگ قبر مرمریت و سنگ قبر مصنوعی، تشریفات مراسم ترحیم اطلاع کسب کرده و در صورت تمایل جهت ساخت سنگ قبر ثبت سفارش دهند.

هر آنچه که باید از جنت نوین بدانید

 تیم جنت نوین، مجموعه ای است که شما می توانید با خیالی راحت و آسوده در مراسمات شرکت کرده و با قلبی آکنده از انبوه، عزیز فوت شده خود را دفن کنید. در ادامه ما به برخی از فعالیت های مربوط به جنت نوین خواهیم پرداخت.

تشریفات مراسم ترحیم

به‌طور حتم یکی از بدترین اتفاق هایی که می تواند برای هر فردی اتفاق بیفتد از دست دادم یکی از عزیزان خودش است. حال فرض کنید خانواده متوفی پس از شنیدن مرگ عزیز خود در بدترین شرایط روحی قرار دارند و در این زمان همراه با ناراحتی و غم خود باید به دنبال برگزاری مراسمی باشند. اولین مراسم، مراسم مربوط ترحیم است. طبق آداب و رسوم ما ایرانی ها مراسم ترحیم مراسمی رسمی است؛ اما خانواده ای که عزیز خود را از دست داده از نظر روحی در شرایط مناسبی نبوده و نمی تواند در کمترین زمان ممکن به دنبال برگزاری یک مراسم باشد. در این زمان است که خانواده متوفی می توانند به سراغ تشریفات مجالس رفته و برگزاری مراسم را به آن ها بسپرند. یکی از این مجموعه ها تیم جنت نوین است که در سوگواری های شما در کنار شما است.

نگهداری و فروش سنگ قبر

هر آنچه که باید از جنت نوین بدانید

پس از فوت عزیزتان و برگزاری مراسم ترحیم نوبت به خرید سنگ قبر است. در این شرایط شما می خواهید سنگ قبری بخرید که با دیدن آن خاطره آن فرد همیشه برایتان باشد. در این زمان است که شما می توانید سنگ قبری را با توجه به جنسی که می خواهید سفارش داده و روی قبر عزیزان نصب کنید. همچنین اگر در روزهای اول درست زمانی که عزیزتان فوت کرده، می توانید  سنگ قبر را سفارش داده و به مجموعه ما بسپارید تا مجموعه در زمان مشخص شده سنگ قبر را به دست شما برساند.

حکاکی

از گذشته تا به امروز قرار دادن سنگ قبر برای پیدا کردن محل دفن متوفی بوده است. با حکاکی کردن محل و آدرس، نام متوفی و دیگر مشخصات می توان به راحتی محل دفن شخص را پیدا کرد. برای نوشتن مشخصات فرد می توان با قلم حکاکی کرد. مجموعه ما با به کارگیری ابزارهای مکانیکی انواع حکاکی ها را با کیفیت بسیار خوب انجام می دهد. تنها کافی است شما انتخاب کنید تا با چه فونتی می خواهید روی سنگ قبر عزیزتان حکاکی کنید.

حجاری

حجاری یک نوع هنر بسیار زیبا بوده که در بحث ساخت انواع قبر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با حجاری می توان انواع طرح ها را روی سنگ قبر یا کناره های سنگ قبر ایجاد کرد. فرقی ندارد شما چه طرحی را می خواهید تنها کافی است تا طرح مورد نظر خود را به مجموعه ما بسپارید تا روی سنگ قبر مورد نظرتان حجاری کنیم.

بازسازی

دلایل مختلفی وجود دارند که شما می خواهید سنگ مزار مورد نظرتان را تغییر دهید که برخی از آن‌ها شامل شکستگی سنگ قبر، اضافه کردن متن یا زیر نویس و یا تعمیرات می‌شوند. در این صورت شما می توانید به سراغ مجموعه ما بیایید تا در کمترین زمان ممکن بازسازی سنگ مزار را انجام دهیم. البته باید خاطر نشان کنیم که بازسازی بسته به نوع سنگ می تواند هزینه های متفاوتی را داشته باشد.

چهره نگاری

شاید شما نیز جزو آن دسته از افرادی باشید که بخواهید تصور عزیزتان را روی سنگ قبر حکاکی و یا چاپ کنید. در این صورت باید به دنبال یک مجموعه باشید تا عکس متوفی را روی سنگ قبر حکاکی کند. برای این منظور روش هایی برای چهره نگاری وجود دارد که می توانیم به روش های عکس کاشی، لیزری رنگی، عکس لیزری و چاپ uv اشاره کنیم.

سخن پایانی

جنت نوین مجموعه ای است در راستای برگزاری مراسمات و مجالس ترحیم است. این مجموعه در کنار شما است تا شما دیگر در زمان مرگ عزیزتان به فکر خرید سنگ قبر و برگزاری مجلس تحریم نباشید. این مجموعه خدمات مختلفی را ارائه می دهد که ما در این مقاله تلاش کردیم انواع خدماتی که این مجموعه ارائه می دهد را به شما معرفی کنیم.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه