امکانات قطارهای بندرعباس تهران

بندرعباس، بندر بسیار زیبایی است که با تفریحات آبی تمام مسافران را شیفته‌ی خود می‌کند. سالانه، مسافران زیادی از پایتخت ایران راهی سفر به این بندر منحصر به‌فرد می‌شوند. اگر شما هم یکی از این مسافران هستید و قصد رزرو بلیط قطار بندرعباس تهران را دارید؛ این متن را کامل بخوانید. در این متن، برای شما از امکانات ویژه‌ای که قطارهای مختلف این مسیر ارائه می‌دهند، حرف زده‌ایم.

امکانات قطارهای بندرعباس تهران

چرا قطار؟

برای سفر به تهران از بندرعباس وسایل نقلیه‌ای همچون اتوبوس و هواپیما هم هستند و قطار بندرعباس تهران یکی از بلیط های پرفروش در مسیرهای ریلی است. علاوه‌بر این وسایل، شما می‌توانید با ماشین شخصی خود هم این فاصله را طی کنید. اما قطار مزایایی دارد که نمی‌ توان از آن چشم پوشید.

به‌ عنوان مثال، در سفر با قطار نگرانی برای تاخیر اصلا مطرح نیست. به این دلیل که همه‌ی قطارها موظف هستند سر وقت و ساعت مشخص حرکت کنند. مزیت دوم، راحتی در سفر است. زمانی‌ که قطار را برای سفر انتخاب می‌کنید؛ انگار در خانه‌ ای در حال جابه‌جاشدن هستید. قطار تمام امکانات رفاهی آن خانه را دارد.

حتی در سفر با قطار، پزشکی همراه شماست تا در صورت نیاز به شما کمک کند. ایمنی قطار نسبت به دیگر وسایل نقلیه، بسیار بالاست. آمار تصادفات قطار بسیار کم گزارش شده است. قطار، بهترین گزینه برای افرادی است که به حفظ محیط زیست می‌اندیشند. این وسیله، هیچ آلودگی ایجاد نمی‌کند. با تمام این مزایا، آیا می‌توانید از کنار گزینه‌ ی قطار برای سفر راحت عبور کنید؟

قطارهای بندرعباس تهران

مزایایی که در بالا برای قطار ذکر کردیم؛ در بیشتر خطوط ریلی یکسان است. به‌علاوه‌ی تمام این مزایا، هر شرکت ریلی امکانات ویژه خود را به مسافران ارائه می‌کند. در ادامه با چند شرکت ریلی و امکانات آن‌ها بیشتر آشنا خواهید شد.

قطار غزال بن ریل، اولین و بهترین انتخاب برای سفر

تنها اگر به واژه‌ی بن فکر کنید؛ می‌توانید تا آخر داستان قطارهای بن ریل را بروید. بن در زبان‌های فارسی، انگلیسی و فرانسوی، به‌ معنای اصالت‌داشتن، خاص و مناسب‌ بودن است. به‌همین دلیل قطارهای غزال بن ریل، یکی از بهترین و خاص‌ترین قطارهای برای مسیر بندرعباس تهران درنظر گرفته شده‌اند.

از امکانات این قطارها می‌ توان به مایکروویو، آب‌ سردکن و یخچال اشاره کرد. در کنار این امکانات، مهمانداران واگن وظیفه دارند که در صورت درخواست، به شما مجله، کتاب یا هدفون برای سرگرم‌شدن بدهند. اگر با کتاب و مجله سرگرم نمی‌ شوید؛ مانیتور را روشن کنید. در آرشیو مانیتور این قطار، فیلم‌ها و موسیقی‌ های زیادی برای آرام‌ شدن تا مقصد وجود دارد.

امکانات قطارهای بندرعباس تهران

قطار غزال رجا، لوکس‌ترین قطار

قطار غزال رجا، از انواع دیگر قطارهای غزال است. این قطارها از سیستم تهویه‌ی هوا، سیستم احضار مهماندار و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی برخورددار هستند. ظاهر این قطارها بسیار لوکس است و در همان بدو ورود به شما نشان می‌دهند که با قطار پرامکاناتی طرف هستند. قطارهای غزال رجا، عمدتا در هر واگن 9 کوپه دارند. معمولا 4 تخته بوده و فضای بزرگ و جاداری را به مسافر می‌ دهند. رستوران قطارهای غزال رجا در سه نوبت برای شما غذاهای سرو و گرم آماده خواهند کرد.

سفری مقرون به‌ صرفه با قطار البرز

قطار البرز، در کنار تمام امکانات، سفری مقرون به‌صرفه را برای شما رقم می‌زند. این قطار در طول مسیر پک‌های خوراکی، پذیرایی مفصل، ارائه‌ی روزنامه و کتاب برای سرگرمی و بسیاری امکانات دیگر را در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر این قطار را برای سفر به تهران از بندرعباس انتخاب کنید، خیال خود را بابت سیستم‌های سرمایشی به‌ کلی راحت کرده‌اید.

قطارهای جوپار، خدمات کم اما با کیفیت

شاید قطارهای جوپار خدمات کمتری نسبت به قطارهای غزال به شما بدهند؛ اما در عوض خدمات این قطارها کیفیت بالایی دارند. از طریق مانیتورهای قطار شما می‌توانید از دیدن برنامه‌های شبکه‌های داخلی لذت ببرید.

دیوار فایبر گلاس غیر قابل اشتغال در این قطار اطمینان خاطر بیشتری به شما در طول سفر خواهد داد. علاوه‌ بر تمام این امکانات، مهمانداران قطار جوپار، در هر لحظه آماده‌ی خدمات‌ رسانی به شما هستند. قطارهای جوپار، جزو قطارهای جدید به‌حساب می‌آیند و از خدمات و امکانات قطارهای روز دنیا الگوبرداری کرده‌اند.

امکانات قطارهای بندرعباس تهران

با فلای تودی امکانات را شما انتخاب کنید

این‌که بتوانید برنامه تمام شرکت‌های ریلی و بلیط‌ها را در کنار هم ببینید و با هم مقایسه کنید؛ کار مشکلی به‌نظر می‌رسد. فلای تودی این کار را برای شما راحت کرده است. با مراجعه به سایت فلای تودی و انتخاب مبدا و مقصد به‌راحتی می‌توانید بلیط قطار بندرعباس تهران را از هر شرکتی که بخواهید، انتخاب کنید. فلای تودی به شما این آزادی عمل را می‌دهد تا امکانات و خدمات شرکت‌های مختلف ریلی را برای سفر از بندرعباس به تهران کامل ببینید. این‌که کدام امکانات باب میل شماست، کاملا به خود شما بستگی دارد.

بر اساس سلیقه و نیاز امکانات خاص و قطار مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنید. اگر برای شما قیمت در اولویت قرار دارد؛ به‌سراغ شرکت‌های ریلی مثل البرز و جوپار بروید. اما اگر به‌دنبال کیفیت بیشتر هستید؛ پیشنهاد ما به شما قطارهای غزال است. به ‌هر حال، فرصت مقایسه و دیدن امکانات برای شما فراهم شده است و در آخر انتخاب‌کننده نهایی شما هستید.

فلای تودی، تنها در رزرو بلیط قطار به شما حق انتخاب نمی‌دهد. با سایت فلای تودی این فرصت را دارید که هتل‌های مختلف را هم با یکدیگر مقایسه کنید تا به هتل مقرون‌ به‌صرفه و مناسبی در بندرعباس یا پایتخت ایران برسید. با فلای تودی در تمام نقاط دنیا راحت‌تر به امکانات دست پیدا می‌کنید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه