مطالب پيشنهادي

بیشترین تنوع سر سوهان با مناسب ترین قیمت در نیل آذین

دسته بندي : رپورتاژ آگهی
تاريخ : 8 ژوئن
بازديد : 407

سوهان ناخن جز جدایی ناپذیر لوازم آرایش خانم‌ها محسوب می‌شود. البته در حالت عادی، بیش تر خانم‌ها از سوهان‌های عادی استفاده می‌کنند. ولی باز هم کسانی هستند که برای آرایش ناخن‌های‌شان از سوهان برقی استفاده ‌کنند. غیر از این، در مراکز تخصصی زیبایی و کاشت ناخن، دستگاه سوهان برقی بعنوان ابزار جدایی ناپذیر و حرفه ای کاشت ناخن محسوب می‌شود. برای همین، برای شکل دادن به فرم‌های ناخن باید به سر سوهان‌هایی که برای دستگاه سوهان برقی استفاده می‌کنید، توجه نمایید. حال ممکن است بدلیل تنوع بالایی که در سر سوهان‌ها دیده می‌شود، به هنگام خرید سرسوهان ابهاماتی برای شما پیش بیاید. همراه ما باشید تا انواع سر سوهان موجود در بازار و یکی از فروشگاه های معتبر انواع سر سوهان، فروشگاه “نیل آذین” را بررسی کنیم.

بیشترین تنوع سر سوهان را از نیل آذین بخواهید

بیشترین تنوع سر سوهان با مناسب ترین قیمت در نیل آذین, جدید 1400 -گهر

چرا فروشگاه نیل آذین؟

شرکت نیل آذین از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه آموزش و فروش محصولات آرایشی، بهداشتی و لابراتوری آغاز کرده است. این فروشگاه یکی از معتبرترین مراکز عرضه انواع سوهان و ابزار کاشت ناخن در کشور به شمار می رود. انواع متنوع سرسوهان نیز در وب سایت این فروشگاه قابل مشاهده، بررسی و خرید است که در ادامه به آن می پردازیم:

سر سوهان نقره‌ای و طلایی

بیشترین تنوع سر سوهان با مناسب ترین قیمت در نیل آذین, جدید 1400 -گهر

 

سرسوهان‌های نقره‌ای و طلایی یکی از پر تنوع ترین کالاهای موجود در نیل آذین است که می توانید برای استفاده از موارد مختلف در حرفه کاشت ناخن در سالن تهیه کنید. به کاربرد انواع مدل‌های سر سوهان نقره‌ای و طلایی که در بخش زیر آمده است، توجه کنید.

  • سر سوهان نقره‌ای استوانه‌ای شکل برای کاستن مواد اضافی کاشته شده روی سطح ناخن استفاده می‌شود.
  • سر سوهان مخروطی سرگرد برای جدا کردن موادی که به ریشه اتصال دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • سر سوهان میخی برای از بین بردن آلودگی‌ها و تمیز کردن زیر ناخن طبیعی پس از کاشت بکار برده می‌شود.

 

سر سوهان سرامیکی ویلسون

دورگیری ناخن درست قبل و بعد از کاشت ناخن می‌بایست به طور اصولی انجام شود تا شاهد نتایج خوبی از کاشت ناخن باشید. به همین منظور، برای دورگیری ناخن به دو سرسوهان نیاز دارید. اولین سر سوهان باید بصورت نیزه‌ای سرگرد و دومی نیز به صورت مخروطی سرگرد یا استوانه‌ای سرگرد باشد. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا برای دورگیری اصولی ناخن باید از سرسوهان سرگرد استفاده کنید. در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم که تنها با استفاده از سر سوهان سرگرد می‌توانید به دورگیری ناخن بپردازید، بدون اینکه کوتیکول ناخن آسیب ببینید.

به هنگام خرید انواع سرسوهان سرامیکی ویلسون از نیل آذین دقت کنید که نوار آن بیانگر درجه سختی می‌باشد. رنگ زرد این سر سوهان بیانگر نرم بودن آن، رنگ قرمز نشانه درجه زبری متوسط و رنگ آبی نوار هم بیانگر زبری بالای سرسوهان می‌باشد. با توجه به این رنگ‌ نوارها در سرسوهان سرامیکی ویلسون، مسلما کاربرد سر سوهان با نوار آبی رنگ با سر سوهان نوار زرد در دستگاه سوهان برقی متفاوت است. سر سوهان سرامیکی ویلسون با نوار زرد برای دورگیری و سر سوهان سرامیکی با نوار آبی برای ریموو انواع کاشت ناخن مناسب می‌باشد.

سر سوهان شنی

یک مانیکور حرفه‌ای و خوب زمانی می‌تواند ناخن‌ها را شکل دهد که از بهترین و مناسب ترین سرسوهان‌ها استفاده کند. سرسوهان شنی دقیقا همان نوع سرسوهانی است که در دستگاه سوهان برقی برای مرتب کردن کوتیکول‌های ناخن، تقویت و از بین رفتن سلول‌های مرده اطراف پوست ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته این نوع از سر سوهان در نیل آذین نیز برای یک پدیکور حرفه‌ای و مرتب استفاده می‌شود و در نهایت شما شاهد استحکام و زیبایی ناخن‌های دست و پا خواهید بود.

سر سوهان ولکانو

بیشترین تنوع سر سوهان با مناسب ترین قیمت در نیل آذین, جدید 1400 -گهر

 

درست است که کاشت ناخن یک روش تضمینی برای زیبایی دائمی ناخن‌های خانم‌ها محسوب می‌شود، اما به هر دلیلی ممکن است که قسمت یا قسمت‌هایی از ناخن به ترمیم نیاز داشته باشند. ترمیم ناخن از جمله کارهایی است که یک ناخن کار حرفه‌ای به راحتی می‌تواند انجام دهد. مسلما هیچ ناخن کاری دوست ندارد تا رد ترمیم بر روی ناخن افراد باقی بماند. راهکارهای زیادی برای رفع این مشکل وجود دارد. استفاده از سر سوهان‌های کاجی شکل به کار آموزان طراحی و کاشت ناخن کمک می‌کند تا رد ترمیم ناخن را به راحتی و سهولت از بین ببرند.

سر سوهان پدیکور

همان طور که از نام این نوع سر سوهان‌ پیدا است، این ابزار کاشت ناخن در خصوص پدیکور در سالن‌های زیبایی استفاده می‌شود. یکی از مواردی که باید در حین پدیکور ناخن‌های پا به آن توجه داشت، از بین بردن و نرم کردن پینه‌های پاها است. پیش از خرید اینترنتی سر سوهان پدیکور از نیل آذین، خوب است بدانید که این نوع از سرسوهان‌ها سبک می‌باشند و دارای اشکال گوناگون و متنوع هستند. به همین دلیل، شما ناخن‌ کارهای حرفه‌ای می‌توانید برای نرم کردن پینه‌ها و کوتیکول‌های مرده پاها از این سرسوهان‌های تخصصی برای پدیکور استفاده کنید.‎

سر سوهان کروم

عموما سر سوهان الماسه دوام بسیار زیادی ندارد و از این لحاظ، ناخن کارها را با نگرانی‌هایی روبه‌رو هستند. لذا، انتخاب سرسوهانی که دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد، می‌تواند تا حد زیادی از نگرانی‌های ناخن کارها بکاهد. سرسوهان کروم دقیقا همان ابزار کاشت ناخن هستند که ماندگاری زیادی برای استفاده طولانی مدت دارند. اگر تمایل دارید تا ابزار کاشت ناخن حرفه‌ای و با دوام بالا در سالن زیبایی‌تان داشته باشید، خوب است که سر سوهان کروم را از نیل آذین تهیه کنید. چرا که نیل آذین تنوع بالایی در ارائه بهترین و کاربردی ترین سرسوهان‌ برای دستگاه سوهان برقی دارد.

سر سوهان سرگرد

بیشترین تنوع سر سوهان با مناسب ترین قیمت در نیل آذین, جدید 1400 -گهر

 

یکی از شیوه‌های کاشت ناخن، مانیکور روسی است. گفتنی است که مانیکور روسی نسبت به سایر انواع روش‌های کاشت ناخن، محبوبیت بیشتری دارد. چرا که از دستگاه سوهان برقی برای از بین بردن کوتیکول ناخن در این روش استفاده می‌شود. البته در مانیکور روسی باید دقت بالایی داشته باشید تا هواگیری در حین انجام کاشت ناخن پیش نیاید. سر سوهان سرگرد دقیقا همان وسیله‌ای است که برای هواگیری و ترمیم حباب‌های ریز در حین کاشت ناخن به روش روسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. خوشبختانه با مراجعه به سایت نیل آذین می‌توانید سر سوهان سرگرد را با تنوع خیلی بالا سفارش دهید!

چگونه متنوع ترین سرسوهان‌ها را با مناسب ترین قیمت بخریم؟

پیدا کردن فروشگاهی که بتوانید بیشترین تنوع سرسوهان را با قیمت مناسب تهیه کنید، تقریبا کار سخت و دشواری است. اما لازم نیست خیلی نگران باشید. چرا که فروشگاه اینترنتی نیل آذین توانسته است این امکان را برای شما عزیزان فراهم کند تا انواع و اقسام سرسوهان‌های قیمت مناسب را برای دستگاه سوهان برقی در سالن‌های تخصصی زیبایی و کاشت ناخن خود فراهم کنید. با ورود به فروشگاه اینترنتی نیل آذین می‌توانید سر سوهان‌های نقره‌ای و طلایی، الماسه، سرامیکی ویلسون، سرامیکی معمولی، دستگاه سوهان برقی، میکرو موتور، ابزار کاشت ناخن و … را با بهترین قیمت تهیه نمایید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي