مشکلات پوستی خود را با روش های مختلف در کلینیک زیبایی الیزه درمان کنید

تاريخ : 6 سپتامبر

جوش ها یکی از بدترین اتفاقاتی هستند که بعد از درمان اسکار آکنه روی صورت شما اتفاق می افتد. حتما افراد زیادی را دیده اید که برای درمان سوراخ های جای جوش به دنبال کلینیک های زیبایی مختلفی هستند که ما برای راحت شدن و خلاص شدن از این مشکل به شما کلینیک زیبایی الیزه را معرفی میکنیم.

اما اکثر افراد پس از درمان آکنه صورت با مشکلات جدیدی مواجه می شوند که شامل خلاص شدن از شر جای جوش روی پوست می شود.

دلیل فرورفتگی و سوراخ شدن جای جوش در صورت

وقتی کلاژنی که بدن به طور طبیعی تولید می کند خیلی کم باشد، باعث افتادگی پوست و در نهایت ایجاد جوش های توخالی می شود.
گاهی اوقات عمر مفید یک جوش بسیار طولانی است. جوش های آکنه در پوست افرادی که اشکال شدیدتر آکنه دارند شایع تر است.
اولین گام در درمان آکنه این است که پوست را وادار به تولید کلاژن کنید تا ناحیه ملتهب به حالت عادی بازگردد. لایه بردارها در این زمینه بسیار موثر هستند به گفته اکثر متخصصان، اسکراب ها بهترین لایه بردارها هستند.
بسته به مواد تشکیل دهنده، اسکراب ها لایه نازکی از پوست را برداشته و به نوعی پوست را مجبور به تولید کلاژن می کنند. از کرم های کلاژن می توان علاوه بر اسکراب ها برای تامین کلاژن کافی پوست استفاده کرد.

سوراخ شدن جای جوش زمانی اتفاق می افتد که سلول های پوست قادر به ترمیم زخم های باقی مانده از آکنه به طور معمول نیستند. هنگامی که آکنه و جوش روی صورت ظاهر می شود، چندین اتفاق می تواند رخ دهد. یک چیز خیلی سریع خوب می شود و فورونکل ناپدید می شود. مورد دوم فورونکل ناپدید می شود، اما لکه ها

باقی می مانند. در حالت سوم، جای جوش به قدری بزرگ می شود که نقطه باقی مانده نیز باعث فرورفتگی و سوراخ شدن جوش می شود.

مشکلات پوستی خود را با روش های مختلف در کلینیک زیبایی الیزه درمان کنید, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

روش های برطرف کردن سوراخ شدن جای جوش

اگرچه ممکن است ناامید کننده باشد، سکته مغزی راه های زیادی برای درمان آن دارد. اما ما وقت شما را تلف نمی کنیم و شما را به دو روشی می رسانیم که با تایید بسیاری از بیماران به نتایج خوبی منجر شده است.

  • میکرودرم آبریژن

یکی دیگر از درمان های جایگزین برای آکنه، میکرودرم ابریژن است. جوش های ناشی از ضایعات پوستی قبلی را می توان با میکرودرم ابریژن ترمیم کرد.
میکرودرم برای درمان جوش های سرسیاه و آبله مرغان نیز استفاده می شود. آسیب های ناشی از آکنه و جوش های روی پوست در صورتی که خیلی عمیق نباشند در چند جلسه رفع می شوند. اما اگر خیلی طولانی باشد به گفته پزشک مربوطه بین ۱۰ تا ۲۰ جلسه برای رفع این مشکلات پوستی نیاز است.

  • استفاده از لیزر co2 برای درمان سوراخ های جای جوش

برای استفاده و درمان این لیزر باید در ابتدای کار هیچ گونه آکنه ای روی صورت وجود نداشته باشد. قبل از شروع لیزر از بی حسی استفاده می شود.
برای استفاده از این لیزر حتما به یک مرکز خوب و مطمئن مراجعه کنید زیرا داشتن مهارت و تجربه کافی برای استفاده از این لیزر بسیار مهم است.

مشکلات پوستی خود را با روش های مختلف در کلینیک زیبایی الیزه درمان کنید, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

بعد از لیزر ممکن است پوست صورت تا دو هفته قرمز شود که جای نگرانی نیست و طبیعی است. سپس پوستی صاف و تمیز بدون هیچ گونه ناهمواری و سوراخی.  به یاد داشته باشید که برای این نوع لیزر درمانی باید از ضد آفتاب استفاده کنید زیرا ممکن است پوست تیره شود. و در آخر سوراخ شدن جای جوش در صورت، جلوه‌ی قشنگی به چهره ی شما نمیدهد و باید هرچه سریع تر برای صاف شدن و درخشیدن صورت خود به کلینیک تخصصی مراجعه کنید و آن را درمان کنید که ما به شما کلینیک زیبایی الیزه را معرفی میکنیم.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي