خونریزی مغزی شهرام عبدلی سر صحنه فیلمبرداری + جزییات آخرین وضعیت

تاريخ : 19 فوریه

شهرام عبدلی بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته سر صحنه فیلمبرداری با افت ناگهانی هوشیاری مواجه می شود و گروه فیلم سریعا وی را به بیمارستان منتقل می کنند ، در ادامه جزییات آخرین وضعیت وی را می خوانید.

جزییات خونریزی مغزی شهرام عبدلی سر صحنه فیلم

 

خونریزی مغزی شهرام عبدلی سر صحنه فیلمبرداری + جزییات آخرین وضعیت, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

شهرام عبدلی بازیگر ۴۶ ساله که برای بازی در یک سریال در مشهد به سر می‌برد، حین تصویربرداری با افت هوشیاری ناگهانی مواجه شد. این بازیگر تلویزیون و سینما بعد از عمل جراحی الان در بیمارستانی در مشهد بستری است. شهرام عبدلی متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۵ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است

به گفته امیر غفارمنش، شهرام عبدلی با او تماس می‌گیرد که حالم خوب نیست و مرا به بیمارستان برسانید. او به بیمارستان قلب می‌رود و پزشکان تشخیص می‌دهند مشکل، عارضه مغزی است و او را به همراه تهیه‌کننده این اثر نمایش‌خانگی به بیمارستان قائم مشهد می‌برند.
خونریزی مغزی شهرام عبدلی سر صحنه فیلمبرداری + جزییات آخرین وضعیت, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
در حال حاضر یک عمل جراحی رویِ او انجام شده و دچار افت هوشیاری است. به محضِ نرمال شدن وضعیت هوشیاری‌اش یک عمل جراحی دیگر باید انجام شود.

سریال خط قرمز اولین حضور رسمی عبدلی در قاب تلویزیون است. ماه گرفتگی، یکی برای همه، قصه دل‌ها و دختری در قفس از فیلم‌های سینمایی وی است.

او تاکنون در مجموعه‌های تلویزیونی بسیاری نظیر دختری به نام آهو، تکیه بر باد، فاصله ها، رستگاران، خط قرمز، تبریز در مه و مختارنامه به ایفای نقش پرداخته است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي