دانلود فیلم خارجی رایگان

مزایای تمدید رتبه شرکت چیست؟

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 19 فوریه

استفاده کنندگان از اطلاعات مالی به ارزیابی عملکرد مالی به عنوان یکی از مهمترین معیارهای ارزیابی شرکت­ها اهمیت زیادی می­دهند. آنها به دنبال معتبرترین و به موقعترین داده های عملکرد مالی و غیر مالی هستند تا بتوانند بهترین تصمیم را در بازارهای مالی بگیرند.

مزایای تمدید رتبه شرکت چیست؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

ناگفته نماند که عملکرد مالی شرکت­ها متاثر از رویدادهای مالی و غیرمالی است که هر دو به طور مستقیم و غیرمستقیم باعث تغییراتی در عملکرد مالی شرکت­ها خواهند شد. آگاهی از اهمیت عوامل مختلف محیطی و تجاری و ایجاد تغییرات اساسی در عملکرد مالی شرکت­ها می­تواند برای سرمایه گذاران در بازار سرمایه مفید باشد و در تصمیم گیری­های آنها موثر باشد و دیدگاه سرمایه گذاری را از کوتاه مدت به بلند مدت تغییر دهد.

تمدید رتبه شرکت به شما در فرآیند روبه رشد سازمان کمک می­کند.شرکت مدیران ثبت با بیش از سالها تجربه در ثبت شرکت در تهران و دیگر شهرستان ها و رتبه بندی و تمدید رتبه شرکت در اختیار شما مشتریان عزیز میباشد.

مزایای تمدید رتبه شرکت چیست؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

مدارک لازم جهت تمدید رتبه شرکت

همانطور که رهبران جنبش برای سیستم­های اقتصادی تغییر می­کنند، تمدید رتبه شرکت از مزایای قابل توجهی بهره مند می­شود. این کار باعث می­شود تا آنها با مصرف کنندگان، جوامع و تامین کنندگان اعتماد بیشتری ایجاد ­کنند. جذب و حفظ کارکنان؛ و جذب سرمایه گذاران همسو با ماموریت. از آنجایی که آنها باید هر سه سال یک بار فرآیند تأیید را برای تأیید مجدد انجام دهند، تمدید رتبه شرکت طبق تعریف بر بهبود مستمر نیز متمرکز است که منجر به انعطاف پذیری طولانی مدت آنها می­شود.

گواهی رتبه بندی شرکت جامع نگر است و منحصراً بر یک موضوع اجتماعی یا زیست محیطی متمرکز نیست و فرآیند دستیابی و حفظ گواهینامه سخت است و به تیم­ها و بخش­های درگیر در سراسر شرکت شما نیاز دارد.

با در نظر گرفتن اندازه و مشخصات شرکت، راستی‌آزمایی شامل مستندسازی مدل کسب‌وکار شرکت شما و اطلاعات مربوط به عملیات، ساختار، و فرآیندهای کاری مختلف، و همچنین بررسی شکایات عمومی بالقوه و بازدیدهای احتمالی از سایت است. صدور گواهینامه مجدد تأیید می­کند که این استانداردها همچنان به طور مداوم رعایت می شوند. تمدید رتبه شرکت شما به عوامل زیر بستگی دارد:

 1. ۱- برای ارزیابی تاثیر رایگان و محرمانه ثبت نام کنید.
 2. ۲- از ابزار الزامات قانونیبرای تعیین اینکه چگونه شرکت شما می­تواند ملاحظات ذینفعان را در ساختار حاکمیتی شما ادغام کند، استفاده کنید، که به موقعیت مکانی و ساختار شرکت شما بستگی دارد.
 3. ۳- در صورت وجود، بررسی ریسک و الزامات پایه را برای شرکت­های چند ملیتی تکمیل کنید.
 4. ۴- اسناد و داده­های پشتیبانی خود را جمع آوری کنید و برای ثبت پاسخ های خود آماده شوید.
 5. ۵- ارزیابی تاثیر تمدید رتبه شرکترا به صورت آنلاین انجام دهید. شما می­توانید در هر زمان ذخیره کرده و به ارزیابی خود بازگردید.
 6. ۶- یک نمایه شرکت ایجاد کنید؛ پس از پر کردن اکثر ارزیابی‌ها از شما خواسته می‌شود و پرسشنامه افشا را شروع کنید. در این مرحله شما نمره پایه خود را خواهید آموخت. اگر زیر معیار ۸۰ امتیازی است، نواحی بهبود را مجددا ارزیابی و اولویت بندی کنید.
 7. ۷- اگر بیش از معیار ۸۰ امتیازی هستید، ارزیابی تأثیر تمدید رتبه شرکت خود را برای بررسی ارسال کنید.
 8. ۸- هنگامی که واجد شرایط بودن مشخص شد، وارد مرحله ارزیابی می­شوید .یک تحلیلگر ساختار شرکت شما، صنایع بحث برانگیز و همچنین پاسخ های شما را به کل ارزیابی بررسی خواهد کرد.
 9. ۹- سپس وارد صف تأیید اعتبار می‌شوید، جایی که از شما خواسته می‌شود اطلاعاتی درباره کارمندان خود و هر تأمین‌کننده‌ای ارائه دهید.
 10. ۱۰- در طول راستی‌آزمایی، تماس بررسی خود را با یک تحلیلگر خواهید داشت، گزارش تأیید خود را بررسی می‌کنید و تمام اسنادی را ارائه می‌کنید که از پاسخ‌های خود به ارزیابی پشتیبانی می‌کند.
 11. ۱۱- اگر آستانه تأیید شده ۸۰ امتیازی را برآورده کنید، وارد مرحله پس از تأیید می­شوید و قرارداد تمدید رتبه شرکت را امضا می­کنید.
 12. ۱۲- شما اکنون به مجوز رتبه بندی رسیده­اید.به منظور برآورده کردن الزامات شفافیت برای گواهی، باید نمایه عمومی خود را در فهرست منتشر کنید، از جمله امتیاز شرکت و گزارش تأثیر.
 13. ۱۳- اکنون زمان راه اندازی است،وضعیت تمدید رتبه شرکت خود را در داخل با کارمندان، اعضای هیئت مدیره و سهامداران جشن بگیرید و به اشتراک بگذارید.

مزایای تمدید رتبه شرکت چیست؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اعتبار رتبه شرکت

رتبه اعتباری شرکتی یک ارزیابی عددی یا کمی از اعتبار یک شرکت است که به سرمایه گذاران نشان می­دهد که احتمال نکول یک شرکت در قبال تعهدات بدهی یا اوراق قرضه معوق خود وجود دارد.

رتبه بندی اعتباری شرکت­ها توسط آژانس­های رتبه بندی صادر می­شود. یک آژانس یا شرکت رتبه‌بندی اعتباری به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا با ارائه ارزیابی‌های مستقل و عینی از اعتبار شرکت‌ها و کشورها، تصمیم بگیرند که سرمایه‌گذاری در یک کشور خاص، اوراق بهادار یا اوراق قرضه چقدر مخاطره‌آمیز است.

شرکت‌ها اوراق قرضه صادر می‌کنند که اوراق بدهی هستند تا سرمایه‌ای را جمع‌آوری کنند که می‌تواند برای سرمایه‌گذاری در آینده بلندمدت شرکت استفاده شود. اوراق قرضه شرکتی یک ابزار بدهی یا IOU از یک شرکت است که سرمایه‌گذاران می‌توانند آن را بخرند و با انجام این کار، ارزش اوراق قرضه را پیشاپیش به شرکت بپردازند که به آن مبلغ اصلی می‌گویند.

در ازای آن، شرکت از طریق پرداخت‌های سود دوره‌ای، به سرمایه‌گذار سود (که نرخ کوپن نامیده می‌شود ) از مبلغ اصلی اوراق می‌پردازد. در تاریخ سررسید اوراق، که معمولاً بین یک تا پنج سال است، اصل سرمایه به سرمایه گذار بازپرداخت می­شود.

سرمایه گذاران قبل از خرید اوراق قرضه شرکتی، باید بدانند که شرکتی که اوراق قرضه را منتشر کرده است، از نظر مالی تا چه حد با ثبات است. به عبارت دیگر، سرمایه گذاران باید بدانند که آیا شرکت قادر به انجام تعهدات مالی خود خواهد بود یا خیر. اگر شرکتی مبلغ اصلی اوراق قرضه را به سرمایه گذاران خود پس ندهد، شرکت در قبال یا عدم پرداخت اوراق قرضه در نظر گرفته می­شود. به این خطر که یک شرکت ممکن است مبلغ اصلی اوراق قرضه را بازپرداخت نکند، ریسک نکول نامیده می­شود .

مراحل تمدید رتبه شرکت

 • شرکت‌های ثبت‌شده موظفند یک نسخه از ثبت نام اعضا/سهام‌داران و نشان‌دهنده وضعیت خوب خود را به کمیسیون خدمات مالی همراه با درخواست تمدید ارائه کنند.
 • تاجران انحصاری و شراکت باید یک گواهی ثبت نام تجاری معتبر از کمیسیون خدمات مالی همراه با درخواست خود برای تمدید رتبه شرکت ارائه دهند.
 • به مؤسساتی که نیاز به بازرسی سالانه از بهداشت محیط یا مجوز اقامت دارند، یادآوری می­شود که قبل از مهلت تمدید، بازرسی را انجام دهند. تا زمانی که تمام اطلاعات مربوطه دریافت نشود، درخواست­ها پذیرفته نمی­شوند. اداره درآمد این حق را برای خود محفوظ می­دارد که اسناد بیشتری را درخواست کند و بازرسی­ها را انجام دهد.
 • اداره درآمد همچنین مایل است به عموم مردم یادآوری کند که گواهینامه­های مجوز کسب و کار باید به سرعت در دفاتر اداره درآمد جمع آوری شود. از صاحبان مشاغل خواسته می شود مجوزهای کسب و کار خود را به طور برجسته در محل کسب و کار جمع آوری و نمایش دهند.

جمع بندی

همانطور که پیش تر خواندید با مزایای تمدید رتبه شرکت آشنا شدید.برای کسب اطلاعات بیشتر جهت رتبه بندی شرکت ها و اطلاع از مراحل ثبت برند در تبریز و دیگر شهر ها با کارشناسان مدیران ثبت با شماره ۳۵۵۷۳۲۸۷-۰۴۱ تماس حاصل فرمایید.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي