پیگیری سامانه سپهر آجا

در این قسمت از گهر به بررسی نحوه پیگیری سامانه سپهر آجا می پردازیم. در واقع ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تسهیل در امور کارکنان ارتش و ارائه خدمات غیر حضوری به کارکنان خود اقدام به تاسیس سایت سپهر آجا کرده است. این سامانه به آدرس اینترنتی answer.aja.ir آماده ارسال و پیگیری درخواست های مختلف کارکنان است. تمامی رزمندگان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران، می توانند جهت ارائه دغدغه ها، مشکلات، نظرات و پیشنهادات به این سایت مراجعه کنند.

پیگیری سامانه سپهر آجا

پیگیری سامانه سپهر آجا

نحوه پیگیری درخواست در سامانه سپهر آجا answer.aja.ir

بخش درخواست سایت سپهر آجا به منظور تسهیل دریافت دغدغه های کلیه رزمندگان و کارکنان ارتش راه اندازی شده است. افراد می توانند به ورود به بخش ارسال درخواست، درخواست خودشان را با وارد کردن موضوع درخواست و یک سری اطلاعات هویتی ثبت کنند. پس از ثبت درخواست، افراد می توانند با ورود به سایت answer.aja.ir اقدام به پیگیری درخواست ارسال شده خودشان کنند.

در صورتی که قبلا در سایت سپهر آجا اقدام به ارسال درخواست کرده اید و در حال حاضر می خواهید که درخواست ارسال شده خود را پیگیری نمایید، می توانید طبق مراحلی که در ادامه توضیح داده می شود پیش بروید و مراحل پیگیری درخواست خود را در سامانه پاسخگویی هوشمند ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام دهید.

ابتدا به سایت سپهر آجا وارد شوید.

پس از ورود به این سایت از طریق منوی بالای سایت بر روی گزینه «پیگیری درخواست» کلیک کنید.

پیگیری سامانه سپهر آجا

حال کافیست که کد ملی و کد پیگیری که پس از ثبت درخواست به شما داده شده است را در فیلدهای مشخص شده وارد کنید و بر روی گزینه تایید کلیک کنید تا آخرین وضعیت درخواست به شما نمایش داده شود.

پیگیری سامانه سپهر آجا

ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل در امور کارکنان ارتش و ارائه خدمات غیر حضوری به کارکنان خود اقدام به راه اندازی سایت سپهر آجا کرده است. این سایت به نشانی اینترنتی answer.aja.ir امکان ارسال و پیگیری درخواست های مختلف را دارد.

کلیه کارکنان ارتش می توانند با ورود به سایت پاسخگویی سپهر آجا مشکلات و دغدغه های خودشان را ارسال کنند. حال در ادامه مقاله توضیحات کاملی در خصوص ورود به سایت پاسخگویی سپهر آجا و نحوه ارسال و پیگیری درخواست ارائه شده است.

معرفی سامانه سپهر آجا answer.aja.ir

سامانه پاسخگویی هوشمند رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران که به سامانه سپهر آجا نیز معروف می باشد، سامانه ای است که در جهت تسهیل و تسریع در امور رزمندگان و کارکنان ارتش برای دریافت سوالات، نظرات، انتقادات، پیشنهادات و … راه اندازی شده است.

کلیه افرادی که جزو کارکنان و یا رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشند، می توانند به سامانه پاسخگویی ارتش جمهوری اسلامی ایران وارد شوند و مراحل مربوط به ارسال درخواست خود را در این سامانه انجام دهند و دغدغه های خودشان را برای بررسی بیشتر به ارتش ارسال کنند.

همچنین، در سایت سپهر آجا به نشانی اینترنتی answer.aja.ir امکان ثبت درخواست جهت ثبت نام در دانشگاه افسری نیز وجود دارد. لذا این سایت خدمات مختلفی را برای راحتی و تسهیل امور کارکنان ارتش، دانشجویان، رزمندگان و … ارائه می کند و به یکی از سایت های پر مراجعه ارتش تبدیل شده است.

راهنمای ورود به سامانه پاسخگویی سپهر آجا answer.aja.ir

همان طور که گفته شده سامانه پاسخگویی سپهر آجا برای ثبت سوالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات کارکنان ارتش راه اندازی شده است و به همین منظور کلیه کارکنان ارتش که قصد ارسال و یا پیگیری درخواست خود از طریق سامانه سپهر ارتش را دارند می توانند وارد سایت answer.aja.ir شده و درخواست مد نظر خود را ثبت کرده و یا برای پیگیری درخواست خود اقدام نمایند.

در صورتی که قصد ورود به سامانه پاسخگویی سپهر آجا را دارید می توانید بر روی لینک هایی که در ابتدای مقاله گذاشته شده است کلیک کنید تا به صورت مستقیم وارد سایت answer.aja.ir شوید.

نحوه ارسال درخواست در سایت سپهر آجا answer.aja.ir

کلیه رزمندگان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران، می توانند برای بیان دغدغه ها، مشکلات، نظرات، پیشنهادات و … به سایت سپهر آجا مراجعه نمایند و مراحل مربوط به ارسال درخواست خودشان را در این سامانه انجام دهند.

در صورتی که قصد ارسال درخواست در سامانه پاسخگویی ارتش یا همان سپهر آجا را دارید، می توانید طبق مراحلی که در ادامه توضیح داده می شود پیش بروید و مراحل ارسال درخواست خود را در این سامانه انجام دهید.

نحوه ارسال درخواست در سایت سپهر آجا answer.aja.ir

ابتدا وارد سامانه سپهر آجا به نشانی answer.aja.ir شده و بر روی گزینه «ارسال درخواست» در بالای سایت کلیک کنید.

پیگیری سامانه سپهر آجا

در این بخش فرم مربوط به ارسال درخواست برای شما باز می شود. شما می بایست که تمامی فیلد های ستاره دار این بخش را تکمیل نمایید و در نهایت بر روی گزینه تایید کلیک کنید تا کد پیگیری درخواست برای شما صادر شود.

در هنگام وارد کردن شماره تلفن همراه و کد ملی خود دقت کافی داشته باشید، چرا که برای پیگیری درخواست سپهر آجا نیاز به وارد کردن شماره تلفن همراه و کد ملی می باشد.

پیگیری سامانه سپهر آجا

نحوه ارسال درخواست متقاضیان دانشگاه افسری در سپهر آجا

یکی از بخش هایی که در سایت سپهر آجا یا همان سایت پاسخگویی هوشمند ارتش راه اندازی شده است، بخش مربوط به دانشگاه افسری می باشد. بخش مربوط به دانشگاه های افسری در این سامانه به منظور ارسال درخواست دانشجویانی است که در هنگام ثبت نام و یا گزینش با مشکلی مواجه شده اند.

آن دسته از دانشجویان و دانش آموزانی که قصد ثبت نام در دانشگاه های افسری را دارند، ابتدا می بایست که شرایط و ضوابط موجود برای ثبت نام در دانشگاه افسری را مطالعه نمایند و سپس در صورتی که تمامی شرایط و قوانین را رعایت کرده اند، می توانند اقدام به ارسال درخواست و مشکل خودشان در سامانه پاسخگویی ارتش جمهوری اسلامی ایران کنند.

پیگیری سامانه سپهر آجا

برای ارسال درخواست و مشکل خود در رابطه با مشکل گزینش و ثبت نام در دانشگاه های افسری در این سامانه می بایست که ابتدا به سامانه پاسخگویی سپهر آجا وارد شوید و سپس از طریق منوی بالای سایت بر روی گزینه «ویژه دانشگاه های افسری» کلیک نمایید.

در این مرحله شما می بایست که با وارد کردن اطلاعات هویتی مانند کد ملی، نام و نام خانوادگی و … درخواست خود را برای بررسی در این سامانه ارسال نمایید. در بخش شرح مشکل، حتما مشکل خود را به صورت خلاصه و در عین حال کامل وارد نمایید تا مراحل بررسی مشکل شما به درستی انجام شود.

 

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه