دانلود فیلم خارجی رایگان

نحوه ثبت نام ایران خودرو با گوشی

دسته بندي : گوناگون,⭐ اخبار
تاريخ : 10 ژانویه
در این مقاله به طور کامل نحوه ثبت نام ایران خودرو با گوشی به همراه مراحل ثبت نام اینترنتی در سامانه ثبت نام ایران خودرو آموزش داده شده است. در مورد چگونگی ثبت نام ایران خودرو هم باید به اطلاع برسانیم که ثبت نام به شکل اینترنتی بوده و به شکل فروش فوری با موعد تحویل سه ماهه به دست مشتریان عزیز می رسد.

نحوه ثبت نام ایران خودرو با گوشی

 • نحوه ثبت نام ایران خودرو با گوشی, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

ثبت نام ایران خودرو

به منظور ثبت نام در سایت ایران خودرو و دریافت خودرو های ارائه شده، لازم است در ابتدا به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس ESALE.IKCO.IR مراجعه کنید. سپس فرم ثبت نام برای وارد کردن کد ملی و پس از آن وارد کردن مشخصات و ثبت اطلاعات و در نهایت کد اعتبار سنجی به شماره موبایل مشتری و یا متقاضی ارسال شده و ثبت نام تکمیل می شود.

آموزش نحوه ثبت نام ایران خودرو با گوشی

لازم است توجه داشته باشید که در زمان ثبت نام ایران خودرو، باید قوانین بازه ای که به منظور قرعه کشی در نظر گرفته شده اند را به طور کامل و دقیق مطالعه نمایید. در غیر این صورت با وجود موفق شدن در قرعه کشی، هیچ اتومبیلی به شما تعلق نخواهد گرفت. چرا که شاید شما یک بند از قوانین را رعایت نکرده اید. در ادامه راهنمای تصویری آموزش ثبت نام ایران خودرو را برای شما به صورت گام به گام درج کرده ایم:
 • ۱- در ابتدا باید وارد وب سایت رسمی ایران خودرو شوید و سپس از قسمت بالا، گزینه ورود کاربر را انتخاب نمایید.
 • نحوه ثبت نام ایران خودرو با گوشی, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر
 • ۲- در این مرحله باید حساب کاربری که از پیش ساخته اید برای خود ساخته اید را وارد نمایید. باید دو کادر زیر یعنی کد ملی به همراه گذر واژه خود را در این بخش وارد کنید. سپس گزینه ورود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر رمز حساب کاربری خود را فراموش کرده اید، از قسمت زیرین، باید گزینه فراموشی رمز را انتخاب کنید.
 • نحوه ثبت نام ایران خودرو با گوشی, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر
 • ۳- هم اکنون شما وارد حساب کاربری خود در وب سایت رسمی ایران خودرو شده اید. از قسمت بالا می توانید گزینه فروش فوق العاده و یا پیش فروش ایران خودرو را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که این دو گزینه همیشه برقرار و فعال نمی باشند و تنها در بازه هایی که توسط اطلاعیه های ایران خودرو اعلام می گردند، تعدادی خودرو در این دو بخش (با توجه به پیش فروش و یا فروش فوق العاده) اضافه خواهند شد. به همین خاطر از پیش فروش و یا فروش فوق العاده ایران خودرو اطلاعات کافی را به دست آورید و سپس گزینه مربوطه را انتخاب نمایید
 • .
 • ۴- بازه زمانی که در حال تهیه کردن این مطلب هستیم، پیش فروش ایران خودرو فعال بوده و به همین خاطر ما نیز همین گزینه را انتخاب کردیم. همان طور که مشاهده می کنید، با انتخاب این گزینه، خودرو هایی که در مشمول این طرح می شوند، در لیست زیر قرار دارند و شما می توانید با انتخاب محصول مورد نظر خود، آن را سفارش دهید.
 • نحوه ثبت نام ایران خودرو با گوشی, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر
 • ۵- حال باید یک سری موارد را مطالعه کنید که در داخل کادر قرمز رنگ مشخص شده اند و در صورت موافقت باید تیک گزینه کناری را بزنید. اما در سمت چپ تصویر، اطلاعات اتومبیل را مشاهده می کنید که شامل آپشن ها، صورت حساب و تایید سفارش می باشد. در نهایت بعد از انتخاب گزینه های مشخص شده در تصویر باید کد امنیتی را وارد نمایید و سپس از قسمت پایین ثبت درخواست را انتخاب کنید تا سفارش شما در سایت ایران خودرو ثبت شود.
 • ۶- در نهایت، پس از طی نمودن مراحل بالا، سفارش شما با موفقیت ثبت شده و دقیقا در قسمت پایین تصویر ذیل، کد شما در قرعه کشی درج شده است که باید این کد را تا روز قرعه کشی به همراه داشته باشد. هم اکنون می توانید از حساب کاربری خود خارج شوید.

مراحل ثبت نام ایران خودرو خلاصه و سریع

در این بخش از مطلب تصمیم داریم، ۶ مرحله ثبت نام در سایت ایران خودرو را برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید:
 • ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی ikco.ir
 • هدایت به فرم ثبت نام به منظور وارد کردن کد ملی
 • وارد کردن مشخصات و ثبت اطلاعات
 • ارسال کد اعتبار سنجی به شماره موبایل متقاضی
 • انتخاب محصول و برنامه فروش
 • دریافت کد رهگیری

شرایط و مدارک لازم جهت ثبت نام ایران خودرو

توجه داشته باشید که متقاضیان و مشتریان عزیزی که می خواهند از طرح نام برده شده استفاده کنند و پس از آشنایی با نحوه ثبت نام ایران خودرو، خودرویی را دریافت کنند، باید واجد برخی از شرایط باشند که در این بخش از مطلب آن ها توضیح داده ایم:
 • عدم ثبت نام و یا تحویل خودرو در طی ۴۸ ماه گذشته از ایران خودرو و یا سایپا
 • دارا بودن گواهینامه و حداقل سن ۱۸ سال
 • پول ثبت نام حداکثر ۳ روز پس از برنده شدن باید واریز شود.
 • افراد دارای پلاک انتظامی فعال نمی توانند در این طرح ثبت نام کنند. (پلاک عمومی مانند تاکسی و خودرو های سنگین مستثنی می باشند)
 • باید شماره موبایل ثبت شده در سایت فروش خودرو سازان به نام مشتری باشد.
 • ابطال گارانتی خودرو در صورت عدم کارکرد خودرو در طی ۵ ماه
 • عدم امکان صلح در تمامی شرایط فروش
 • در زمان ثبت نام نیازی به پرداخت وجه نیست و پرداخت پس از اعلام نتیجه قرعه کشی انجام می پذیرد.

نکات لازم جهت ثبت نام ایران خودرو

در زمان ثبت نام اینترنتی ایران خودرو، به سیل عظیمی از کاربران مواجه خواهیم شد که تصمیم دارند در مدت زمان تعیین شده، تعداد محدودی از خودرو را خریداری کنند. به همین خاطر کاربرانی موفق به خرید خواهند شد که با نحوه ثبت نام سریع ایران خودرو آشنا باشند و سریع تر از دیگران وارد سامانه فروش شده و اطلاعات مورد نیاز خود را تکمیل کنند و وارد درگاه های بانکی شوند. به همین خاطر ترفند های زیر می توانند به شما در انجام موفقیت‌آمیز فرآیند ثبت نام در سایت ایران خودرو یاری رسانند:
توجه داشته باشید که درگاه سامانه فروش ایران خودرو، با اعلام قبلی در ساعت ۱۱ صبح باز می شود. این امر از طریق اطلاع رسانی صورت می پذیرد. زمان دقیق باز شدن درگاه فروش در هر نوبت مطابق با زمان اعلامی سامانه time.ir می باشد. از این رو به زمان اعلام شده سایت فروش در هر نوبت دقت کنید. باز نشانی یا همان refresh صفحه ورود در ثانیه های اولیه بازگشایی سایت، می تواند تاثیر بسیار زیادی بگذارد. به همین خاطر استفاده از کلید f5 را به شما توصیه می کنیم.
خودرو های محبوب تر مانند پژو ۲۰۶، قطعا متقاضیان بیش تری دارند. به همین خاطر صف طولانی تری برای آن ها تشکیل خواهد شد. به شما توصیه می کنیم در صورت امکان با انتخاب سایر خودرو ها شانس خود را در این موفقیت افزایش دهید.
پس از طی نمودن مراحل ثبت نام و هدایت شما به صفحه انتخاب درگاه بانکی، با انتخاب نمودن یکی از درگاه ها به صف ورود به درگاه بانکی هدایت خواهید شد. در این مرحله به دلیل وجود محدودیت ورود کاربران به درگاه های بانکی و ظرفیت محدود خودرو های عرضه شده، این امکان وجود دارد که پس از انتخاب درگاه بانکی، شما به صفحه پرداخت وجه انتقال پیدا نکنید. بهتر است در این زمان حداکثر ۲۰ دقیقه صبر کنید تا به درگاه بانکی متصل شوید. در صورت عدم ورود به درگاه، انصراف از خرید و انتخاب برنامه فروش دیگری برای شما امکان پذیر است.

نتیجه گیری

شما می توانید با آشنایی با نحوه ثبت نام ایران خودرو و با مراجعه به سایت رسمی ایران خودرو و بر اساس آموزش ثبت نام ایران خودرو، به راحتی مراحل را طی کنید و در نهایت کد قرعه کشی را نزد خود تا روز قرعه کشی نگه دارید.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي