زمان ثبت نام انتخابات مجلس ۱۴۰۲

تاريخ : 30 جولای

جهت اطلاع از زمان آغاز ثبت نام انتخابات مجلس ۱۴۰۲ با گهر همراه باشید. تاریخ اعلام شده از سوی سخنگوی شورای نگهبان طبق تصمیمات این شورا جهت پیش ثبت نام نامزدان انتخاباتی است. به خاطر داشته باشید که پیش ثبت‌ نام انتخابات ۱۴۰۲ از مردا دماه شروع خواهد شد. بر اساس مصاحبه جناب آقای هادی طحان‌ نظیف انتخابات مجلس بعد از ۷ سال دستخوش تغییراتی شده است. برای اطلاع از جزئیات این خبر در ادامه با ما همراه باشید.

زمان آغاز ثبت نام انتخابات مجلس ۱۴۰۲

زمان ثبت نام انتخابات مجلس ۱۴۰۲, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

زمان ثبت نام انتخابات مجلس ۱۴۰۲ مشخص شد

زمان ثبت نام انتخابات مجلس ۱۴۰۲ اعلام شد. براساس اخبار اعلامی، انتخابات مجلس پس از ۷ سال دستخوش تغییراتی شده است که در ادامه نوشته توضیح داده‌ایم.

هادی طحان‌ نظیف سخنگوی شورای نگهبان و عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان امروز زمان ثبت نام انتخابات مجلس ۱۴۰۲ را اعلام کرد. البته بنابر گفته‌های وی، انتخابات مجلس دستخوش تغییراتی شده است و نامزدهای انتخاباتی ابتدا باید پیش‌ ثبت‌نام کنند. لازم به ذکر است که پیش ثبت‌ نام انتخابات ۱۴۰۲ از مردادماه آغاز خواهد شد. در ادامه با جزئیات خبر همراه ما باشید.

ثیت نام از روز دوشنبه تاریخ ۱۶ مرداد الی روز یکشنبه ۲۲ مرداد از طریق سایت وزارت کشور به نشانی keshvar.moi.ir انجام می گردد.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي