راهنمای خرید روغن موتور دولتی

روغن موتور، جزئی مصرفی از خودرو محسوب می‌شود که مسئولیت روانکاری قطعات برای جلوگیری از ساییدگی آن‌ها، خنک شدن و پاک سازی پیشرانه را بر عهده دارد. پس از گذشت مدت زمان معینی که در خودروها متفاوت است، نیاز به تعویض روغن موتور به منظور جلوگیری از خرابی و حفظ سلامت ماشین دیده می‌شود. دولت برای کنترل هزینه شما برای خرید این کالای مصرفی و همچنین کنترل قیمت در بازار آزاد، شروع به عرضه این محصول با نرخ دولتی نموده است. البته، امکان دریافت و استفاده از این خدمات فقط برای خودروهای سنگین و نیمه سنگین فراهم شده است. در ادامه این مطلب نحوه خرید روغن موتور از سامانه تخصیص تایر را به شما آموزش داده‌ایم.

راهنمای خرید روغن موتور دولتی

خرید اینترنتی روغن موتور دولتی

شما می‌توانید برای خرید روغن موتور دولتی از طریق سایت kala.nstw.ir اقدام کنید. در این سامانه سهمیه مشخصی از لاستیک و روغن موتور به شماره شاسی VIN شما اختصاص یافته که قابل دریافت است. جهت خرید روغن موتور دولتی، لازم است مراحل زیر را طی کنید:

  • پس از ورود به وب سایت، می‌بایست کدملی، تاریخ تولد، نام کاربری، کلمه عبور، شماره تلفن همراه، تلفن ثابت، محل سکونت، کدپستی محل سکونت و پست الکترونیک خود را وارد کنید.
  • پس از دریافت کد اعتبار سنجی که به تلفن همراه شما ارسال می‌شود، آن را ثبت کنید و به بخش مربوط به خرید روغن موتور دولتی وارد شوید.
  • در این مرحله لازم است شماره شاسی و شماره موتور وسیله نقلیه خود را در بخش‌های خواسته ‌شده ثبت کنید.
  • سپس روغن موتور مورد نظر خود را انتخاب کنید و خرید را انجام دهید تا حواله و فیش روغن موتور دولتی صادر شود. پیش از انتخاب توصیه می‌شود، راهنمای خرید روغن موتور را بخوانید تا در سفارش دچار اشتباه نشوید.
  • در پایان و پس از دریافت فیش رزرو از سامانه، شما می‌توانید با در دست داشتن فیش و سند خودرو به عامل فروش مراجعه و روغن موتور را دریافت کنید.

راهنمای خرید روغن موتور دولتی

قیمت روغن موتور دولتی چقدر است؟

قیمت روغن موتور دولتی نسبت به بازار آزاد ارزان‌تر است و تنها 9 درصد ارزش افزوده به مبلغ نهایی روغن موتور دولتی افزوده می‌شود. به دلیل متغیر بودن قیمت روغن موتور، پیشنهاد می‌شود به سامانه تخصیص تایر و روغن دولتی مراجعه کنید تا از آخرین قیمت‌ها اطلاع یابید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه