درمان زود انزالی با خمیر دندان (بررسی علمی و پزشکی)

راه و روشهای زیادی برای درمان زود انزالی است اما گاهی اوقات افراد به جای مراجعه به پزشک به سمت روشهای غلط می روند که درمان زود انزالی با خمیر دندان یکی از آنها است .

شاید آقا هستید و خودتان و یا خانم هستید و شوهرتان مشکل زود انزالی دارد و این مشکل خیلی برایتان دردسرساز شده و دچار سرد کردن روابط شده است ، اگر قصد درمان زود انزالی با خمیر دندان را دارید ما در ادامه در این باره به شما توضیح خواهیم داد.

درمان زود انزالی با خمیر دندان

درمان زود انزالی با خمیر دندان (بررسی علمی و پزشکی)

نظرات علمی متخصصان درباره درمان زود انزالی با خمیر دندان

دکتر جیمز داروساز خدمات آنلاین Doctor-4-U به شدت استفاده از خمیر دندان برای ایجاد تاخیری را منع کرده است و به همه هشدار داده است. وی گفت من با هر کسی که این روش را تبلیغ می کند مناظره خواهم کرد، چرا که با وجود ادعایی که می شود خمیر دندان هیچ تاثیری بر انزال زودرس و اختلالات نعوظ نخواهد داشت.

روغن نعناع و سایر مواد شیمیایی موجود در خمیر دندان من جمله انواع سفید کننده های دندان می تواند منجر به حساسیت و تحریک پوست شوند.

وی افزود با قرار دادن خمیر دندان بر روی دستگاه تناسلی خود، در واقع دچار سوختگی خفیف، همچنین تاول و جای زخم می شوید. و خمیر دندان به هیچ عنوان نباید به عنوان روان کننده مورد استفاده قرار گیرد.

تلاش برای استفاده از این ترفند در منزل می تواند منجر به تاول های دردناک و سوختگی بر روی آلت و همچنین ناراحتی و سوزش جدی برای واژن همسر شما شود. پس از ترفند تقلبی را هرگز امتحان نکنید.

متاسفانه در اینترنت گاها اطلاعات نادرست و بعضا خرافات را به مردم منتقل می کنند که هیچگونه آزمایش علمی برای صحت آن انجام نشده است.

علاوه بر اظهارات دکتر جیمز، دکتر Rich Viney از کلینیک مثانه بیرمنگام بیان کرده است که استفاده از خمیر دندان می تواند واژن یک زن را برای عفونت های بیشتری تحریک نماید.

نظرات برخی کاربران ایرانی درباره استفاده از خمیردندان با درمان زود ارضایی

علی گفته : سلام دوستان
من خواستم نظرمو بگم.
اکثر قرص های تاخیری بازار شیمیایی هستندو قطعا عوارض خاص خودشو داره.
حتما از قرص های طبیعی استفاده کنید. شاید در کوتاه مدت تاثیر کمتری داشته باشه اما در بلندمدت راضیتون میکنه و عوارض هم نداره. تاخیری با خمیر دندان راه درستی نیست و همچنین افزایش سایز با خمیر دندان صحت ندارد و دنبال ساخت تاخیری با خمیر دندان هم نباشید

رضا گفته : سلام
سمت خمیر دندان نرید! اولا: وقتی که خمیر داندان رو میزنید اون سوزش و آزاری که میده نمیذاره آدم رو لذت بردن تمرکز کنه؛ داد آدم در میاد. دوما: آلت را زخمی و پوست پوست میکنه و تا یه مدت اثر زخم ها و یا پوست پوست شدن میمونه و خیلی اذیتتون می کنه. من زده بودم و خیلی عذاب میکشیدم. بعدشم اونقدر هم تاثیر آنچنانی نداشته که ارزش رنج و عذاب هنگام رابطه و یه مدت بعدش رو داشته باشه.

توجه : این مطلب از نظر پزشکی تایید و یا رد نمی شود و در صورت استفاده عواقب متوجه استفاده کننده خواهد بود

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه