نحوه پرداخت اقساط کارت اعتباری بانک ملی از طریق بام

پرداخت اقساط کارت اعتباری بانک ملی به روش اینترنتی و از طریق سامانه بام امکانپذیر می باشد که در ادامه اموزش پرداخت اقساط کارتهای اعتباری بانک ملی را مشاهده خواهید کرد . در حقیقت این امکان یکی از امکاناتی است که بانک ملی با استفاده از پیشرفتهای فناورانه روز آن را به مشتریان خود ارائه کرده است. دسترسی به سایت بانک ملی خارج از کشور هم امروزه برای مشتریان به خوبی فراهم شده است.

نحوه پرداخت اقساط کارت اعتباری بانک ملی از طریق بام

 


خدمات اینترنتی بانک ملی بسیار کامل و پیشرقته است از جمله مشاهده اقساط بانک ملی و یا کارت به کارت بانک ملی را می توان در این حوزه نام برد. در این مقاله به سامانه بام و امکان پرداخت اقساط وام در آن پرداخته ایم که به صورت گام به گام برای شما همراهان عزیز بیان شده است.

آموزش نحوه پرداخت اقساط کارت های اعتباری بانک ملی

نکته مهم در پرداخت اقساط که باید اطلاعات کاملی در مورد آن داشته باشید، نحوه پرداخت اعتبارات مصرف شده می باشد. زیرا شما در هنگام دریافت این کارت های اعتباری با بانک تعهدنامه هایی را امضاء خواهید کرد که موظف به بازپرداخت به موقع اعتبار مصرفی خود طبق قرارداد می باشید. البته علاوه بر پرداخت اعتبار مصرفی و سودی که به آن تعلق می گیرد، شما باید 1% اعتبار کارت دریافتی را هم جهت کارمزد پرداخت کنید. این هزینه هم با هزینه مربوط به بازپرداخت اعتبار مصرفی جمع شده و بر روی صورتحساب تان قرار می گیرد. در نهایت باید در هنگام پرداخت اقساط کارت اعتباری بانک ملی، ‌این مورد را هم بپردازید.

البته توجه داشته باشید که بانک ملی روش های گوناگونی را جهت پرداخت اعتبار مصرف شده برای شما در نظر گرفته است. شما بعد از دریافت صورتحساب پرداخت اقساط بانک ملی، می توانید این هزینه ها را به صورت یک جا یا قسطی بازپرداخت کنید. در صورتی که قصد پرداخت یک جای هزینه های مربوط به اعتبار مصرف شده خود را داشته باشید، تخفیفی هم به شما تعلرداخت نمایید، می توانید به صورت دلخواه اعتبار را در 3، 6، 12، 24 و 36 ماه قسط بندی کنید. هزینه ها به صورت خودکار در بیش ترین تعداد قسط قرار می گیرند. اما در صورت تمایل می توانید تعداد آن ها را تغییر دهید. دقت داشته باشید که سود سالیانه 18 درصد به این هزینه ها اضافه خواهد شد.

اکنون که اطلاعات کاملی در مورد دریافت صورتحساب و نوع قسط بندی هزینه های مربوط به اعتبار مصرفی در اختیار دارید، روش پرداخت اقساط کارت اعتباری بانک ملی را هم برای شما بیان می کنیم تا جهت انجام این امر با مشکلی مواجه نباشید. برای پرداخت اقساط هم راه های گوناگونی وجود دارد که یکی از راحت ترین و مهم ترین آن ها، استفاده از سایت می باشد. جهت این امر یک سری اقدامت صورت پذیرد که در ادامه آن ها را برای شما آورده ایم.

.

فیلم آموزش پرداخت اقساط کارت اعتباری بانک ملی

آموزش مرحله به مرحله پرداخت اقساط کارت اعتباری از طریق سامانه بام

۱- ابتدا باید وارد سامانه مربوط به پرداخت اقساط کارت اعتباری این بانک شوید. سامانه پرداخت اقساط هم دقیقا مشابه سایت دریافت صورتحساب کارت اعتباری بانک ملی می باشد.

۲- بعد از نمایش داده شدن نتایج جست و جوی تان، اولین سایت بالا آمده با آدرس اینترنتی my.bmi.ir را کلیک کرده و وارد شوید.

۳- بعد از ورود به صفحه اصلی این سایت، گزینه «مشاهده صورتحساب و پرداخت اقساط» را انتخاب کنید تا بخش دریافت صورتحساب و پرداخت قسط های مربوط به کارت اعتباری تان وارد شوید.

 

۴- با کلیک بر روی گزینه موجود در صفحه قبل، پنجره ای باز می شود که از طریق آن می توانید به بخش دریافت صورتحساب پرداخت اقساط بانک ملی و پرداخت نمودن اقساط وارد شوید. در این قسمت از شما درخواست می شود شماره کارت اعتباری و رمز عبور خود را وارد نمایید. این اطلاعات را در کادرهای مشخص شده وارد کرده و سپس بر روی گزینه «ورود» در پایین این پنجره کلیک کنید.

 

در صورتی که اطلاعات لازم در مرحله قبل را به درستی وارد کرده باشید، به بخش مربوط به پرداخت اقساط و در واقع حساب کاربری مربوط به کارت اعتباری تان در این سامانه وارد می شوید. در این بخش گزینه های متعددی را مشاهده می کنید که شامل «پرداخت صورتحساب»، «پرداخت کل بدهی» و «پرداخت مبلغ دلخواه» می باشند. همه این گزینه ها جهت پرداخت اقساط کارت اعتباری بانک ملی اما با شرایطی متفاوت استفاده می شوند که در ادامه هرکدام از آن ها را برای شما توضیح داده ایم.

۱- پرداخت صورتحساب: با انتخاب این گزینه می توانید آخرین صورتحساب مربوط به کارت اعتباری خود یعنی صورتحساب یک ماهه آخر را پرداخت نمایید.
۲- پرداخت کل بدهی: گزینه بعدی که در این قسمت جهت پرداخت اقساط وجود دارد، پرداخت کل بدهی می باشد. با انتخاب این گزینه شما می توانید کل بدهی سر رسید شده خود را به صورت یک جا پرداخت نمایید. همان طور که گفتیم، در این مورد با توجه به پرداخت زود هنگام اقساط تخفیفی هم به آن تعلق می گیرد.
۳- پرداخت مبلغ دلخواه: آخرین گزینه ای که برای پرداخت در این قسمت قرار گرفته است، پرداخت مبلغ دلخواه می باشد. همان گونه که از عنوان آن هم پیدا است، با انتخاب این گزینه می توانید هر مبلغی که دوست داشته باشید از بدهی مربوط به اعتبار مصرفی خود را پرداخت کنید. امکان استفاده از این گزینه همیشه برای شما فعال است و به راحتی می توانید نسبت به پرداخت مبلغ دلخواه اقدام کنید.

نحوه پرداخت اقساط کارت اعتباری بانک ملی از طریق بام

در مورد همراه بانک ملی بام بیشتر بدایند

سامانه بام بانک ملی چیست؟

بانکداری اینترنتی به مفهوم ارائه خدمات بانکی از طریق اینترنت با واسطه‌های ایمن و بدون نیاز به حضور فیزیکی مشتریان است. استفاده از بانکداری اینترنتی سبب صرفه‌جویی در هزینه و زمان، همچنین دسترسی به رو‌ های متعدد برای انجام عملیات بانکی مشتریان می‌شود.

خدمات موجود در پرتال بانک ملی ایران به صورت برنامه‌های کوچک و مستقل (برنامک) ارائه شده‌اند. مشتریان با توجه به سطوح دسترسی خود می‌توانند از برنامک‌های موجود استفاده نمایند. هرکاربر از مجموعه برنامک‌های در دسترس خود، می‌تواند آن‌‎هایی که کاربردی‌ترند را به صفحه‌ی پیش خوان خدمات خود اضافه نماید. هم‌چنین در صورت تمایل می‌تواند برنامک‌های اضافی را از صفحه‌ی پیشخوان خود حذف کنند.

مزایای ویژه سامانه بام

از صف خودپرداز و یا شعبه بی نیاز شوید
در هر زمان و مکان افتتاح حساب کنید
با شارژ خودکار، سیم کارت اعتباری خود را دائمی شارژ کنید
از دفترچه تلفن بی نیاز شوید
مدیریت مالی و بودجه بندی انجام دهید
به جمع نیکوکاران بپیوندید
میزان امنیت ورود به سامانه را خودتان انتخاب کنید

امکانات جدید سامانه بام

پرداخت اقساط تسهیلات دیگران

یکی از قابلیت‌های سامانه بام، تسهیل پرداخت اقساط تسهیلات ملی دیگران است. کاربر می‌تواند با افزودن شماره تسهیلات بانک ملی سایرین به سامانه بام، اقساط تسهیلات آنان را همچون اقساط تسهیلات خود به آسانی پرداخت نماید.

افتتاح حساب

در راستای تسهیل فرآیند گشایش سپرده‌های کوتاه مدت عادی و افتتاح حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز، امکان افتتاح حساب به سامانه بام افزوده شد. همچنین کاربران می‌توانند پس از افتتاح حساب در سامانه بام با مراجعه به هر یک از شعب بانک ملی ایران نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه