نانوایی پیام دهکردی لاهیجان + آدرس نانوایی پیام دهکردی

به تازگی خبری تحت عنوان نانوا شدن پیام دهکردی در فضای مجازی پخش شد. در این پست از گهر برای شما عزیزان آدرس نانوایی پیام دهکردی را تهیه و منتشر کرده ایم. پیام دهکردی یکی از بازیگران مطرح تئاتر، سینما و تلویزیون است. همچنین وی در این عرصه به عنوان کارگردانی بسیار خوب، با کارهایی بسیار توانمند معرفی می شود. اما این بازیگر معروف پس از خداحافظی با دنیای هنر به سراغ حرفه نانوایی در شهر لاهیجان رفت.

نشانی نانوایی پیام دهکردی لاهیجان

نانوایی پیام دهکردی لاهیجان + آدرس نانوایی پیام دهکردی

آدرس نانوایی پیام دهکردی: لاهیجان- روستای کوره بر

پیام دهکردی بازیگر معروف سینما و تلویزیون در یک اقدام عجیب و غیرمنتظره نانوایی باز کرد و خودش هم نانوا شده است.

پیام دهکردی بازیگر و کارگردان مطرح تئاتر، سینما و تلویزیون بعد از جدایی از فعالیت‌های هنری به سراغ حرفه نانوایی رفته است. دهکردی با تاسیس یک نانوایی به نام خودش، با لباس نانوایی (شاطری) پشت تنور نانوایی می‌ایستد و و نان می‌پزد.

ویدئو پیام دهکردی در حال نان پختن

این بازیگر شناخته شده در پاسخ به اینکه چرا به سراغ این کار رفتی؟ می‌گوید:

«۵-۶ ماه ست فعلا در حوزه سینما، تئاتر و تلویزیون فعالیت نمی‌کنم. تصمیم گرفتم در این مدت برای گذران زندگی سراغ کاری بروم که دوستش دارم و  نان سالم تحویبل مردم بدهم.»

دهکردی علاوه بر سال‌ها نویسندگی و کارگردانی در حوزه تئاتر، بازی در سریال‌هایی همچون مدار صفر درجه، شهریار، گاندو و سرگیجه و خاتون را درکارنامه هنری خود دارد.

پیام دهکردی در لاهیجان نانوایی را راه اندازی کرده و در آن به کار شاطری میپردازد در ویدیویی که از پیام دهکردی منتشر شده است او در یک نانوایی مشغول پخت نان است و میگوید  ۷ ماه است که در زمینه بازیگری فعالیتی ندارد و تصمیم گرفته که به دنبال شغلی برود که دوستش دارد!

نانوایی پیام دهکردی لاهیجان + آدرس نانوایی پیام دهکردی

سریال سرگیجه با بازی پیام دهکردی این روزها در شبکه نمایش خانگی پخش میشود که آقای پیام دهکردی نقش مهمی را ایفا میکند حالا او در میگوید که 6 ماه است کار بازیگری نمیکند و در نانوایی مشغول است و از این کار لذت میبرد و میخواهد نان سالم به دست مردم بدهد.

پیام دهکردی چند صباحی است که در لاهیجان زندگی میکند و به دلیل بیماری و ترافیک زیاد تهران تن به هجرتی شیرین داده است. پیام دهکردی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته تئاتر از دانشگاه تهران است. پیش از آن دهکردی مدرک کارشناسی خود را در رشته‌ی ادبیات دراماتیک (نمایشی) از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک گرفته بود.

در اصفهان شاگرد مرحوم ابراهیم کریمی بوده و کلاس‌های آموزش بازیگری را زیر نظر استاد حمید سمندریان سپری کرده‌است. دهکردی فعالیت حرفه‌ای خود را از تئاتر شروع کرد. پیام در اوایل دهه ۸۰ با سریال باغ بلور به کارگردانی رامبد جوان وارد تلویزیون و با یک تکه نان به کارگردانی کمال تبریزی وارد سینما شد. البته باید گفت که شهرت او بیشتر به سریال شهریار در سال ۱۳۸۶ برمی‌گردد؛ او در نقش ابوالقاسم شیوا، دوست شهریار به شدت دیده شد.

آدرس اینستاگرام نانوایی پیام دهکردی

نانوایی پیام دهکردی لاهیجان + آدرس نانوایی پیام دهکردی

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه