تجارت آسان جدید (سامانه درخواست سوخت)

تاريخ : 24 فروردین

تجارت آسان جدید در عصر تکنولوژی برای سامانه درخواست سوخت طراحی شده است که می توان برای دریافت انواع فرآورده های نفتی به آدرس اینترنتی آن مراجعه کرد و در آن ثبت نام کرد. در این مطلب از گهر به آدرس سامانه درخواست سوخت و چگونگی ثبت نام در سامانه سدف پرداخته ایم.

سامانه درخواست سوخت

تجارت آسان جدید (سامانه درخواست سوخت), پورتال خبری فرهنگی گهر


سامانه درخواست فرآورده های نفتی

در ابتدا ببینیم که این سامانه به صورت تخصصی برای انجام چه کارهایی طراحی شده است و سپس آدرس سایت این سامانه را هم درج کرده ایم تا شما همراهان گرامی در صورت نیاز به راحتی به آن مراجعه کرده و ثبت نام کنید.

سامانه درخواست فرآورده های سوختی برای ثبت نام سوخت newtejaratasan.niopdc.ir و یا سامانه سدف از جمله سامانه هایی است که برای ارائه خدمات نفتی به متقاضیان راه اندازی شده است. این سامانه در جهت تسهیل ثبت نام و ثبت درخواست فرآورده های نفتی توسط متقاضیان راه اندازی شده است و در حال حاضر در دسترس متقاضیان دریافت این فرآورده ها قرار گرفته است.

سامانه ثبت نام سوخت newtejaratasan.niopdc.ir امکان ثبت درخواست غیر حضوری دریافت فرآورده های سوختی را برای اشخاص حقیقی و حقوقی فراهم کرده است. اشخاص حقوقی و حقیقی می توانند با ثبت نام در این سامانه، مراحل مربوط به ثبت درخواست خود را به صورت آنلاین انجام دهند و پس از ثبت درخواست خودشان اقدام به پیگیری فرم ارسال شده در این سامانه کنند.

بدیهی است که تنها افراد واجد شرایط، امکان ثبت درخواست فرآورده های سوختی در این سامانه را دارند و اگر فردی بدون در نظر گرفتن شرایط اقدام به ثبت درخواست در این سامانه کند، با درخواست وی موافقت نخواهد شد.

ثبت نام در سامانه سدف

برای ثبت‌نام درخواست گاز مایع و نفت سفید لازم است هموطنان با در دست داشتن کدپستی محل سکونت، کدملی و اطلاعات فردی سرپرست خانوار، شماره تلفن همراه سرپرست خانوار، اطلاعات کارت بانکی سرپرست خانوار و اطلاعات افراد تحت تکفل به سایت تجارت آسان newtejaratasan.niopdc.ir مراجعه کنند.

هموطنان پس از ورود به این سامانه درخواست فرآورده های نفتی، به ثبت اطلاعات کامل خانوار در سامانه سدف newtejaratasan.niopdc.ir اقدام کنند. پس از ثبت نام رمز عبور فرد متقاضی از طریق سامانه به تلفن همراه سرپرست خانوار ارسال می‌شود.

پس از ثبت درخواست و ثبت کدپستی محل سکونت در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی (سدف)، وضع گازرسانی محل سکونت به‌صورت سیستمی بررسی می‌شود. نرخ مصوب برای هر کپسول ۱۱ کیلویی ۹ هزار و ۷۰۰ تومان است و هر خانوار امکان دریافت ۴ کپسول ۱۱ کیلویی در هر ماه را خواهد داشت.

توضیحات در مورد ثبت درخواست در سامانه سدف:

ثبت درخواست سوخت در سامانه سدف راساً توسط متقاضی و بدون هرگونه واسطه میسر است لذا از پرداخت هرگونه وجه بابت ثبت و یا تایید درخواست سوخت خودداری فرمایید.
درج کارت بانکی بنام برای متقاضیان محترم سوخت در سدف الزامی گردید. بدیهی است در اینده نزدیک تحویل سوخت (به متقاضیانی که در قبال استفاده از پایانه های بانکی در اختیار فروشندگی‌ها و عاملین توزیع سوخت دریافت می نمایند) از طریق کارت های بانکی غیر امکانپذیر نخواهد بود. لطفا نسبت به اصلاح شماره کارت بانکی در سدف اقدام فرمایید.
چنانچه قبلاً در سامانه ثبت نام کرده اید, برای تکمیل و یا پیگیری فرم درخواست فرآورده نفتی با نام کاربری و رمزعبور خود وارد سامانه شوید.
در صورت مفقود نمودن نام کاربری و یا رمز عبور میتوانید با شرکت پخش فرآورده های نفتی استان مربوطه تماس حاصل فرمایید
از ثبت نام تکراری جدا خودداری فرمایید. حساب درخواستهای غیر معتبر مسدود خواهد شد.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي