تاریخ بازی النصر و پاری سن ژرمن + ساعت بازی

طبق گزارشات به دست رسیده تاریخ بازی النصر و پاری سن ژرمن با اعلام باشگاه تعیین شد. این بازی دوستانه با تیم منتخب النصر و پاری سن ژرمن، در شهر ریاض کشور عربستان برگزار می گردد. برای اطلاع از تاریخ و زمان دقیق این بازی ادامه مطلب را دنبال کنید.

تاریخ بازی النصر و پاری سن ژرمن

تاریخ بازی النصر و پاری سن ژرمن + ساعت بازی

  • ساعت و تاریخ بازی النصر و پاری سن ژرمن 
  • 29 دی 1401 – 20:30
قرار است در تاریخ ۱۹ ژانویه (۲۹ دی ماه 1401 ) دیداری دوستانه بین تیم منتخب بازیکنان النصر و الهلال با پاری‌سن‌ژرمن در شهر ریاض برگزار شود، دیداری که می‌تواند آخرین تقابل کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در مستطیل سبز باشد. گفته می‌شود بیش از دو میلیون هوادار از ۱۷۰ کشور مختلف درخواست خرید بلیت این بازی را داده‌اند.

بر اساس گزارش ها بازی دوستانه منتخب النصر و الهلال و پاری سن ژرمن احتمالا آخرین تقابل رونالدو و مسی دو فوق ستاره فوتبال جهان در مستطیل سبز خواهد بود.

کریستیانو رونالدو که پنج بار برنده جایزه توپ طلا شد و عنوان بهترین بازیکن جهان را از آن خود کرد، پس از جدایی از منچستریونایتد با قراردادی به مدت دو سال و نیم به النصر پیوست. در ادامه با خبر  زمان بازی النصر و پاری سن ژرمن همراه ما بمانید.

زمان بازی النصر و پاری سن ژرمن

به گزارش منابع خبری:
رونالدو که در زمان حضور در منچستریونایتد به خاطر شکستن تلفن همراه یکی از هواداران اورتون، از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس دو جلسه محروم شده بود، با انتقال این محرومیت به لیگ عربستان، هنوز موفق به همراهی تیمش نشده اما همچنان در صدر اخبار در دنیای فوتبال قرار دارد.
رودی گارسیا، سرمربی تیم النصر، در جدیدترین مصاحبه خود، بار دیگر به انتقال رونالدو به عربستان پرداخته و این معامله را شبیه به انتقال پله به کاسموس در سال 1975 و پس از یک دوران اوج او در سانتوس، دانسته است.
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه