نماینده آستانه اشرفیه که تازه رای آورد بر اثر کرونا درگذشت!

محمد علی رمضانی نماینده آستانه اشرفیه که در انتخابات محلس یازدهم توسط مردم آستانه اشرفیه انتخاب شد امروز بدلیل مشکل ریوی و کرونا درگذشت.

فوت نماینده آستانه اشرفیه بر اثر کرونا

نماینده آستانه اشرفیه که تازه رای آورد بر اثر کرونا درگذشت!

رمضانی به دلیل بیماری کرونا و صدمات شیمیایی ریه ناشی از جنگ تحمیلی اخیرا در بیمارستان بستری بوده و سرانجام صبحگاه امروز به همرزمان شهید خود پیوست.

فرمانداری شهرستان آستانه و مدیرکلی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از جمله سوابق وی محسوب می گردد.

محمدعلی رمضانی دستک ۱۷ بهمن با علاِیم سرماخرودگی به بیمارستان کوثر مراجعه و به علت حاد شدن شرایط جسمانی و مشکلات ریوی به بیمارستان پارس رشت مراجعه و چند روز در آنجا بستری شد.

وی سپس با مناسب شدن نسبی شرایط جسمانی ۳۰ بهمن در آخرین روز تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی در جوار ملکوتی حرم مطهر حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف در جمع مردم سخنرانی و همان شب دوباره با وخیم شدن حال خود به بیمارستان قائم (عج) رشت و در بخش مراقیت‌های ویژه بستری شده و علیرغم تلاش بسیار تیم پزشکی ایشان به دلیل آنفلوآنزا شدید و مشکلات ریوی دعوت حق را لبیک گفت.

سوابق سیاسی محمد علی رمضانی دستک

وی متولد ۱۳۴۲ می‌باشد و فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه، مدیر کل تعاون استان گیلان، دستیار ویژه و مسئول دفتر استاندار از سوابق مدیریتی وی بود.

محمد علی رمضانی دستک در انتخابات اخیر ۱۳ هزار و ۹۴۸ رأی کسب کرد و به عنوان منتخب مردم آستانه اشرفیه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شناخته شد.

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه