جادوی اندولیفت صورت را همراه عکس قبل و بعد اندولیفت ببینید

گذر عمر یک امر گریزناپذیر است که هر کسی با آن دست‌وپنجه نرم می‌کند. با وجود اینکه با افزایش سن شادابی جوانی هم رفته‌رفته کمتر می‌شود و جایش را چین و چروک‌های صورت می‌گیرند، اما خوشبختانه در دنیای مدرن امروز می‌توان روند پیری را کندتر کرد. یعنی علم پزشکی به کمک افراد آمده که با یک جادو جوانی‌شان را حفظ کند. اندولیفت صورت همان جادوی علم پزشکی است که ما در این مطلب در موردش صحبت خواهیم کرد. علاوه بر این شما شاهد عکس قبل و بعد از اندولیفت خواهید بود. پس با ما همراه باشید.

جادوی اندولیفت صورت را همراه عکس قبل و بعد اندولیفت ببینید

اندولیفت صورت چیست؟

لیزر اندولیفت یک درمان زیبایی است که برای جوانسازی و لیفت کردن پوست استفاده می شود. این روش یک فرایند غیر تهاجمی است (بدون عمل جراحی) که می تواند ظاهر پوست صورت، گردن و… را بهبود بخشد، بدون نیاز به جراحی.

لیزر اندولیفت از نوع منحصر به فردی از لیزر استفاده می کند، که از طریق یک پروب فیبروتیک کوچک زیر پوست وارد می شود. انرژی لیزر باعث گرم شدن لایه های عمیق پوست می شود و باعث انقباض الیاف کلاژن و تحریک تولید کلاژن جدید می شود، که باعث می شود پوست سفت تر و جوان تر شود.

لیزر اندولیفت به خصوص برای درمان گردن، فک و چانه که مناطقی هستند که اغلب با سایر روش های غیر تهاجمی به آنها دسترسی سخت است، بسیار موثر است. همچنین می تواند ظاهر خطوط ریز، چین و چروک و بافت ناهموار پوست را بهبود بخشد.

روش اندولیفت به طور معمول حدود یک ساعت طول می کشد و تحت بیهوشی موضعی انجام می شود. بیماران می توانند حداقل ناراحتی و زمان بازیابی را انتظار داشته باشند و بیشتر در عرض چند روز به فعالیت های عادی خود بازگردند.

در کل، لیزر اندولیفت یک گزینه ای ایمن و موثر برای کسانی است که می خواهند ظاهر پوست هاف و یا گردن خود را بدون نیاز به جراحی بهبود بخشند. مانند هر روش زیبایی دیگر، مشاوره با یک

 

اندولیفت صورت چه کاری انجام می دهد؟

تأثیرگذاری این درمان در عکس قبل و بعد از اندولیفت مشخص است. به طور کلی، این فناوری جدید یک عمل سه‌گانه را انجام می‌دهد:

  • بهبود رنگ پوست و لیفت: این اثر را می‌توان پس از درمان در عکس قبل و بعد از اندولیفت مشاهده کرد.
  • ضخیم‌شدن و سفت‌شدن پوست: این پیشرفت در طول زمان در ۳-۶ ماه آینده مشخص می‌شود.
  • کاهش عارضه در ناحیه انتخاب شده: ارزیابی اثر لیپولیز بعد از حدود ۱ تا ۳ ماه امکان‌پذیر خواهد بود، چون طول می‌کشد تا فرایندهای متابولیک سلول‌های طبیعی آسیب‌دیده، از بین بروند.

جادوی اندولیفت صورت را همراه عکس قبل و بعد اندولیفت ببینید

اندولیفت صورت چه تفاوتی با سایر روش‌های جوان‌سازی صورت دارد؟

اندولیفت صورت یک روش جدید و کم‌تهاجمی در جوان‌سازی پوست صورت است که از لیزر استفاده می‌کند. این روش با روش‌های دیگر جوان‌سازی صورت، مانند بوتاکس، فیلر و لیفت با نخ، تفاوت‌هایی دارد.

 

اولاً، اندولیفت صورت یک روش کم‌تهاجم است. در این روش، یک پروب فیبر نوری بسیار کوچک زیر پوست قرار می‌گیرد و لیزر  از طریق این پروب به پوست تحت فشار داده می‌شود. با این روش، احتمال عفونت و خطرهای دیگر مرتبط با جراحی‌های بیشتر بسیار کاهش می‌یابد. در مقابل، روش‌های دیگر جوان‌سازی صورت ممکن است شامل خطرات بیشتری باشند، مثلاً خطر عفونت، خونریزی، و سایر مشکلات پزشکی.

 

ثانیاً، اندولیفت صورت با استفاده از لیزر، می‌تواند به مشکلات متعددی از جمله لایه‌های عمیق پوست، کلاژن، و بخش‌هایی از صورت که با روش‌های دیگر به سختی قابل دسترسی هستند، دسترسی پیدا کند. این روش باعث بهبود جای چین و چروک‌های صورت و رفع ارتجاع پوست می‌شود.

 

سوماً، اندولیفت صورت یک روش دائمی برای جوان‌سازی صورت است. برای حفظ نتایج آن، نیازی به تزریق‌های مداوم فیلر یا بوتاکس نیست. با استفاده از اندولیفت صورت، می‌توان به طور موثری پوست صورت را جوان‌تر کرد و زیبایی و جلوگیری از پیری زودرس پوست را تضمین کرد.

مراحل انجام اندولیفت صورت

این درمان نیاز به مراحلی دارد که باید آنها را طی کنید و بعد از عمل است که در عکس قبل و بعد از اندولیفت می‌توانید تغییر را ببینید. در زیر به این مراحل اشاره می‌کنیم.

1 . مشاوره

با بررسی سابقه پزشکی شما، یک ارزیابی کامل از ناحیه درمان انجام می‌شود. پزشک در مورد فعالیت لیزر، نحوه ارائه نتایج مورد نظر شما، عوارض جانبی احتمالی این روش و یک برنامه سفارشی، با جزئیات به شما توضیح می‌دهد که به چه تعداد جلسات درمانی نیاز دارید.

2.  آماده‌سازی

قبل از درمان، پزشک از ناحیه مورد درمان عکس می‌گیرد و یک خط پایه برای مقایسه در ویزیت بعدی شما ارائه می‌دهد. پوست استریل می‌شود، سپس علامت‌گذاری می‌شود تا اطمینان حاصل شود که درمان در مناطق امن انجام می‌شود و از مناطق آناتومیکی حاوی ساختارهای ظریف اجتناب می‌شود.

جادوی اندولیفت صورت را همراه عکس قبل و بعد اندولیفت ببینید

3.  بیهوشی

در این مرحله مقدار کمی بی‌حس‌کننده موضعی به پوست تزریق می‌شود تا در طول درمان درد احساس نکنید. یک سیستم خنک‌کننده نیز به طور مستقیم بر روی پوست در طول درمان استفاده می‌شود که باعث راحتی بیشتر است.

4.  محافظت

عینک محافظ برای محافظت از چشمان شما در برابر نور لیزر استفاده می‌شود. این روش با وارد کردن فیبر میکرو نوری به داخل پوست، بدون هیچ برشی آغاز می‌شود. فیبر به روشی بادبزن مانند از زیر پوست به عقب منتقل می‌شود. صدای ترق یا ترکیدن شنیده می‌شود که نشان‌دهنده ذوب‌شدن سلول‌های چربی است.

5.  نتایج

ممکن است بلافاصله پس از درمان نتایج فوری را مشاهده کنید، البته مقداری تورم خفیف ناشی از بی‌حسی و دست‌زدن به بافت پوست، بعد از اندولیفت طبیعی است. پس از ۳ ماه شما شاهد سفت‌شدن بیشتر پوست و کاهش چربی در صورت خواهید بود؛ چون فرایند تحریک کلاژن آغاز شده است. بعد از ۹ تا ۱۲ ماه می‌توانید نتیجه نهایی خود را با بلوغ کلاژن و بهبود ساختار پوست ببینید.

جادوی اندولیفت صورت را همراه عکس قبل و بعد اندولیفت ببینید

جمع‌بندی

اندولیفت صورت یکی از روش‌های درمان زیبایی به شمار می‌رود. این درمان به علت درد کمی که دارد و علاوه بر این به‌خاطر تأثیرگذاری بالا در از بین ‌بردن چین‌وچروک و سفت کردن پوست، یکی از محبوب‌ترین درمان‌های ممکن است. ناگفته نماند که تغییر پوست و چهره افراد را بعد از انجام این عمل غیرتهاجمی می‌توانید در عکس قبل و بعد از اندولیفت مشاهده کنید.

کلینیک پوست و لیزر دکتر رفیعی یکی از مراکز قابل‌اطمینان است که سالیانه افراد زیادی را درمان می‌کند. برای مشاوره در زمینه اندولیفت و دیگر درمان‌های پوستی و زیبایی می‌توانید با مشاورین این مرکز در ارتباط باشید.

سؤالات متداول

آیا اندولیفت اثر چربی‌سوزی دارد؟ یا فقط پوست رو سفت می‌کند؟

اندولیفت ۳ حالت دارد: درمان آکنه، چربی‌سوزی، و سفت کننده پوست (لیپولیز). برای پوست‌های افتاده از حالت سفت کردن استفاده می‌شود. در مواردی که نیاز به کاهش افتادگی داریم یا در مناطقی که چربی‌سوزی لازم است از ۲ حالت با هم استفاده می‌شود.

چه زمانی بعد از اندولیفت می‌توانیم به زندگی روزمره خود برگردیم؟

این روش با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و در مقایسه با سایر کارهای کششی زیبایی پوست، کاربردی‌تر و بدون درد است. اگرچه برای تعداد کمی از افراد ممکن است ۲۴ تا ۴۸ ساعت طول بکشد که به فعالیت‌های خود برگردند، اما به طور معمول ۶ ساعت بعد از عمل می‌توانید به روال عادی برگردید. علاوه بر این، به هیچ نوع بانداژی نیاز نیست.

جادوی اندولیفت صورت را همراه عکس قبل و بعد اندولیفت ببینید

برای مطالعه سوالات بیشتر همراه با پاسخ پزشک مقاله  جادوی اندولیفت را همراه عکس قبل و بعد از اندولیفت ببینید  را بطور کامل مطالعه کنید

ر/پ

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه