دانلود فیلم خارجی رایگان

هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان نور ۱۴۰۱

تاريخ : 27 فوریه
در این مطلب از سایت گهر هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان نور ۱۴۰۱ را مورد بررسی قرار می دهیم. عمل لیزیک جزو عمل های حوزه زیبایی محسوب می شود. یکی از مهمترین فاکتورهای انجام جراحی لیزیک چشم هزینه آن است بنابراین در ادامه مقاله عوامل موثر بر هزینه های عمل لیزیک را بررسی می کنیم.

هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان نور ۱۴۰۱

.

 

هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان نور ۱۴۰۱, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان نور سال ۱۴۰۱

  • هزینه لیزیک چشم بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون تومان می باشد.
  • تعرفه فوق مربوط به دو چشم می باشد . برای یک چشم هزینه نصف می شود

 

یکی از مسائلی که برای هر عمل و امری مطرح است کیفیت انجام آن عمل و سپس قیمت انجام آن مورد است. عمل لیزیک و یا لازک چشم به دلیل آنکه برای عضو بسیار حساسی کاربرد دارند و در چشم ها اعمال می شوند باید توسط فردی خبره ، با تجربه و متخصص انجام گیرند. به هنگامی که فرد قصد انجام عمل لیزیک و یا لازک را دارد باید از هزینه و قیمت عمل لیزیک چشم نیز مطلع گردد تا با توجه به هزینه ها و قیمت عمل لیزیک چشم خود ، بتواند تصمیم به انجام عمل و یا سر کردن با ضعف بیناییِ خود گیرد.(و یا استفاده از عینک های طبی و لنز های طبی و تماسی را برای خود برتر تشخیص دهد.)

  تعرفه عمل های چشم پزشکی نور البرز ۱۴۰۱
   نوع عمل   آزاد (ریال)   تک بیمه ای (ریال)   نیروهای  مسلح (ریال)
  فیکو۷۵,۰۰۰,۰۰۰  ۶۰,۰۰۰,۰۰۰  ۷,۰۰۰,۰۰۰
  فیکو (تامین / آتیه سازان)  ۲,۸۰۰,۰۰۰  فیکو (سلامت/ آتیه سازان)  ۲,۸۲۵,۰۰۰
  فیکو آواستین (تامین / آتیه سازان)  ۲,۸۴۰,۰۰۰  فیکو آواستین (سلامت/ آتیه سازان)  ۳,۶۸۰,۰۰۰
  استرابیسم ۲ عضله ۱چشم  ۶۷,۰۰۰,۰۰۰  ۵۰,۰۰۰,۰۰۰  ۶,۰۰۰,۰۰۰
  گلوکوم  ۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰  ۸۵,۰۰۰,۰۰۰  ۱۲,۰۰۰,۰۰۰
  فیکو  گلوکوم  ۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰  ۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰  ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
  ناخنک  ۳۲,۰۰۰,۰۰۰  ۲۳,۰۰۰,۰۰۰  ۳,۵۰۰,۰۰۰
  ناخنک با گرافت  ۴۲,۰۰۰,۰۰۰  ۳۳,۰۰۰,۰۰۰  ۴,۵۰۰,۰۰۰
  ناخنک با گرافت با چسب AMT  ۴۵,۰۰۰,۰۰۰  ۳۶,۰۰۰,۰۰۰  ۶,۰۰۰,۰۰۰
  DCR  ۸۲,۰۰۰,۰۰۰  ۶۷,۰۰۰,۰۰۰  ۷,۰۰۰,۰۰۰
 پروبینگ دو چشم  ۳۰,۰۰۰,۰۰۰  ۲۴,۰۰۰,۰۰۰  ۴,۰۰۰,۰۰۰
 پروبینگ  ۲۳,۰۰۰,۰۰۰  ۱۸,۰۰۰,۰۰۰  ۲,۰۰۰,۰۰۰
 پروبینگ + مسترکا  ۳۸,۰۰۰,۰۰۰  ۳۳,۰۰۰,۰۰۰  ۳,۰۰۰,۰۰۰
  شالازیون  ۲۳,۰۰۰,۰۰۰  ۱۸,۰۰۰,۰۰۰  ۳,۰۰۰,۰۰۰
  پیوند قرنیه  ۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰  ۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰  ۳۵,۰۰۰,۰۰۰
  فیکو + پیوند قرنیه  ۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰  ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰  ۴۰,۰۰۰,۰۰۰
  توده اربیت  ۹۲,۰۰۰,۰۰۰  ۷۰,۰۰۰,۰۰۰  ۱۵,۰۰۰,۰۰۰
  احمد والو  ۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰  ۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰  ۳۵,۰۰۰,۰۰۰
  فیکو + احمدوالو  ۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰  ۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰  ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
  معاینه زیر بیهوشی  ۱۸,۰۰۰,۰۰۰  ۱۴,۰۰۰,۰۰۰  ۳,۰۰۰,۰۰۰
  آنتروپیون  ۳۸,۰۰۰,۰۰۰  ۲۸,۰۰۰,۰۰۰  ۷,۰۰۰,۰۰۰
  اکسزیون  ( توده )  ۲۲,۰۰۰,۰۰۰  ۱۷,۰۰۰,۰۰۰  ۵,۰۰۰,۰۰۰
  فیکو + تخلیه سیلیکون  ۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰  ۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰  ۶ _ ۱۲
  تزریق جایگزین ویتره  ۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰  ۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰  ۷  _  ۱۰
  تخلیه سیلیکون  ۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰  ۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰  ۸/۵  _  ۱۱
  ویترکتومی دکولمان  ۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰  ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰  ۸  _  ۱۲
  ویترکتومی  بدون دکولمان  ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰  ۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰  ۷  _  ۱۲
  فیکو + ویترکتومی دکولمان  ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰  ۲۲۵,۰۰۰,۰۰۰  ۸  _  ۱۵
  فیکوویترکتومی بدون  دکولمان  ۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰  ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰  ۸  _  ۱۴
  باند و باکل  ۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰  ۸۵,۰۰۰,۰۰۰  ۱۷,۰۰۰,۰۰۰
کرایه قرنیه  و کرایه لنز  ۲,۵۰۰,۰۰۰ * *
هزینه پاتالوژی توده ها  ۲,۲۵۰,۰۰۰ * *
  لیفت ابرو  ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ * *

محاسبه ی هزینه عمل لیزیک چشم 

به طور معمول هزینه عمل لیزیک در تهران و دیگر شهر ها به صورتی مشخص گردیده است که تمام افراد در تمامی طبقات جامعه توان پرداخت هزینه عمل لیزیک چشم و یا دیگر عمل های رفع عیوب انکساری را نیز دارا باشند به عبارتی هزینه به گونه ای است که عموم افراد جامعه بتوانند با پرداخت هزینه ها از حذف دائمی عینک و لنز و هم چنین داشتن دیدی بی مشکل و بدون تاری لذت کافی را ببرند.
پیش از هر چیزی باید به این توجه داشت که نباید کیفیت بالا را فدای هزینه کم نمود و به خاطر هزینه های پایین ، پزشک و یا متخصص و جراحی را انتخاب کرد که از تجربه و تخصص کافی برخوردار نمی باشد ، هم چنین انتخاب پزشکی که هزینه بالایی را دریافت می کند ولی تخصصی ندارد نیز به همان اندازه غیر منطقی و غیر عاقلانه است.
بهترین تصمیم ، عاقلانه ترین و معقول ترین نوع انتخاب آن است که افراد بهترین کیفیت و بهترین هزینه را برای انجام عمل لیزیک چشم و یا انجام عمل لازک چشم انتخاب نمایند و یا به عبارتی کم‌ترین هزینه و بالا ترین کیفیت می تواند بهترین گزینه انتخابی افراد برای اقدام به عمل جراحی باشد.
هزینه های موجود برای عمل لیزیک چشم هر فرد می تواند در چند بخش مورد بررسی قرار گیرد و با جمع کردن آن ، هزینه کلی عمل لیزیک چشم و یا عمل لازک چشم را به دست‌آورد. این مراحل گاها ضروری و گاها قابل حذف می باشد با این وجود این مراحل نیز بهتر است انجام گردد. باید توجه داشته باشید که برای کاهش هزینه از مراحل مهم چشم پوشی نکنید و سعی کنید آن ها را با دقت دنبال کنید
شایان ذکر است که ویزیت در مطب دکتر جزایری همراه با مجرب ترین تجهیزات بینایی سنجی انجام می شود و امکان تشخیص دقیق را فراهم می نماید.معاینات س از عمل لیزیک و یا لازک چشم نیز به شرح همان چیزی است که در مورد هزینه معاینات پیش از عمل لیزیک ذکر شد و با توجه به عوارض پس از عمل ، فرد به فرد میزان و تعداد مراجعه های بعدی به چشم پزشک متفاوت می باشد.
پس جهت اطلاع دقیق، تماس بگیرید تعرفه و هزینه عمل لیزیک و یا لازک چشم در مطب دکتر جزایری را با تماس با مطب پیگیری نمایید. برترین نوع خدمات با منصفانه ترین قیمت ممکن در اختیارتان قرار داده خواهد شد. همچنین توجه داشته باشید که دارا بودن بیمه تامین اجتماعی تاثیر چندانی در این هزینه ها نخواهد داشت.
هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان نور ۱۴۰۱, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه عمل لیزیک چشم

در این بخش از مقاله ای که تا کنون آن را دنبال می نمودید  قرار بر آن است که به عوامل وثر به روی هزینه و قیمت عمل لیزیک چشم بپردازیم تا بتوانید با علم بر هزینه عمل لیزیک چشم، به منصفانه بودن قیمت کلینیکی که به آن مراجعه می نمایید پی ببرید. در ابتدا به صورت تیتر وار به قیمت عمل لیزیک چشم اشاره نموده و بعد از آن به صورت کامل هر مورد را توضیح و شرح خواهیم داد تا از هر گونه ابهامی جلو گیری ننماید.
  • میزان تخصص متخصص
  • میزان و نمره کاهش بینایی (نمره چشم)
  • ابزار و دستگاه مورد استفاده
  • کلینیک و یا بیمارستان 
حال فرصت آن است که پس از ذکر تیتر وار به صورت کامل به توضیح این موارد تاثیر گذار به روی هزینه عمل لیزیک چشم بپردازیم.
  • ۱- میزان تخصص متخصص
هزینه عمل آب مروارید و هزینه لیزیک چشم و دیگر جراحی های حوزه بسته به میزان تخصص متخصص متفاوت است در نتیجه می توان با اطمینان خاطر از تخصص وی، خود را به دستان وی سپرد. هرگز کیفیت را فدای هزینه پایین نکنید. شما تنها دو چشم دارید و تمام جهان به دیدن است پس، با انتحاب مناسب بهترین هدیه را به خود دهید و واضح دیدن را به خود باز گردانید.
  • ۲- میزان و نمره کاهش بینایی (نمره چشم)
نمره چشم به میزان بسیار کمی در هزینه عمل لیزیک و لازک چشم تاثیر گذار است. این مورد را نیز می توان با پیگیری و مقایسه نمود و سپس تصمیم گرفت.
  • ۳- ابزار و دستگاه مورد استفاده
ابزار و دستگاه مورد استفاده متخصصان بسیار اهمیت دارد چرا که عمل چشم یکی از حساس ترین عمل های پزشکی ست در نتیجه ابزار و دستگاه ها اهمیت بسیار زیادی دارند. بهتر است با تحقیق کامل تشخیص دهید که چه دستگاهی بهتر است.
با توجه به مورد گفته شده هزینه عمل لیزیک متفاوت است و بسته به کیفیت این مورد متغیر خواهد بود.
  • ۴- کلینیک و یا بیمارستان
هزینه لیزیک چشم در بیمارستان فارابی و هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان نور مشخصا با قیمت عمل چشم در دیگر بیمارستان ها و کلینیک ها متفاوت است. یا به طور مثال هزینه لیزیک چشم در تبریز و یا هزینه عمل لیزیک چشم در مشهد و هر شهر دیگری، با هزینه لازیک چشم در تهران متفاوت است. این تفاوت کاملا مشهود است. در نتیجه سعی نمایید با توجه به همان محل، تشخیص دهید که هزینه عمل لیزر چشم که به شما  ارائه اداده اند منصفانه است یا خیر
توجه داشته باشید که پوشش دهی بیمه نیز در هزینه عمل لیزیک چشم تاثیرات زیادی دارد چرا که در این صورت حجم قابل توجهی از مبلغ عمل چشم به شما باز می گردد.

بهترین هزینه عمل لیزیک چشم در سال ۱۴۰۱

همانطور که گفتیم یکی از فاکتور های تاثیر گذار در هزینه لیزیک چشم در ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بر اساس مکان انجام جراحی می شود. نمی توان از این فاکتور مهم در تعیین قیمت عمل چشم پوشی کرد چرا که در هر صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیر گذار می باشد.
برای مثال هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان فارابی یا بیمارستان نور برای سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ را که مقایسه کنید کاملا متوجه می شوید که هزینه بیمارستان و کلینیک تاثیر گذار خواهد بود. این تاثیر گذاری در این مراحل می تواند دیده شود

ویزیت

به نظر می آید که هزینه ویزیت لیزیک چشم در تهران نه تنها در طول سال ها تغییر کرده است بلکه از یک مطب تا کلینیک دیگر و یا حتی تا بیمارستان دیگر می تواند بسیار متفاوت باشد. لیزیک چشم نیز پیش از عمل ممکن است چند بار نیاز به ویزیت و معاینه چشم داشته باشد که تمامی این موارد می توانید در قیمت نهایی عمل لیزیک چشم در سال ۱۴۰۱ تاثیراتی داشته باشد. با این وجود این معاینات لازم و ضروری می باشند و بخشی از درمان شما را تشکیل می دهند.

هزینه آزمایشات و معاینات پیش از عمل

علاوه بر ویزیت برخی از معاینات و آزمایشات می باشد که حتما باید قیبل از عمل انجام گردد. این آزمایشات شرایط چشم شما را مشخص و تایید می کنند آیا عمل امکان پذیر است ؟ چگونه باید انجام شود ؟ امکان برگشت پذیری آن چقدر می باشد و … این آزمایشات با قیمت های یکسانی در بیمارستان ها کلینیک ها انجام نمی شود و می تواند هزینه های متفاوتی را به خود اختصاص دهد. در نهایت این هزینه هاست در قیمت نهایی عمل لیزیک چشم در ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ تاثیر گذار است.

هزینه عمل جراحی

در نهایت نباید فراموش کرد که عمده هزینه عمل لیزیک چشم مربوط به خود عمل جراحی می باشد که سال تا سال ممکن است تعرفه آن تغییراتی داشته باشد و حتی بیمارستان و مکان عمل در قیمت تاثیراتی داشته باشد. هرچند که تشخیص از مراحل مهم می باشد و نباید در آن اشتباهی صورت بگیرد اما بدون شک مهم ترین قسمت این پروسه ، عمل می باشد و به همین علت به هیچ عنوان نباید هزینه را فدای کیفیت نمود.

قیمت استفاده از تجهیزات

پیش از عمل و بعد از عمل شما از یک سری از تجهیزات استفاده می کنید. استفاده از برخی از این تجهیزات اجباری و جزئی از عمل می باشد و برخی دیگر غیر اجباری و اختیاری می باشد. با این وجود در نظر داشته باشید که هر چند مکان دز هزینه عمل لیزیک چشم و تجهیزات آن تاثیراتی دارد اما این هزینه ها به قدری نمی باشد که دغدغه ایجاد کند یا فرد را برای استفاده از آن تجهیزات منصرف نماید.

هزینه مربوط به پزشک عمل لیزیک چشم

و در نهایت پزشک کلینیک یا مطبی که برای لیزیک چشم انتخاب می کنید نیز در این هزینه ها تاثیرات بسیار زیادی دارد. دکتر عمل لیزیک چشم در پروسه تشخیص ، عمل و معاینات پس از درمان در کنار شما خواهد بود پس بدیهی است شهرت و کارکشته بودن این دکتر در هزینه های عمل تاثیراتی خواهد داشت. با این وجود همیشه خبره و چیره دست بودن یک پزشک به معنای بالا بودن هزینه لیزیک چشم نمی باشد و امروزه پزشکان زیادی در تهران با قیمت خوب و منطقی این عمل را برای شما انجام می دهند.

نحوه ی انجام عمل لیزیک توسط متخصص 

به هنگامی که فرد در بینایی خود احساس اختلال و اخلال عملکرد می شود به چشم پزشک متخصص مراجعه نموده و سعی در یافتن مشکل خود دارد. در بسیاری از موارد به دلیل بالا بودن شماره چشم، تجویز و تشخیص متخصص چیزی نیست بجز عمل لیزیک و یا لازک چشم. در چنین شرایطی فرد موظف به پرداخت هزینه عمل لیزیک چشم می شود. همانطور که تا کنون ذکر شده است هزینه و قیمت عمل لیزیک چشم به هیچ عنوان طاقت فرسا نیست.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي