معرفی بهترین بازی موبایلی سال ۱۴۰۱

گسترش روز افزون بازی های آنلاین در دنیا از سال 1390 آغاز شد و پس از آن به لطف بهبود سرعت اینترنت همراه و ارائه فناوری 5G این بازی ها نیز در حال گسترش هستند. در این میان بازی انفجار که برخواسته از ذهن خلاق مهندسین ایران می باشد توانسته به لطف ساختار فوق العاده خود به عنوان یکی از بهترین بازی های آنلاین ایران شناخته شود و جوائز متعددی را نیز به خود اختصاص دهد.

معرفی بهترین بازی موبایلی سال ۱۴۰۱

این بازی که اولین بار در سال 1396 روانه بازار شد تا به امروز در حوزه خود رقیبی نداشته و توانسته است وب سایت های ارائه دهنده بازی آنلاین را مجاب کند تا انفجار و نسخه های مختلفش را در خود جای دهند. شایان ذکر است این بازی بالاترین امتیاز را از کاربران دریافت کرده است.

به دلیل محبوبیت بیش از حد این بازی کاربارن القاب متعددی را به این بازی داده اند و ممکن است شما آن را با اسم الماس بازی های آنلاین ، بازی نمودار و یا حتی بازی ریاضی هم بشناسید. ولی دلیل این همه محبوبیت چیست؟ کدام عوامل بر روی موفقیت این بازی تاثیر گذار بوده اند؟ مزیت رقابتی بازی انجفار نسبت به دیگر بازی آنلاین چیست؟

بازی انفجار چیست؟

بازی انفجار یکی از معدود بازی های آنلاین می باشد که براساس دنباله ها و الگوریتم های ریاضی ساخته شده و با استنفاده از معادلات پیچیده آماری به شما کمک می کند تا بتوانید با بازی کردن علم ریاضی خود را نیز تقویت کنید. این بازی که بر اساس مجموعه الگوریتم های ریاضی ساخته شده بر اساس روند پیشین بازی به شما این فرصت را می دهد تا بتوانید اعداد پیش رو تخمین زده و از این طریق برنده بازی شوید. البته این تخمین به همین سادگی نمی باشد و شما باید در چند ثانیه تمامی احتمالات را در ذهن خود ارزیابی کنید. این بازی در یک نمودا ایکس و وای ریاضی انجام می شود از ابتدا شروع به عددسازی می کند و این روند در یک نقطه نهایتا قطع می شود.

انواع مختلف بازی انفجار

تحت تاثیر محبوبیت روز افزون این بازی و به منظور جذب حداکثری کاربران ارائه دهنده های این بازی در راستای ارائه خدمات بهتر نسخه های مختلفی از این بازی را در طی چند سال اخیر روانه بازار کرده اند. این نسخه ها که بیشتر بر روی بودجه کابران تمرکز کرده به آن ها اجازه می دهد تا از نسخه های بتا و پولی به خوبی استفاده کرده و زمان خوشی را برای خود رقم بزنند. این تنوع بازی سبب شده کاربران بدون دغدغه بتوانند در وب سایت ها و یا تلفن همراه خود این بازی را دنبال کرده و از امکانات آن لذت ببرند.

بازی انفجار رایگان

یکی از اصلی ترین مزیت های دنبال کردن این بازی محبوب امکان انجام آن به صورت رایگان می باشد. ارائه دهندگان این بازی که نسخه رایگان را به عنوان نسخه تمرینی نیز یاد می کنند به کاربران خود این فضا را می دهند تا برای بازی اصلی آماده شوند. البته شما می توانید تا انتها بدون هزینه کردن این بازی را دنبال کنید ولی این مسئله کاملا به خود شما بستگی دارد. به منظور بازی کردن نسخه رایگان تنها کاری که باید انجام دهید پیدا کردن یک ارائه دهنده بازی انفجار رایگان می باشد.

دانلود بازی انفجار

از بهترین امکاناتی که بازی انفجار در اختیار شما قرار می دهد بحث قابل دانلود بودن آن می باشد. شما می توانید این بازی محبوب را برای پلت فرم های مختلف مانند ویندوز ، اندروید و IOS دانلود کرده و با استفاده از شرایطی که برای شما در نظر گرفته شده است آن را دنبال کنید. این بازی که در طی سال های متمادی خود را بهبود بخشیده است به دلیل فضای کاربری در تلفن همراه شما گرافیک بهتری ارائه داده و سرعت بازی را نیز بر همین اساس تطبیق می دهد. از آنجایی که تعداد کاربران اندروید در ایران بیشتر از آیفون می باشد بیشتر نسخه های این بازی نیز اندروید می باشد.

چرا باید بازی انفجار را دنبال کرد؟

برای اینکه این بازی را برای سپری کردن زمان خود انتخاب کنید دلالیل متعددی وجود دارد ولی شاید اصلی ترین دلیل این انتخاب ترکیب دو علم ریاضی و احتمالات با هم می باشد. به گفته سازنده های این بازی هدف اصلی آن ها ارائه خدماتی علمی به صورت بازی می باشد که پیش از آن مشابهش دیده نشده است. در همین راستا آن ها با استفاده از مجموعه دنباله های ریاضی بازی انفجاری را روانه بازار کرده اند که مشابه آن در هیچ جا دیده نشده است. از طرفی دیگر شما می توانید با انجام  بازی انفجار برای لحظه ای از دنیای پر هیاهوی خود خارج شده و غرق در دنیای ریاضی شوید!

سایت‌ های بازی انفجار

تحت تاثیر محبوبیت بیش از حد این بازی است که کاربران به دنبال وب سایت های ارائه دهنده بازی های آنلایی هستند که انفجار را به آن ها ارائه می دهد. به جرات می تواند گفت تمامی وب سایت های بازی حداقل یکی از نسخه های اصلی این بازی را به کاربران ارائه می دهند و با کمی تغییر گرافیکی تلاش می کنند کاربران متعددی را به سمت خود جلب کنند. کابران عزیز نیز می توانند بنا به سابقه پیشین وب سایت بهترین آن را انتخاب کنند.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه