درآمد شغل ادمین اینستاگرام چقدر است؟

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 1 ژوئن

یکی از مشاغل جدید و پردرآمدی که در بستر اینستاگرام شکل گرفته و به کسب و کارها و پیج‌های مختلف کمک زیادی می‌کند، ادمینی اینستاگرام است. این شغل به مهارت‌های گوناگونی نیاز دارد و از این رو درآمدی که برای آن در نظر گرفته می‌شود، واقعاً مناسب است.

یکی از سوالاتی که اکثر علاقمندان به این شغل مطرح می‌کنند این است که حقوق ادمین اینستاگرام چقدر است؟ آیا همه ادمین‌ها به یک اندازه حقوق می‌گیرند یا عوامل مختلفی در تعیین درآمد ادمین نقش دارد؟ در این مقاله تصمیم داریم که به این پرسش‌ها پاسخ دهیم.

در صورتی که شما هم می‌خواهید مهارت‌های مربوط به شغل ادمین اینستاگرام را یاد بگیرید و تمایل دارید از محدوده و میزان درآمد شغل ادمینی پیج اینستاگرام آگاه شوید، تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

درآمد شغل ادمین اینستاگرام چقدر است؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

عوامل موثر در میزان درآمد ادمین اینستاگرام

پیش از آنکه بخواهیم در مورد میزان حقوق ادمین اینستاگرام صحبت کنیم، بد نیست به عواملی مختلفی که روی میزان درآمد شغل ادمین اینستاگرام تأثیر دارد، بپردازیم.

در ادامه به چهار مورد از مهم‌ترین عوامل اشاره شده است:

۱- تجربیات و مهارت‌های ادمین

اینکه یک ادمین چقدر حقوق می‌گیرد، قطعاً به مهارت‌ها و توانایی‌های او بستگی دارد. ممکن است یک ادمین بتواند چند پیج را به صورت همزمان مدیریت کند و محتوای لازم را برای این پیج‌ها را به تنهایی انجام دهد. قطعاً در این حالت درآمد ادمین به خاطر دانش، توان مدیریت و تسلط در زمینه تولید محتوا خیلی بالا می‌رود.

۲- میزان کار ادمین در یک پیج

ممکن است یک ادمین مسئول کل کارهای مربوط به یک پیج باشد ولی یک ادمین دیگر فقط مسئول پاسخگویی به دایرکت‌ها و کامنت‌هاست. در این حالت بدون شک درآمد ادمین‌ها با هم متفاوت خواهد بود.

۳- توانایی مالی کارفرما و میزان توسعه بیزینس

در اغلب موارد کسب و کارهای کوچک، توانایی مالی بالایی ندارند و ممکن است بخواهند یک ادمین همه فن حریف را با حقوقی پایین‌تر از مقداری که ادمین، شایستگی آن را دارد استخدام کنند. بنابراین اگر می‌خواهید درآمد بیشتری داشته باشید، سعی کنید با کارفرماهایی کار کنید که توان مالی بالاتری دارند.

۴- هنر ادمین در زمینه مذاکره

یکی دیگر از عواملی که در تعیین حقوق ادمین اینستاگرام نقش دارد، هنر مذاکره خود ادمین است. گاهی مواقع یک ادمین به واسطه توانایی در گفتگو و ارائه توانایی‌های خودش می‌تواند درآمد خودش را در جلسه مصاحبه بالا ببرد.

درآمد ادمین اینستاگرام چقدر است؟

ادمین‌ها از نظر مهارت، توانایی و ساعت کاری، با هم فرق دارند. مجموعه دیدوگرام که خودش یک پلتفرم اختصاصی برای پرورش  و استخدام ادمین‌های حرفه‌ای اینستاگرام است، پس از مطالعه و تحقیق روی میزان درآمد و حقوق ادمین اینستاگرام به این نتیجه رسید که می‌توان حقوق‌ ادمین‌ها را در سه محدوده، دسته‌بندی کرد:

۱- حقوق بین ۲ تا ۶ میلیون تومان

این رنج حقوقی مربوط به ادمین‌هایی است که پیج بیزینس‌های کوچک را در اختیار دارند و مدیریت می‌کنند. همچنین برخی ادمین‌ها وظایف محدودی مثل پاسخگویی به دایرکت‌ها را بر عهده دارند و به همین خاطر حقوق‌ و درآمدشان هم محدود خواهد بود. قاعدتاً ادمین‌هایی که چنین حقوقی می‌گیرند، حجم کارشان چندان بالا نیست و به همین فرصت کافی دارند که با چند شرکت و بیزینس همکاری کنند و حقوق خودشان را به حدود ۱۰ میلیون تومان برسانند.

برخی از ادمین‌ها ترجیح می‌دهند که به جای کار با یک پیج معروف و حساس، با چند بیزینس کوچک به صورت همزمان کار کنند و در عین زحمت کمتر، درآمد خود را بیشتر کنند.

۲- حقوق بین ۶ تا ۱۵ میلیون تومان

ادمین‌هایی که در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند، توانایی و تسلط بالایی در حوزه تولید محتوا دارند. این افراد می‌توانند به خوبی عکاسی و فیلم‌برداری کنند و کار تدوین و ادیت را هم خیلی خوب انجام می‌دهند. این افراد در حوزه گرافیک هم مهارت دارند و می‌توانند بنرهای گرافیکی جذاب و نابی تولید کنند. ادمین‌هایی که در این رنج حقوقی قرار دارند معمولاً با ابزارهایی مثل فتوشاپ و پریمیر و اپلیکیشن‌هایی مثل پیکسارت خیلی خوب کار می‌کنند.

البته برخی ادمین‌هایی که در زمینه سناریونویسی، مدیریت پیج، برنامه‌ریزی و ارائه مشاوره به کارفرما فعالیت می‌کنند هم در همین بازه حقوقی قرار دارند. این افراد هم ممکن است با دو پیج به صورت همزمان کار کنند و در این صورت حقوقشان هم دوبرابر می‌شود.

درآمد شغل ادمین اینستاگرام چقدر است؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۳- ۱۵ میلیون تومان و بالاتر

این بازه درآمدی به ادمین‌هایی تعلق دارد که تمام کارهای مربوط به یک پیج یا کسب و کار اینستاگرامی را انجام می‌دهد و به بیان دیگر به آن‌ها ادمین همه فن حریف گفته می‌شود. این ادمین‌ها به قدری توانا هستند که به تنهایی می‌توانند یک پیج بزرگ اینستاگرامی را اداره کنند و فروش و بازاریابی آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

ادمین‌های همه فن حریف واقعاً مثل مروارید، کمیاب هستند و مجموعه دیدوگرام تمام تمرکز خود را روی پرورش چنین افراد توانمندی معطوف کرده است. در بین ادمین‌های همه فن حریف، کسانی هستند که در کنار ادمینی، به سایر کارفرماها و صاحبان پیج‌های بزرگ و  پردرآمد هم مشاوره می‌دهند و به همین خاطر درآمد آن‌ها تا مرز ۳۰ میلیون تومان هم افزایش می‌یابد.

دیدوگرام؛ مرکزی برای تبدیل شدن به یک ادمین حرفه‌ای اینستاگرام

مجموعه دیدوگرام با این هدف راه اندازی شد که بتواند نیاز کسب و کارهای مختلف به ادمین حرفه‌ای اینستاگرام را برآورده کند. در صورتی که شما هم به شغل ادمینی اینستاگرام علاقه دارید و می‌خواهید به یک ادمین حرفه‌ای تبدیل شوید، کافی است در دوره پیشرفته و تخصصی آموزش ادمین اینستاگرام که توسط مجموعه دیدوگرام تهیه شده است شرکت کنید.

در این دوره تمام مهارت‌هایی که برای تبدیل شدن به یک ادمین همه فن حریف نیاز دارید به شما آموزش داده می‌شود. در گام بعدی می‌توانید مشخصات خود را در سایت دیدوگرام، پلتفرم اختصاصی پیدا کردن ادمین حرفه ای برای پیج اینستا تکمیل کنید تا کارفرماها با شما ارتباط بگیرند و بتوانید با آن‌ها همکاری کنید. همچنین کارفرماها خودشان در بخش فرصت‌های شغلی، آگهی می‎زنند و میزان حقوق پرداختی را هم درج می‌کنند. در صورتی که با میزان حقوق آن‌ها موافق باشید، می‌توانید با آن‌ها ارتباط بگیرید و به درآمد برسید.

اگر می‌خواهید از طریق شغل ادمین اینستاگرام به درآمد برسید، دیدوگرام تمام امکانات لازم را برای شما فراهم کرده است. کافی است مهارت‌های لازم را یاد بگیرید.

درآمد شغل ادمین اینستاگرام چقدر است؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي