مرکز خرید چرخ خیاطی صنعتی در تهران

ماشین های دوخت صنعتی ابزاری مهم در صنعت لباس و دوخت محسوب می‌شود. برای خرید این ابزار باید به فروشندگان معتبر آن مراجعه کرد. زیرا یکی از مهم ترین فاکتور ها در خرید این ماشین آلات کیفیت آن می‌باشد. پس کیفیت مهم‌ ترین فاکتور برای خرید چرخ خیاطی صنعتی خدمات پس از فروش است.  اغلب فروشندگان کالاها را به نحوی به‌ فروش می‌ رسانند که تمامی وظایف خدمات پس از فروش را از خود سلب کنند. فروشگاه امیردخت با چندین سال سابقه همواره به دنبال جذب رضایت مشتریان خود بوده است.

مراکز خرید معتبر چرخ خیاطی صنعتی در تهران

مرکز خرید چرخ خیاطی صنعتی در تهران

شما برای خرید چرخ خیاطی صنعتی در تهران می‌توانید از دو روش خرید حضوری و خرید آنلاین استفاده کنید. در ادامه سعی می‌کنیم بیشتر در مورد خرید صحبت کنیم.

خرید حضوری

برای خرید حضوری شما باید ابتدا با پرس‌وجو فروشگاه موردنظرتان را پیدا کنید. سپس وقتی را برای رفتن به فروشگاه در نظر بگیرید.در واقع زمان و انرژی زیادی را برای پیدا کردن فروشگاه چرخ خیاطی تخصصی و خرید آن مصرف خواهید کرد. به مراکز خرید معتبر چرخ خیاطی صنعتی در تهران مخصوصا پاساژها خواهید رفت و نهایتا خرید خود را انجام خواهید داد.

خرید آنلاین

شما در این روش به راحتی می توانید وارد سایت علی دوخت شوید. انواع چرخ خیاطی‌های صنعتی را با یکدیگر مقایسه کنید و همین‌طور به راحتی به نظر خریداران دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید هر صورت بروز هرگونه سوالی با کارشناسان تماس گرفته و نهایت خرید خود را قطعی کنید.

مرکز خرید چرخ خیاطی صنعتی در تهران

انواع چرخ خیاطی صنعتی

چرخ خیاطی صنعتی مدل ها و اقسام متفاوتی دارد که هر نوع از آنان نیز دارای ویژگی و کاربرد‌های مختص به خود است. در این بخش مدل های چرخ خیاطی های صنعتی را معرفی و بررسی خواهیم کرد:

چرخ خیاطی سردوز

سردوزها دستگاه هایی  مشابه چرخ خیاطی ها هستند که برای دوختن لبه پارچه ها  استفاده می‌شوند. این سردوزها به نوعی طراحی شدن که تیغه‌ی بسیار برنده آن به راحتی  بخش های اضافه پارچه به صورت یکنواخت برش می‌زند و شکلی منسجم را برای پارچه به وجود می‌آورد.

چرخ خیاطی دکمه زن

چرخ خیاطی دکمه دوز یک نوع چرخ خیاطی است که برای دوخت دکمه ها طراحی و ساخته اشت. این نوع چرخ خیاطی ها در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخته می‌شوند. مکانیزم این نوع چرخ خیاطی‌ها بسیار ویژه بوده و نحوه کار آن به این صورت است که دکمه را در جای خود نگه می‌دارد، سپس آن را با دقت و سرعت می‌دوزد.

چرخ خیاطی راسته دوز

چرخ خیاطی راسته دوز نوعی چرخ خیاطی است که برای دوخت درزها و پارچه ها به صورت مستقیم طراحی شده است. این نوع چرخ خیاطی ساده یک سوزن دارد که به سمت بالا و پایین حرکت می‌کند و پیوسته نخ را به پارچه می دوزد. این چرخ خیاطی برای دوخت ساده پارچه مورد استفاده قرار میگیرد.

چرخ خیاطی تکه دوز

نوعی دیگر از چرخ خیاطی ها است که دارای دو سوزن بوده که بالا و پایین می‌رود و دو نخ را پیوسته به پارچه ها می‌دوزد. این چرخ خیاطی معمولا برای دوخت چند پارچه ضخیم به هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته این نوع چرخ خیاطی توانایی دوخت پارچه های ظریف و نازک را هم دارد.

چرخ خیاطی پولک دوز

چرخ خیاطی پولک دوز نوعی از خرچ خیاطی ها محسوب می‌شود که برای دوختن پولک و تزیینات پارچه مورد مورد استفاده قرار میگیرد. این چرخ خیاطی یک سوزن دارد و عملکرد ویژه آن به نحوی است که تزیینات و پولک را در جای خود نگه داشته و سپس به دوخت آن اقدام‌کند.

چرخ خیاطی دوخت زیگزاگ

چرخ خیاطی  دوخت زیگزاگ نوعی دیگر از چرخ خیاطی‌ها است که می‌تواند به راحتی دوخت‌هایی زیگزاگ روی پارچه ها ایجاد کند. این دوخت معمولا برای پارچه های کشباف استفاده می‌شود، اما می‌توان از آن برای زیبایی در دوخت وسایل آشپزخانه و لباس‌های خانه بهره برد.

چرخ خیاطی دوخت مستقیم

چرخ خیاطی دوخت مستقیم نوعی از چرخ خیاطی ها محسوب می شود که برای دوخت های مستقیمی را بر پارچه ایجاد می‌کند. این نوع دوخت ها در عین سادگی می توانند بسیار محکم باشند. از این نوع چرخ خیاطی ها کاربرد فراوانی داشته و بسیار در استفاده کارآمد هستند.

مرکز خرید چرخ خیاطی صنعتی در تهران

ویژگی‌ های چرخ خیاطی صنعتی

چرخ خیاطی‌ های صنعتی به طور کلی تفاوت فراوانی را با چرخ خیاطی‌های خانگی دارند. چرخ خیاطی های صنعتی معمولا فقط برای یک انجام یک نوع دوخت طراحی و تولید می‌شوند.

سرعت دوخت چرخ خیاطی‌ های صنعتی به 1500 تا 5000 دور دوخت در دقیقه می‌رسد. این ویژگی برای کارگاه‌های تولیدی با تولید بالا بسیار حائز اهمیت است.

 جنس بدنه چرخ خیاطی‌ های صنعتی نسبت به چرخ خیاطی های خانگی از آلیاژ بهتری بوده و جنس قطعات مصرفی آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. پوسته چرخ خیاطی صنعتی از چدن می‌باشد و قطعات آن نیز معمولا از جنس فولاد است. بنابراین این چرخ خیاطی‌ها وزن نسبتا بیشتری دارند، که معمولا بالای 40 کیلوگرم است.

موتور استفاده شده در چرخ خیاطی های صنعتی با حداقل توان 370 است، این نوع موتورها وزن زیادی دارند و از لحاظ جثه هم بزرگ تلقی می‌شوند. در چرخ خیاطی صنعتی نوع سوزن گرد است و به وسیله آلن نصب یا تعویض می‌شود.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه