زمان پخش سریال گاندو 3 (زمان پخش و تکرار سریال ترور)

به دلیل استقبال خوب مردم از فصل دوم سریال گاندو ، فصل سوم این سریال با نام “ترور” نیز ساخته و آماده پخش است . جزییات خبر را در ادامه بخوانید

زمان پخش سریال گاندو ۳ 

زمان پخش سریال گاندو 3 (زمان پخش و تکرار سریال ترور), پورتال خبری فرهنگی گهر

زمان پخش سریال ترور گاندو ۳

شواهد نشان میدهد سریال ترور که قرار است از پنجشنبه ۱۴ دی ماه ساعت ۲۲ پخش خود را از شبکه اول سیما آغاز کند همان گاندو ۳ است .

مدیرعامل موسسه اندیشه شهید آوینی ظهر امروز در نشست رسانه‌ای در محل این موسسه با اشاره به ساخت فصل سوم مجموعه تلویزیونی «گاندو» اظهار کرد: به این دلیل که از فصل دوم گاندو استقبال خوبی شد قرار است فصل سوم این سریال نیز ساخته شود. ما سال گذشته کمتر فیلمی ساختیم چون کرونا سینما را به حالت تعطیل و نیمه تعطیل درآورده بود اما امسال برنامه‌هایی برای همکاری با بنیاد سینمایی فارابی داریم.

وی ادامه داد: حالا اولین خبر رسمی این است که فصل سوم «گاندو» در حال نگارش است و امسال به تولید می‌ رسد. برخلاف ادعایی که در دولت قبل می‌شد که این سریال جناحی است و به زدن دولت قبل مربوط می‌شود، اما درست نیست و در دولت جدید هم آن را می‌سازیم.

در هر دولتی ممکن است به خاطر بستری که ایجاد می‌کنند این نفوذ بیشتر باشد و در دولتی که حواسش هست کمتر باشد اما واقعیت این است که سیستم‌های امنیتی همیشه درگیر نفوذ هستند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي