بزرگترین فرصت استخدام روانشناس در نیمه ی دوم سال ۱۴۰۱

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 5 دی

یکی از مشاغل موجود در بازار کار، فرصت شغلی روانشناس است. مطالعه فرآیندهای ذهنی و رفتار انسان‌های مختلف، می‌تواند در جنبه‌های گوناگون زندگی افراد تأثیرگذار باشد. به همین دلیل می‌توان استخدام روانشناس را به‌عنوان یکی از نیازمندی‌های شغلی مهم در بازار کار دانست.

بزرگترین فرصت استخدام روانشناس در نیمه ی دوم سال ۱۴۰۱, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در این مقاله قصد داریم تا ضمن معرفی رشته روانشناسی، به جدیدترین فرصت‌های استخدامی روانشناس در سال ۱۴۰۱ نگاهی بیندازیم. به شکلی که با معرفی برخی از جدیدترین فرصت‌های استخدامی رشته روانشناسی، شما را با مهم‌ترین شرایط استخدامی در این حوزه آشنا خواهیم نمود.

آشنایی با رشته روانشناسی

روانشناسی یکی از گرایش‌های حوزه علوم انسانی است که به مطالعه ذهن و رفتار آدمی می‌پردازد. تردیدی نیست که مهم‌ترین و ارزشمندترین دارایی جوامع و کشورها، افراد آن جامعه هستند. درنتیجه مطالعه ویژگی‌های شخصیتی افراد مختلف می‌تواند در تمام ابعاد زندگی مانند کاریابی و انتخاب شغل، انتخاب رشته، ازدواج و تشکیل خانواده، تأثیر مثبتی داشته باشد.

یک روانشناس می‌تواند با کار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، به ارائه مشاوره و اقدامات روان‌درمانی بپردازد. هرچند یک روانشناس با تخصص در حوزه روانشناسی بالینی نمی‌تواند مانند یک روانپزشک دارو تجویز کند، اما اقدامات وی منجر به ارتقای وضعیت سلامت در بیماران و مراجعه‌کنندگان خواهد شد.

به همین دلیل می‌توان روانشناسی را در کنار روانپزشکی، حرفه‌ای ارزشمند برای ارتقای سلامت روان در جامعه دانست. برای اطلاع از فرصت‌های استخدام روانشناس در بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی در تهران، کرج، شیراز و…، می‌توانید روی لینک مورداشاره کلیک کنید.

با تحصیل در یکی از گرایش‌های روانشناسی مانند روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی، روانشناسی کودکان استثنایی یا روانشناسی سازمانی، می‌توانید رزومه خود را برای فرصت‌های استخدامی روانشناس در منابع کاریابی آنلاین ارسال کنید. در ادامه به بررسی تازه‌ترین ‌آگهی‌های استخدامی رشته روانشناسی خواهیم پرداخت.

جدیدترین آگهی‌های استخدام روانشناس در سال ۱۴۰۱

مراکز آموزشی، مراکز مشاوره، مراکز خیریه، بیمارستان‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف، به استخدام روانشناس در تهران، کرج و سایر شهرها نیاز دارند. معمولا شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف با برگزاری مصاحبه شغلی و در برخی از موارد با برگزاری آزمون استخدامی، نسبت به استخدام کارجویان اقدام می‌کنند. در ادامه با نگاهی به جدیدترین فرصت‌های استخدامی در این رشته، به معرفی شرایط استخدامی موردتوجه کارفرمایان خواهیم پرداخت.

آگهی استخدام در فرصت شغلی مشاور

یکی از کسب‌وکارهایی که در سال ۱۴۰۱ آگهی استخدامی روانشناس منتشر کرده است، مرکز مشاوره مدیریتی هوشان در تهران است. این مرکز که به کارشناس مشاور مدیریتی نیاز دارد، از فارغ‌التحصیلان روانشناسی دعوت به همکاری کرده است. از شرایط استخدامی این مرکز مشاوره می‌توان به داشتن حداقل ۲ سال سابقه کاری در حوزه مشاوره فردی، سازمانی یا کسب‌وکار اشاره کرد.

فرصت استخدامی روانشناس در صنایع تولیدی کروز

صنایع تولیدی کروز که در صنعت خودروسازی فعالیت دارد، یکی از شرکت‌های بزرگ در تهران است که در سال ۱۴۰۱ آگهی استخدام روانشناس منتشر کرده است. این شرکت برای انجام اموری مانند گسترش بهداشت روانی در محیط کار، بهبود رفتارهای کارکنان و مشارکت در ارائه برنامه‌های آموزشی، نیاز به یک روانشناس باتجربه دارد. از شرایط استخدامی این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حداقل تجربه کاری ۱۰ سال
 • تسلط نسبی به زبان انگلیسی
 • آشنایی با مجموعه برنامه‌های آفیس
 • مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته‌هایی مانند روانشناسی، علوم تربیتی و جامعه‌شناسی

آگهی استخدام کلینیک روانشناسی بینش نوین

برای کار به‌عنوان روانشناس در مرکز مشاوره بینش نوین، شرایطی مانند ارائه مدرک تحصیلی دکتری روانشناسی و داشتن حداقل ۵ سال تجربه کار روان‌درمانی عنوان شده است. همچنین ارائه پروانه سازمان نظام روانشناسی، جزء شرایط استخدامی در این کلینیک در تهران است.

استخدام در رشته روانشناسی در رشت

اگر ساکن رشت هستید، می‌توانید رزومه خود را برای آگهی استخدام شرکت بیز کپیتال در رشت ارسال نمایید. ارائه مشاوره‌های شغلی، سازمانی، تحصیلی و خانواده، جزء فعالیت‌های موردتوجه در این شرکت هستند. همچنین از شرایط استخدامی این شرکت می‌توان به داشتن حداقل ۱ سال سابقه کار روانشناسی و ارائه مدرک تحصیلی در این حوزه اشاره کرد.

استخدام روانشناس بدون سابقه کار

اگر در رشته روانشناسی بدون سابقه کار هستید، می‌توانید رزومه خود را برای آگهی استخدام مشاور تحصیلی در شرکت علم و فن شهریار ارسال نمایید. خوب است بدانید که این مجموعه یکی از بزرگ‌ترین مراکز ارائه‌دهنده مشاوره تحصیلی، حقوقی و روانشناسی در کشور است. از شرایط استخدامی روانشناس بدون سابقه کار در این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شرایط سنی ۱۹ تا ۳۴ سال
 • روحیه کار تیمی
 • علاقه‌مند به یادگیری
 • روابط عمومی قوی

آگهی استخدام در حوزه روانشناسی سازمانی

یکی از آگهی‌هایی که در منابع کاریابی آنلاین به استخدام و جذب روانشناس سازمانی در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ اختصاص دارد، آگهی استخدام شرکت ویستا سامانه آسا است. این شرکت که در حوزه فناوری اطلاعات و توسعه نرم‌افزار بازار سرمایه فعالیت دارد، جهت انجام اموری مانند تحلیل تست‌های روانشناختی و بررسی وضعیت روانشناختی کارکنان، به جذب نیروی متخصص در حوزه روانشناسی سازمانی نیاز دارد. برخی از شرایط استخدامی این شرکت عبارت‌اند از:

 • حداقل مدرک کارشناسی در رشته روانشناسی
 • حداقل ۲ سال سابقه کاری مرتبط
 • تسلط به زبان انگلیسی
 • تسلط به روانشناسی سازمانی

 آگهی استخدام روانشناس در تهران

یکی از شرکت‌هایی که در تهران آگهی استخدام خود را در حوزه روانشناسی منتشر کرده است، مجموعه مکتب شریف است. اگر در حوزه روانشناسی بدون سابقه کار هستید، می‌توانید رزومه خود را از طریق منابع کاریابی آنلاین یا لینک مورداشاره در ابتدای این مطلب، برای این شرکت ارسال کنید.

این مجموعه جهت انجام اموری مانند ارائه مشاوره‌های شغلی، ساده‌سازی مباحث تخصصی و مستندسازی اطلاعات جمع‌آوری‌شده، به جذب نیروی روانشناس در تهران نیاز دارد. از شرایط استخدامی در مکتب شریف می‌توان به شرایط زیر اشاره نمود:

 • آشنایی با تیپ‌های شخصیتی
 • توانایی انجام چند کار به‌صورت هم‌زمان
 • توانایی درک مخاطب
 • مهارت‌های ارتباطی مناسب
 • روحیه کار تیمی

استخدام در شرکت مهاجرتی رجبی

این شرکت برای ارائه امور مشاوره مهاجرتی و کاریابی در خارج از کشور، به جذب نیرو در حوزه روانشناسی نیاز دارد. از شرایط استخدامی در شرکت مهاجرتی رجبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حداقل ۳ سال سابقه کاری مرتبط
 • آشنایی به زبان انگلیسی
 • مسئولیت‌پذیری
 • حداقل سن ۲۷ سال
 • حداقل مدرک کارشناسی

استخدام در گروه مشاوران بهین

این شرکت در نیمه دوم سال ۱۴۰۱، از فارغ‌التحصیلان رشته روانشناسی برای کار در فرصت شغلی کارشناس مددکاری در تهران دعوت به همکاری کرده است. داشتن سابقه کاری مرتبط در مراکز خیریه و گروه‌های مردم‌نهاد حداقل به مدت ۳ سال، آشنایی به زبان انگلیسی و توانایی کار با مجموعه برنامه‌های آفیس، از مهم‌ترین شرایط استخدام روانشناس در این مجموعه هستند.

آگهی استخدام موسسه نیکوکاری مهر آفرین

یکی از مراکز خیریه در تهران که به‌تازگی آگهی استخدام خود را در شغل مددکار اجتماعی منتشر کرده است، موسسه نیکوکاری مهر آفرین است. این موسسه برای انجام اموری مانند نظارت بر اجرای برنامه‌های تنظیم خانواده، بررسی و هدایت فرآیند پذیرش و انجام مصاحبه انگیزشی با مددجویان، نیاز به استخدام فارغ‌التحصیلان رشته روانشناسی دارد.

جمع‌بندی

اهمیت بررسی علل رفتار افراد مختلف و کاربرد رشته روانشناسی در موضوعاتی مانند ازدواج، تحصیل، کاریابی و استخدام، موجب شده است تا فرصت‌های شغلی روانشناسی از جایگاه ویژه‌ای در جامعه برخوردار باشند.

به دلیل محبوبیت این رشته در بازار کار، در این مقاله به معرفی رشته روانشناسی پرداختیم. همچنین با معرفی جدیدترین فرصت‌های استخدام روانشناس در نیمه دوم سال ۱۴۰۱، برخی از مهم‌ترین شرایط استخدامی در این حرفه را معرفی نمودیم.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي