پارتیشن شیشه ای و مبلمان اداری گروه طراحی و ساخت NDK

یکی از موضوعات اصلی در مشاغل امروزی ، طرح و دکوراسیون محیط های اداری است. شاید به همین دلیل بتوان گفت حتی کار و طراحی مبلمان و دکوراسیون اداری برتری خاصی نسبت به کار منزل و دکوراسیون منزل دارد.

پارتیشن شیشه ای و مبلمان اداری گروه طراحی و ساخت NDK

1-1 :‌ پارتیشن شیشه ای

1-2 : مبلمان اداری

پارتیشن شیشه ای

امروزه بخشی از طراحی داخلی واحدهای اداری دیوارهای پارتیشن مخصوصاً پارتیشن های شیشه ای دو جداره است. پارتیشن شیشه ای همان دیوار شیشه ایست که از زیبایی ظاهری برخوردار است. پارتیشن شیشه ای در واقع برای جداسازی فضاها و عایق صوتی است. پارتیشن شیشه ای عملکرد منحصر به فردی دارد.

شما می توانید از پارتیشن های شیشه ای به عنوان ابزاری سریع و آسان برای ساخت دفتر استفاده کنید.این نوع پارتیشن ها از قاب های آلومینیومی و استیل و سایر سخت افزارهای شیشه ای ساخته شده اند.

در زمان خرید این پارتیشن ها مطمئن شوید که از لوازم جانبی با کیفیت و شیشه های بادوام و مرغوب استفاده شده باشد. با کمک این نوع پارتیشن های شیشه ای می توانید محیطی تمیز ، زیبا و شفاف داشته باشید.

مزایای پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای زمانی که می خواهید فضای دفتر کار خود را طراحی کنید به عنوان یک مولفه اساسی و تأثیرگذار بیان می گردد.

اجرای پارتیشن های شیشه ای باعث افزایش بهره وری کارمندان می شود. با دانستن اینکه تحت کنترل و نظارت مداوم هستند ، بیشتر روی کار خود تمرکز کرده و سخت کوشی بیشتری نشان می دهند.

پارتیشن های شیشه ای علاوه بر کاهش تنبلی در محل کار ، مسئولیت و پاسخگویی آنها را نیز افزایش می دهد، که بهره وری نیروی کار را افزایش می دهد. پارتیشن های شیشه ای قابل جابجایی و نصب در مکان های دیگر هستند. با این حال ، تغییر چیدمان اتاق با استفاده از دیوارهای سنتی کار سخت و بسیار گرانی است. مهمترین دستاورد مالی پارتیشن های شیشه ای به دلیل انعطاف پذیری زیاد آنها است. با کمک یک طراح و نصاب مجرب ، پارتیشن های شیشه ای نیازی به تعمیر ندارند.

مبلمان اداری

مبلمان اداری در دنیای مدرن امروز به یک ضرورت تبدیل شده است. هرکسی که به دنبال راه اندازی مشاغل جدید یا گسترش مشاغل موجود است به مبلمان اداری اساسی احتیاج دارد.مبلمان اداری مانند مبل راحتی در خانه های ما هستند، با این تفاوت که سبک رسمی و اداری دارند. مبلمان اداری عموماً برای استفاده کوتاه مدت استفاده می شود.

یکی از مهمترین ویژگی های اساسی هنگام خرید مبل اداری ، انتخاب کیفیت مواد مورد استفاده برای ساخت اجزای آن است. مرحله بعدی انتخاب رنگ ، نوع پوشش و اندازه آن است. مبل های اداری به عنوان بخشی از دکوراسیون محل کار است و باید توجه ویژه ای به انتخاب مدل آن داشت.

ویژگی های مبلمان اداری چیست؟

برخلاف مبلمان منزل ، مبلمان اداری باید از دوام بیشتری برخوردار باشند زیرا بسیاری از افراد در طول روز روی آن می نشینند. مبلمان اداری یکی از اجزای اصلی دفاتر و یکی

انواع مبلمان اداری می تواند صندلی اداری ، میز اجرایی ، ، میز اداری ، صندلی خبره ، میز تخصصی ، پیشخوان ، قفسه های بایگانی ، کابینت های فلزی ، پرونده های اداری ، صندلی کنفرانس ، میز کنفرانس و … باشد .

میز ، میز مطالعه ، کتابخانه ، انواع خاصی از کابینت ها و پرونده ها ، صندلی های روباز ، صندلی های کامپیوتر ، میزهای رایانه و … انواع مبلمان خانگی و اداری هستند. برخلاف مبلمان منزل ، مبلمان اداری باید از دوام بیشتری برخوردار باشند زیرا بسیاری از افراد در طول روز روی آن می نشینند و ممکن است هنگام استفاده از آن احتیاط نکنند. همچنین ، مبل های اداری معمولاً در رنگ های تیره مانند مشکی یا روشن مانند کرم تولید می شوند.

از فلز اغلب برای ساختار مبلمان اداری استفاده می شود. مبلمان اداری نقش مستقیمی در افزایش کارایی پرسنل دارند و می توانند دفتر را برای مشتری و کارمندان جذابتر کنند. مبلمان اداری یک عامل تعیین کننده در اعتبار شرکت است ، به کاهش خستگی کمک می کند و عامل مهمی در بایگانی پرونده های کاغذی است.

گروه طراحی و ساخت NDK

NDK بزرگترین تولید کننده پارتیشن شیشه ای دو جداره در ایران است و از این رو اهمیت ویژه ای به کیفیت محصولات تولیدی مورد استفاده در پروژه های خود می دهد. اولویت با کیفیت و رضایت مشتری است ، بنابراین همکاری با شرکتهای بزرگ باعث دقت و ظرافت در کار شده است و با استفاده از نیروهای جوان و باتجربه سعی می کنیم همیشه محصولات بالاترین کیفیت را ارائه دهیم.

NDK متنوع ترین پارتیشن تک جداره و دو جداره را ارائه می دهد

پارتیشن های تک جداره NDK3

در این پارتیشن از قابهای صفحه های ثابت استفاده می شود که پس از نصب توانایی حرکت ندارد و عملاً پس از نصب در محل مورد نظر ، نمی تواند دوباره باز شده و به مکان دیگری منتقل شود. قاب ها به صورت الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده اند و کاربر می تواند هر رنگی را انتخاب کند. در دو طرف قاب ، شیارهایی برای مهر و موم لاستیک هایی با مقاومت شیشه ای بالا نصب شده است.

پارتیشن های تک جداره NDK4

در این پارتیشن از قاب های نگهدارنده شیشه ثابت استفاده شده و قسمت متحرک و ساپورت های 1 سانتی متری پس از قرار دادن شیشه ثابت می شوند. لازم به ذکر است که این قاب توانایی این را دارند تا بعد از نصب در تمام اتاقهای بیش از 2 متر حرکت کنند. و عملا قابل حمل است.

NDK  متعهد می شود تا 3 سال پس از نصب ، این پارتیشن ها را باز کرده و در مکان جدید مونتاژ کند.

پارتیشن تک جداره NDK6

در این پارتیشن از قاب های نگهدارنده شیشه ثابت در نوع قاب شش سانتی متری استفاده می شود در این نوع قاب ها ابتدا قاب در یک مکان نصب می شود و سپس شیشه در داخل شیار قرار می گیرد. ضخامت تکیه گاه های شیشه در این قاب از هر طرف 2.5 سانتی متر است.لازم به ذکر است که این قاب پس از نصب در همه اتاق ها قابلیت حرکت دارد.

خرید مبلمان اداری مناسب یکی از دغدغه های مجموعه ها و مشاغل است. دکوراسیون اداری شیک و زیبا احساس اعتماد و رضایت مشتری را ایجاد می کند.

تماس با گروه طراحی و ساخت NDK

کلیه کالاهای مصرفی در پارتیشن های شیشه ای مستقیماً توسط شرکت شرکت طراحی دکوراسیون NDK تولید یا وارد می شوند، بنابراین شما مستقیماً با تولید کننده همکاری می کنید. شما در حال کار با یک شرکت ثبت شده و دارای مجوز روبرو هستید.

به منظور مشاهده خدمات گروه معماری NDK می توانید به وب سایت  http://ndkdeco.com مراجعه نمایید و یا در ادرس اینترنتی http://mag.ndkdeco.com می توانید آخرین مقالات آموزشی در زمینه طراحی و دکوراسیون و نیز پارتیشن های اداری را مطالعه نمایید که در زمان خرید می تواند برایتان بسیار کمک کننده باشد.

به منظور مراجعه حضوری می توانید به آدرس تهران شهرک غرب – صرافهای شمالی , کوچه کیان- پلاک 49 – واحد به منظور اجرای پروژه های طراحی داخلی و دکوراسیون خود حضور یابید. همکاران ما در واحد فروش با شماره های (30 خط)47531-021 و نیز 09122775966 – 09122375842 آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

با ده ها تیم نصب و اجرا ، گروه طراحی و معماری NDK می تواند بزرگترین پروژه های شما را در کمترین زمان ممکن به اتمام برساند. استفاده از پارتیشن دفاتر اداری برای ارتقا و توسعه فرهنگ سازمانی شرکت و تقویت ارتباط میان کارمندان ، شفافیت در کارهای اداری و توزیع نور یکنواخت در محل کار است. علاوه بر این ، پارتیشن اداری فضایی مدرن و لوکس و شرایط بهینه ای را در محیط کار شما ایجاد می کند که تأثیر مثبتی در افزایش کارایی و بهره وری کار دارد.

 

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه