هزینه کاشت ابرو چقدر است

تاريخ : 25 آگوست

کاشت ابرو یکی از روشی هایی است که در آن پزشک یک پیوند از مو را می گیرد. پزشک جراح پیوند را با مو و ریشه آن (فولیکول) می گیرد و به ناحیه ابرو منتقل می کند. پیوند مو معمولاً از پشت گردن یا ناحیه اطراف گوش برداشته می شود. کاشت ابرو یک راه حل دائمی میتواند باشد، بعد از این عمل بین چهار تا شش ماه، ابرو رشد قابل توجهی خواهد داشت. همچنین در حدود ۱۰ ماه پس از کاشت نتیجه نهایی را خواهید دید. اگر قصد انجام این عمل زیبایی را دارید در این قسمت از گهر میتوانید هزینه کاشت ابرو را مشاهده فرمایید.

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو چقدر است, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

هزینه کاشت ابرو سال ۱۴۰۱

هزینه کاشت ابرو در تهران بر اساس عوامل موثر بر روی قیمت جراحی تعیین می‌گردد که این قیمت می‌تواند برای افراد مختلف متفاوت باشد. قیمت کاشت ابروی طبیعی  را می‌توان به صورت حدودی مبلغی از ۸ میلیون تومان تا ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

همان طور که گفتیم هزینه ذکر شده در بالا حدودی است و برای اطلاع از قیمت دقیق آن بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا پس از انجام بررسی‌های لازم و انتخاب تکنیک مناسب برای کاشت ابرو هزینه نهایی به شما اطلاع داده شود.

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو چیست؟

فاکتورهای بسیاری هستند که در نتیجه قیمت جراحی کاشت ابرو تاثیرگذار می‌باشند. برخی از این عوامل به شرح زیر است:

 • میزان دستمزد پزشک متخصص
 • میزان هزینه کلینیک کاشت ابرو
 • میزان تراکم ابروها
 • فرم ابروهای مورد نظر
 • تکنیک مورد استفاده

دستمزد پزشک متخصص

هر پزشکی بر اساس میزان تخصص و مهارتی که در این زمینه دارد می‌تواند هزینه متفاوتی را برای جراحی خود در نظر بگیرد. به عنوان مثال یک دکتر با تجربه به طور قطع می‌تواند نسبت به یک پزشک تازه کار نتیجه بهتری را برای بیمار خود فراهم نماید از این رو هزینه بالاتری را نیز از بیمار دریافت می‌کند.

هزینه کلینیک

کلینیک‌ها نیز بر اساس خدماتی که به بیماران خود ارائه می‌دهند و همچنین دستگاه‌ها و تجهیزاتی که برای انجام جراحی استفاده می‌کنند می‌توانند هزینه‌های متفاوتی را از افراد دریافت نمایند.

میزان تراکم ابروها

هرچه تراکم ابروی بیشتری مورد درخواست بیمار باشد، به این معنا است که نیاز به برداشت گرافت‌های بیشتری وجود دارد. از این رو زمان و پیچیدگی جراحی نیز افزایش پیدا می‌کند که همین مسئله می‌تواند باعث افزایش هزینه عمل کاشت ابرو گردد.

فرم ابروها

فرم ابروها نیز می‌تواند یکی دیگر از عوامل موثر بر روی قیمت کاشت ابرو باشد. زمانی که بیمار تمایل به داشتن ابروهایی پهن داشته باشد، گرافت‌های بیشتری برای کاشت نیز می‌طلبد که همین مسئله به دلیل افزایش زمان و پیچیدگی جراحی باعث افزایش هزینه‌های کاشت ابرو هم می‌گردد.

تکنیک مورد استفاده

روش‌های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارد که هر کدام از آن‌ها بر اساس پیچیدگی و زمان‌بر بودن و همچنین نوع دستگاه برای برداشت گرافت‌ها می‌تواند هزینه خاص خود را داشته باشد.

هزینه کاشت ابرو چقدر است, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

ارزان‌ ترین کاشت ابرو در تهران

برخی از افراد به دلیل هزینه‌های کاشت ابرو به دنبال ارزان‌ترین آن‌ها برای انجام جراحی هستند. اما آیا می‌توان با ارزان‌ترین جراحی کاشت ابرو به نتیجه ایده آل از آن دست یافت؟ برای پاسخ به این سوال باید به دلایلی که باعث کاهش هزینه کاشت ابرو در تهران می‌شود اشاره کنیم:

 • کم تجربه و تازه کار بودن پزشک
 • افزایش تعداد جراحی‌ها در طول روز
 • عدم داشتن سابقه کافی در کاشت ابرو
 • افزایش تعداد مراجعین به مطب برای جراحی
 • توجه به کمیت عمل‌ها و عدم توجه به کیفیت آن

به طور قطع انجام جراحی کاشت ابرو با چنین شرایطی چیزی به جزء نارضایتی بیمار از نتیجه کاشت ابرو نخواهد داشت.

در ادامه برخی از عوارض کاشت ابرو ارزان در تهران را بیان نموده‌ایم:

 • عدم تقارن ابروها
 • فرم‌دهی نامناسب
 • تفاوت رنگ در ابروها
 • عدم رضایت از جراحی
 • عدم رشد کامل گرافت‌ها

متقاضیان برای اینکه بتوانند به بهترین نتیجه از کاشت ابرو خود دست یابند بایستی به دنبال بهترین مرکز کاشت ابرو همراه با هزینه مناسب آن باشند.

هزینه کاشت ابرو به روش FUT

معمولا کاشت ابرو به روش FUT در تهران به عنوان ارزان‌ترین روش برای کاشت ابروها شناخته می‌شود، به این دلیل که تمامی مراحل انجام جراحی (مرحله برداشت گرافت‌ها و کاشت آن‌ها) به صورت دستی و بدون نیاز به تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته صورت می‌گیرد.
در این نوع از جراحی یک برش نواری از ناحیه بانک مو که دارای گرافت‌های مناسب می‌باشد برداشته می‌شود و پس از بررسی‌های لازم، گرافت‌های مقاوم و مناسب در ناحیه گیرنده کاشته می‌شوند.

معمولا از روش FUT به دلیل هزینه پایین آن بیشتر برای کاشت مو استفاده می‌شود و به دلیل تهاجمی بودن آن برای جراحی کاشت ابرو استفاده نمی‌گردد.

اما در سایر روش‌های کاشت ابرو مانند FUE و SFUE به دلیل استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته دارای هزینه بالاتری نسبت به جراحی کاشت ابرو به روش FUT می‌باشد. در این نوع روش‌ها به دلیل دقت بالاتر احتمال وارد شدن آسیب به گرافت‌ها و همچنین عوارض بعد از جراحی بسیار کاهش پیدا می‌کند.

هزینه کاشت ابرو اقساطی

برخی از کلینیک‌ها و پزشکان برای راحتی بیماران خود شرایط قسطی پرداخت هزینه کاشت ابرو را فراهم کرده‌اند. کاشت ابرو قسطی به این صورت است که بیمار در ابتدا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به کلینیک پرداخت می‌کند و مابقی آن را با توجه به شرایط کلینیک در چند قسط و ماهانه پرداخت می‌تماید.

همچنین باید در نظر داشته باشید که کلینیک ممکن است با توجه به شرایط و قواعد خود از بیمار به ازای هر قسط، چک و یا سفته به عنوان ضمانت دریافت کند.

تصاویری از کاشت ابرو را در ادامه مشاهده می کنید

هزینه کاشت ابرو چقدر است, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

هزینه کاشت ابرو چقدر است, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

هزینه کاشت ابرو چقدر است, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي