متن تبریک پیروزی در انتخابات / پیام تبریک به نماینده مجلس

با برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلام و مجلس خبرگان می توانید از پیام های تبریک زیر برای تبریک پیروزی در انتخابات و همچنین پیام تبریک نماینده شدن استفاده کرد

پیام ها و متن تبریک پیروزی در انتخابات مجلس

متن تبریک پیروزی در انتخابات / پیام تبریک به نماینده مجلس

 

صمیمانه‌ترین تبریکات خود را به مناسبت پیروزی در انتخابات مجلس شورای اسلامی به شما منتخب محترم تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم در ظل توجهات الهی و با اتکا به اعتماد مردم در مسیر خدمتگزاری به مردم شریف و تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

پیام تبریک به نماینده

جناب آقای/سرکار خانم ………….. انتخاب شایسته شما به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مژده‌ای برای آینده‌ای روشن و گامی در جهت تحقق آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است. این پیروزی را به شما و ملت شریف ایران تبریک می‌گویم و برایتان آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

حضور پرشور مردم در انتخابات و انتخاب شما منتخب گرامی، نشان از اعتماد مردم به شما و تعهدتان به آرمان‌های انقلاب اسلامی دارد. این پیروزی را به شما و ملت ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم در دوره نمایندگی خود، منشأ خیر و برکت برای مردم باشید.

همکار گرامی، انتخاب شایسته شما در انتخابات مجلس شورای اسلامی، نشان از تعهد و تخصص شما در عرصه‌های مختلف دارد. این پیروزی را به شما تبریک می‌گویم و برایتان آرزوی توفیق در مسیر خدمتگزاری به مردم دارم.

پیام تبریک نماینده مجلس شدن

منتخب گرامی، پیروزی شما در انتخابات مجلس شورای اسلامی، ثمره تلاش‌های بی‌وقفه و تعهد شما به مردم است. این پیروزی را به شما و ملت ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم در دوره نمایندگی خود، صدای رسای مردم باشید.

جناب آقای/سرکار خانم ………….. انتخاب شما به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افتخاری برای شما و مردم حوزه انتخابیه‌تان است. این پیروزی را به شما و مردم شریف ایران تبریک می‌گویم و برایتان آرزوی سربلندی و موفقیت دارم.

پیام تبریک انتخابات مجلس

حضور پرشور مردم در انتخابات و انتخاب شما منتخب گرامی، نشان از بلوغ سیاسی و آگاهی مردم دارد. این پیروزی را به شما و ملت ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم در دوره نمایندگی خود، حافظ حقوق مردم باشید.

همکار گرامی، پیروزی شما در انتخابات مجلس شورای اسلامی، نشان از اعتماد مردم به شما و برنامه‌هایتان دارد. این پیروزی را به شما تبریک می‌گویم و برایتان آرزوی توفیق در مسیر خدمتگزاری به مردم دارم.

تبریک به نماینده منتخب

منتخب گرامی، امیدواریم در دوره نمایندگی خود، با اتکا به خداوند متعال و با استفاده از تجارب و تخصص خود، در جهت حل مشکلات مردم و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی گام بردارید.

جناب آقای/سرکار خانم ………….. برای شما در دوره نمایندگی خود آرزوی توفیق و سربلندی دارم. امیدوارم با تلاش‌های شما، شاهد پیشرفت و آبادانی کشورمان باشیم.

پیام تبریک پیروزی در انتخابات

همکار گرامی، از خداوند متعال برای شما آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت دارم. امیدوارم در سنگر جدید خدمتگزاری، منشأ خیر و برکت برای مردم باشید.

منتخب گرامی، پیروزی شما در انتخابات مجلس شورای اسلامی، گامی در جهت تحقق عدالت و توسعه در کشور است. امیدواریم با تلاش‌های شما، شاهد رفع مشکلات مردم و پیشرفت کشورمان باشیم.

تبریک برنده شدن در انتخابات

جناب آقای دکتر ….امیدواریم در دوره نمایندگی خود، با تعامل و همکاری با سایر نمایندگان مجلس، در جهت حل مشکلات مردم و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارید. همچنین امیدواریم با حفظ روحیه انقلابی و ولایی خود، در مسیر آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ثابت قدم باشید.

جناب آقای/سرکار خانم ………….. برای شما در دوره نمایندگی خود آرزوی صبر و استقامت در برابر سختی‌ها و چالش‌های پیش رو دارم. امیدواریم با توکل به خداوند متعال و با استفاده از تجارب و تخصص خود، در مسیر خدمتگزاری به مردم موفق و مؤید باشید.

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه