سایت دانلود از اینستا downloadgram (آموزش مرحله به مرحله)

تاريخ : 11 اسفند

اگر در جستجوی سایت دانلود از اینستا downloadgram  هستید این مطلب را از دست ندهید. یکی از روش های دانلود از اینستاگرام مراجعه به سایت های مربوط به دانلود است که در این سایت ها امکان دانلود فیلم و استوری و ریلزهای اینستاگرام وجود دارد. در این بخش با دانلود گرام، یکی از معروف ترین سایت های اینستا آشنا خواهید شد.

سایت دانلود از اینستا downloadgram

سایت دانلود از اینستا downloadgram (آموزش مرحله به مرحله), پورتال خبری فرهنگی گهر

دانلود گرام اینستا

Download Gram اولین سایتی است که قصد داریم به شما معرفی نماییم. دانلودگرام در واقع یک سایت طراحی شده جهت دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام است. این سایت بدون نیاز به نصب برنامه جانبی امکان دانلود از اینستاگرام را برای کاربران فراهم می کند. فرآیند دانلود در این روش بسیار آسان است و در ادامه به صورت گام به گام نحوه دانلود پست از اینستاگرام از این سایت را به شما آموزش خواهیم داد.

۱- در اولین گام شما باید وارد سایت downloadgram شوید.

۲- در گام بعدی با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد که دارای یک فیلد مشخص برای وارد کردن لینک پست مورد نظرتان است.

۳- در این مرحله شما باید وارد صفحه اینستاگرام خود شده و سپس روی علامت ۳ نقطه قرار گرفته در بالای سمت راست صفحه کلیک نمایید. سپس منویی به صورت پاپ آپ به شما نمایش داده می شود که لازم است از میان گزینه های موجود، گزینه Copy Link را انتخاب نمایید تا لینک مربوط به پست مورد نظر در کلیپ بورد شما ذخیره شود.

سایت دانلود از اینستا downloadgram (آموزش مرحله به مرحله), پورتال خبری فرهنگی گهر

۴- حال مجدداً به وب سایت دانلود از اینستا downloadgram مراجعه کرده و سپس در فیلد مشخص شده کلیک راست نمایید. پس از آن همانند تصویر زیر منویی به شما نشان داده می شود که باید گزینه Paste را انتخاب کنید.

سایت دانلود از اینستا downloadgram (آموزش مرحله به مرحله), پورتال خبری فرهنگی گهر

۵- بعد از وارد شدن لینک در فیلد مورد نظر، روی دکمه Download now کلیک نمایید تا فرآیند دانلود آغاز شود.

بدین ترتیب این سایت دانلودر اینستا به راحتی پست های مربوط به لینک وارد شده را شناسایی کرده و به شما نشان می دهد. در نظر داشته باشید که این سایت ها تمامی پارت های مختلف یک پست را نشان می دهند. در این مرحله شما می توانید همانند تصویر زیر روی گزینه download قرار گرفته در زیر در پارت کلیک کنید تا دانلود شود.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي