نحوه استفاده از نسخه وب ایتا

تاريخ : 11 دی
در این مقاله قصد داریم نحوه استفاده از نسخه وب ایتا، این پیام رسان ایرانی را به طور کامل به شما آموزش دهیم. نسخه وب پیام رسان ایتا این امکان را ایجاد کرده که کاربران با استفاده از سیستم های کامپیوتری بدون نیاز به نصب به نرم افزار از این پیام رسان استفاده کنند.

نحوه استفاده از نسخه وب ایتا

نحوه استفاده از نسخه وب ایتا, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

نحوه ورود به ایتا وب

پیام رسان ایتا جهت استفاده بیشتر کاربران از این برنامه نسخه های متفاوت ارائه کرده است. یکی از نسخه های تحت دسترس کاربران، نسخه تحت وب ایتا بوده که وب ایتا نیز معروف است. کاربران با استفاده از پلتفرم های اندروید، آی او اس و همچنین کامپیوتر امکان ورود به ایتا از طریق وب را داشته که آدرس ایتا وب به نشانی web.eitaa.com خواهد بود. ورود به ایتا وب به این صورت بوده که کاربر آدرس سایت را در سایت گوگل جست و جو کرده و سپس به صفحه اول این پیام رسان تحت وب وارد خواهد شد.
لوگو پیام رسان ایتا و همچنین تم داخلی این شبکه اجتمای نارنجی است. کاربر در مرحله بعد نام کشور که به صورت پیش فرض ایران بوده و همچنین شماره تلفن همراه خود را وارد خواهد کرد. کاربر می تواند تیک گزینه مرا به خاطر نگه دار را تغییر نداده و سپس بر روی دکمه ادامه به رنگ نارنجی کلیک خواهد کرد تا به مرحله بعد وارد شود. در مرحله بعد کاربر بر روی دکمه ارسال کد کلیک خواهد کرد تا یک کد اعتبار سنجی با پیامک دریافت نماید.

معرفی ایتا وب

در معرفی نسخه ایتا وب Eitta web بایستی به تحت وب بودن این نسخه شبکه اجتماعی اشاره کرد. پیام رسان اجتماعی ایتا یکی از برنامه های داخلی جهت برقراری ارتباط بوده که دارای ویژگی های بسیاری است. دانلود برنامه ایتا دارای نسخه های مختلف بوده که نسخه eitta web به نشانی web.eitaa.com نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است. ایتا وب یک نسخه از پیام رسان ایتا بوده که افراد از طریق وب سایت امکان دسترسی به آن را خواهند داشت.
eitta web برای پلتفرم های مختلف از جمله اندروید، آیفون و کامپیوتر در دسترس بوده و فرد از هر یک امکان ورود به این پیام رسان تحت نسخه وب را خواهد داشت. ایتا تحت وب نیز به مانند برنامه ایتا بوده و محیطی کپی از تلگرام داشته که از استقبال چندانی نسبت به تلگرام برخوردار نیست.
اولین ویژگی برنامه ایتا تحت وب وجود یک محیط جهت ایجاد برقراری ارتباط میان دوستان و دیگر کاربران بوده که امکان ایجاد گروه و کانال جهت برقراری ارتباط فراهم است. کسب وکارها در ایتا امکان توسعه و تبلیغ فعالیت خود را داشته و همچنین امکان ارسال تصاویر و ویدئو در ایتا وجود دارد. در eitta web امکان ورود دو محله ای وجود نداشته و این پیام رسان از امنیت کمی برخوردار خواهد بود. در ایتا وب امکان استفاده از ربات های هوشمند فراهم بوده که شباهت بسیاری به ربات های تلگرام دارند.
برخی از پیام رسان های ایرانی گوی سبقت را از ایتا ربوده و دارای ویژگی های بهتر و بیشتری نسبت به ایتا هستند. یکی از ویژگی های که web.eitaa.com از آن برخوردار نبوده امکان مالی و بانکی بوده که باعث عدم استقبال کاربران ایرانی از این برنامه شده است. همچنین امکان ایجاد تماس صوتی و تصویری در این برنامه میسر نبوده که یک نقطه ضعف بزرگ در یک پیام رسان محسوب خواهد شد.
با توجه به اینکه این پیام رسان ایده خلاقانه ای نداشته و همان طور که اشاره شده از امنیت کم و نقاط ضعف زیادی برخوردار بوده، در جذب مخاطبان شکست خورده و مورد استقبال قرار نگرفته است. در هر صورت مخاطبان این برنامه در نسخه تحت وب از امکانات نام برده بهره خواهند برد.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي