5 دلیل برای اینکه دبی ثروتمندترین کشور جهان است

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 12 ژانویه

دبی ، بزرگترین شهر امارات متحده عربی ، به دلیل داشتن ثروت هایی که به نظر می رسد مردم را از همه اقشار زندگی جذب می کند ، به خوبی شناخته شده است. غذا ، فرهنگ و شیوه زندگی همه نشان دهنده ی یک سطح از ثروت است که در سایر نقاط جهان بی همتا است. اما چرا دبی چنین کشور ثروتمندی محسوب می شود؟

5 دلیل برای اینکه دبی ثروتمندترین کشور جهان است, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

دبی ثروتمندترین کشور جهان

کافیست با یک تور دبی سفری به این اقیانوس عجایب در صحرا بزنید.بسیاری از مردم تصور می کنند از آنجا که دبی در منطقه خلیج فارس قرار دارد ، بنابراین بیشتر ثروت های آن از نفت حاصل می شود. در واقع اینگونه نیست. فقط حدود ۷٪ از درآمد دبی از نفت حاصل می شود. بنابراین کجا دبی ثروت خود را بدست می آورد؟ در اینجا پنج دلیل وجود دارد که دبی ثروتمندترین کشور جهان به حساب می آید.

اقتصاد متنوع:

برخلاف دیگر کشورهای خاورمیانه که به دلیل رشد اقتصادشان به نفت وابسته هستند ، دبی اقتصادی بسیار متنوع و پر جنب و جوش دارد. در حالی که کاهش قیمت نفت برای بسیاری از کشورها بسیار ویران کننده است ، از طرف دیگر ، دبی احساس تأثیر زیادی نخواهد کرد. گردشگری ، حمل و نقل ، تجارت و ، امور مالی و حسابداری از مهمترین بازیگران اقتصاد این شهر پر جنب و جوش هستند.

تجارت آزاد:

هیچ چیزی نیست که سرمایه گذاران را مانند مالیات بالایی در سرمایه گذاری و درآمد بترساند. دبی به عنوان یکی از معدود مکان های جهان و با مالیات کم در تجارت و مالیات بر درآمد صفر برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی شناخته می شود. به همین دلیل سرمایه گذاران از سراسر جهان برای انتظار سرمایه گذاری های عظیم و با انتظار بازدهی بالا ، وارد دبی می شوند.شما اگر قصد سرمایه گذاری دارید حتما با یک تور ارزان دبی از این کشور بازدید نمائید

نوآوری های فن آوری از سراسر جهان:

در حالی که به نظر می رسید پیدا کردن شرکت های فنی در دبی در حالی که مدت ها در حال خرید مغازه هستند ، تقریباً غیرممکن به نظر می رسید ، دبی اکنون ثابت کرده است که می تواند در دنیای فناوری به حساب بیاید. در عوض ، این درآمد دبی حاصل از فروش محصولات مختلف تولید شده را می دهد. یکی دیگر از عواملی که منجر به تبدیل شدن به دبی مهم در فن آوری دبی شد ، حمل و نقل ارزان از طریق بنادر آن به سایر نقاط جهان است.

مهاجران ماهر:

تخمین زده می شود که برای هر بومی در شهر دبی ، نه مهاجر وجود دارد. مهاجران نیز مانند هر جای دیگر در جهان ، کاملاً ماهر و حتی کارآفرین تر از جمعیت بومی هستند. این امر باعث رشد اقتصادی می شود و شهر از مهارت و درآمد حاصل از تجارت سود می برد

تجربه سفر به دبی از زبان یک توریست: من وقتی وارد شهر دبی شدم ابتدا فکر کردم که این شهر در دل بیابان پایتخت امارات است  چرا که بقدری در شهر تنوع و امکانات بود که شما متوجه گرما این شهر نمی شدید و تصور من این بود که وارد پایتخت شدم و اماراتی ها به آن خوب رسیدن ولی وقتی وارد ابوظبی شدم تازه متوجه شدم که تمام کشور امارات به سمت رشد با سرعت بالا در حال حرکت است و دبی پایتخت اقتصادی امارات و ابوظبی پایتخت اصلی امارات است.حتما از آژانسهای محل زندگی خود قیمت تور ارزان اروپا را بپرسید(در مقایسه با دبی) و حتما سفری به امارات و شهر دبی و ابوظبی داشته باشید تا از نزدیک این واقعیت را لمس نمائید.

5 دلیل برای اینکه دبی ثروتمندترین کشور جهان است, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

دروازه شهر:

دبی از نظر موقعیت جغرافیایی از لحاظ استراتژیکی قرار دارد. به همین دلیل است که بعد از ربودن این عنوان از فرودگاه هیترو در انگلستان ، شلوغ ترین فرودگاه جهان محسوب می شود. پروازها به مقصد آسیا ، آفریقا و خاورمیانه متصل می شوند تا قبل از ادامه مقصد خود ابتدا از اینجا متوقف شوند. جدا از حمل و نقل ، این مقاصد همچنین دارای بازارهای تجاری بسیار مهمی هستند و اقتصادهایی در مقایسه با کشورهای توسعه یافته بسیار سریع رشد می کنند. تنها راه ورود به این بازارها از طریق دبی است.

در حالی که دبی شهری است ، از ثروت و محبوبیت کل یک ملت برخوردار است. در حقیقت ، بسیاری از مردم آن را با یک کشور اشتباه می گیرند و حتی به کسانی که در آنجا زندگی می کنند و به دلیل سبک زندگی لوکس خود کار می کنند ، حسادت می کنند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي