هزینه هلیوم پارک ایران مال + آدرس و ساعات کاری هلیوم پارک

این قسمت مربوط به هزینه هلیوم پارک ایران مال است. هلیوم پارک به تازگی در طبقه G1 ایران مال افتتاح شده و مکانی بسیار سرگرم کننده و  زیبا برای کودکان و بزرگسالان است. در ادامه با معرفی این مکان و هزینه ورودی آن در خدمتتان هستیم.

هزینه هلیوم پارک ایران مال

 

هزینه هلیوم پارک ایران مال + آدرس و ساعات کاری هلیوم پارک

خرید بلیط هلیوم پارک  ایران مال

هزینه هلیوم پارک ایرانمال برای کودکان 90 هزار تومان و برای بزرگسالان 150 هزار تومان است.

جالب است بدانید این قیمت ها تنها برای نیم ساعت بازی در هلیوم پارک است.

در حال حاضر سانس‌های این مجموعه در سالن «کهکشان» به صورت خانوادگی هم رزرو می‌شود و سالن مجزایی برای حضور بانوان به صورت جداگانه وجود ندارد؛ اما طی ماه‌های آینده با افتتاح سالن «جاذبه»، دیگر بخش مجموعه سانسی جداگانه برای بانوان در نظر گرفته می‌شود.

تخفیف هزینه هلیوم پارک ایرانمال

هزینه هلیوم پارک ایرانمال در بعضی از سایت ها مثل تخفیفان، تخفیف 10 تا 15 درصدی دارد که ممکن است تاریخ دار و محدود باشد.

سالن کهکشان و سالن جاذبه، تفاوت‌ بخش‌های مجموعه چیست؟

 

هزینه هلیوم پارک ایران مال + آدرس و ساعات کاری هلیوم پارک

در حال حاضر فقط سالن «کهکشان» مجموعه فعال است. در این بخش حدود 10 بازی متنوع برای بزرگسالان و کودکان در نظر گرفته شده است که می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌ی اضافی (نسبت به مبلغ شارژ هر ساعت) از آن‌ها استفاده کنید.

تفریحات سالن کهکشان؛ از فوتبال صخره نوردی

√ فوتبال حبابی: در گذشته فقط در فضای باز برخی از شهرها مانند کیش امکان انجام فوتبال حبابی وجود داشت. اما در حال حاضر می‌توانید با خرید بلیط هلیوم پارک ایرانمال در تهران این تفریح را در کنار دوستان‌تان انجام دهید. البته در نظر داشته باشید که برای انجام فوتبال حبابی باید حداقل 2 نفر و حداکثر 4 نفر باشید.

√ ترامپولین حرفه‌ای: درست مانند شعبه‌ی مشهد در تهران نیز می‌توانید پرش‌هایی بلند داشته باشید و از هیجانات آن لذت ببرید.

√ نردبان معلق: شاید شما هم عبور از یک پل معلق در یکی از شهرهای ایران مانند مشکین شهر یا نمک آبرود را تجربه کرده باشید. اما در صورت حضور در هلیوم پارک ایران مال می‌توانید این تفریح را بدون هیچ ترس و آسیب‌دیدگی خاصی تجربه کنید.

به غیر از موارد ذکر شده در سالن «کهکشان» یک بخش جداگانه برای کودکان نیز وجود دارد. در این بخش بازی‌های مختلفی از جمله وایپ اوت کودکان، استخر توپ، زیپ لاین، سرسره و گودال فضایی برای فرزندان شما در نظر گرفته شده است. هرچند که این بخش به صورت اختصاصی برای کودکان ساخته شده، اما بسیاری از والدین و بزرگسالان نیز از بخش هلیوم پارک تهران استفاده می‌کنند. البته با افتتاح سالن «جاذبه» بازی‌های متنوع‌تری در اختیار بزرگسالان قرار خواهد گرفت.

آدرس و ساعات هلیوم پارک

 هلیوم پارک تهران از 10 صبح تا 10 شب میزبان بازدیدکنندگان از این مجموعه است. البته در روزهای چهارشنبه تا جمعه‌ی هر هفته امکان استفاده از امکانات مجموعه تا ساعت یازده شب نیز وجود دارد.

آدرس: تهران _ بزرگراه همت _ ایران مال _ طبقه‌ی G1

 

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه

  1. ملیسا says:

    بنظرم خیلی مسخره بود و توش پر از بوی پا و عرق بود و بازیاش اونجوری استاندارد نبود و ب ادم صدمه میزنه
    من الان یک هفتس گردنم ب شدت گرفته خوبم نمیشه