هزینه بیمه اکمل بازنشستگان کشوری + ثبت نام بیمه اکمل بازنشستگان

هزینه بیمه اکمل بازنشستگاه کشوری چقدر است؟ در این مطلب از گهر حق بیمه بازنشستگان را به ازای هر نفر و نحوه ثبت نام بیمه اکمل و مزایای این بیمه را در ادامه خواهید دید. ناگفته نماند که این بیمه اختیاری است و به این معنی است که برای داشتن این بیمه حتما باید ثبت نام کرد.

هزینه بیمه اکمل بازنشستگان کشوری

هزینه بیمه اکمل بازنشستگان کشوری + ثبت نام بیمه اکمل بازنشستگان

 به اطلاع بازنشستگان محترم می رساند که در سال ۱۴۰۲ (جاری) دو نوع بیمه تکمیلی درمان اصلی با مشارکت سهم بازنشسته به مبلغ ۶۷ هزار و ۵۰۰ تومان و اختیاری به مبلغ ۲۰۵ هزار تومان تعیین شده است که عضویت و ورود بازنشستگان گرامی در هر کدام از این دو نوع بیمه، اختیاری است.

ضمنا اضافه می نماید که براساس هماهنگی های بعمل آمده، بیمه اکمل پس از اتمام سررسید قرارداد که در سال گذشته منعقد شده دیگر قابل اجرا نخواهد بود.

ثبت نام بیمه اکمل بازنشستگان کشوری

صندوق بازنشستگی کشوری، با توجه به اینکه خدمات بسیار زیادی را به بازنشستگان کشوری، به صورت غیر حضوری ارائه نموده است، جهت دریافت بیمه اکمل درمانی نیز سایت ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری retirement.ir، را در اختیار آنان قرار داده است تا به صورت اینترنتی، بتوانند برای دریافت بیمه تکمیلی، ثبت نام کنند.

فرزندان پسر بازنشستگان تحت پوشش بیمه اکمل بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲، تا پایان سن ۲۲ سالگی و در صورتی که در حال ادامه تحصیل باشند، تا پایان سن ۲۵ سالگی، می توانند از این بیمه نامه استفاده کنند.

فرزندان دختر نیز، در صورتی که مجرد باشند و همچنین، در حال اشتغال نباشند، می توانند از این بیمه نامه بهره مند شوند.

فرزندانی که از کارافتاده کامل هستند و یا دارای معلولیت های ذهنی و جسمی می باشند، نیز با ارائه مدرک معتبر، می توانند بدون داشتن هیچ محدودیت سنی، از بیمه نامه تکمیلی بازنشستگان کشوری، بهره مند شوند.

بعضی از بازنشستگان، نوادگانی دارند که پدر آنان در قید حیات نمی باشند و تحت تکفل فرد متقاضی هستند؛ این افراد نیز، می توانند از بیمه تکمیلی استفاده کنند.

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه