سرمایه گذاری ایمن با خرید بهترین نهال گردوی تجاری

دسته بندي : گوناگون,⭐ اخبار
تاريخ : 12 سپتامبر

آیا تا به حال فکر کرده اید که در اقتصاد امروز ایران چه چیزی می تواند بهترین روش و حوزه سرمایه گذاری برای شما باشد؟ اگر از اطرافیان خود بپرسید آن ها به شما خرید ماشین، ملک یا حتی طلا و سکه را پیشنهاد می کنند. اما ما در این مطلب به نقل از منابعی معتبر مانند نهالستان نهالوند، ویکی پدیا، ویکی کشاورز و ویکی هو خرید بهترین نهال های گردو و احداث باغستانی سرسبز از نهال های گردو پیشنهاد می کنیم، این نوع سرمایه گذاری می تواند بهترین و ایمن ترین نوع سرمایه گذاری باشد.

سرمایه گذاری ایمن با خرید بهترین نهال گردوی تجاری, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

البته که مانند هر سرمایه گذاری دیگری در این زمینه هم نمی توان بی گدار به آب زد؛ پس شما اگر تصمیم دارید در این زمینه سرمایه گذاری نمایید باید زیر و بم آن را به خوبی مورد بررسی قرار داده و در مورد خرید بهترین نهال ها و ویژگی های یک نهال برتر اطلاعات کافی را به دست آورید، برای این منظور هم کار خاصی نیاز نیست انجام دهید، همین که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید اطلاعاتی جامع به دست خواهید آورد!

درست سرمایه گذاری کنید؛ چرا که پشیمانی سودی ندارد

بله واقعا پشیمانی هیچ سودی ندارد، از قدیم و ندیم گفته اند آبی که ریخته دیگه جمع نمیشه! اگر شما هم در زمینه ای اشتباه سرمایه گذاری کرده و تمام پول و ثروت خود را از دست دهید، دیگر راه نجاتی وجود ندارد. احتمالا سال های طولانی زمان ببرد که شما بتوانید باز هم خود را سرپا کرده و سرمایه ای دیگر برای خود دست و پا کنید، البته این مسئله در شرایط اقتصادی کنونی کشور ما امری غیرممکن است.

با توجه به این مسئله شما باید دور سرمایه گذاری هایی مانند خرید طلا، سکه، دلار و ارزهای دیجیتالی و به خصوص بورس را خط قرمز بکشید، در عوض ما پیشنهاد می دهیم نهال بخرید و نهال بکارید!

تابه حال شده بشنوید کسی از نهال کاشتن پشیمان است؟ خیر مگر آنکه آن فرد با بی خردی ونادانی نهال هایی بی کیفیت خریداری کرده باشد. با این اوصاف شما قرار نیست چنین کاری انجام دهید، شما می خواهید بهترین نهال های ممکن را از بهترین نهالستان ایران یعنی نهالستان نهالوند خریداری کنید. از این طریق شما می توانید خط ابطالی بکشید روی اعتقادات اشتباه دیگران در مورد اینکه سرمایه گذاری هایی مانند خرید طلا، دلار و سکه یا حتی سرمایه گذاری در بازار بورس بهترین کاری است که هر فرد می تواند انجام دهد.

پیشگیری بهتر از درمان!

شنیده اید که می گویند پیشگیری بهتر از درمان است! اما منظور ما از مطرح کردن این موضوع آن هم در این مطلب که مربوط به نهال است، چیست؟ در اینجا منظور ما این است که شما باید نهال هایی با کیفیت و سالم خریداری کنید تا بعدا مجبور نباشید برای رفع آسیب ها و بیماری های آن ها به زحمت بیفتید.

سرمایه گذاری ایمن با خرید بهترین نهال گردوی تجاری, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اما یک نهال سالم باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ یا به نظر شما چگونه می توان یک نهال سالم را تشخیص داد؟ در پاسخ به این سوالات باید گفت خرید بهترین نهال گردو کارچندان سختی نیست، تنها کافی است ظاهر آن ها را از آن نظر که در ادامه بازگو می کنیم، بررسی نمایید.

  • ۱- اولین مورد برای بررسی ریشه نهال است. بدون شک می دانید که باید نهال شما ریشه ای سالم و قوی داشته باشد.
  • ۲- دومین مورد کمی بالاتر از ریشه قرار دارد و آن هم قسمت پایه و پیوندک نهال است. پایه و پیوندک نهال شما باید حتما از زمین ۱۵ سانت فاصله داشته باشد، این نشان دهنده سلامت نهال شما خواهد بود.
  • ۳- پس از بررسی فاصله پایه و پیوندک از سطح زمین باید به زخمی که در قسمت پیوند انجام شده توجه نشان دهید. زخم آن محل حتما باید بهبود یافته باشد در غیر این صورت نهال سالم نیست!
  • ۴- علاوه بر زخم روی قسمت پیوند، باقی تنه نهال هم باید کاملا سالم باشد و این مسئله سومین موردی است که باید نسبت به آن توجه نشان دهید!
  • ۵- دقت کنید که نهال مورد نظر شما به هیچ عنوان بیمار نباشد، این موضوع را می توانید از سلامت جوانه های نهال متوجه شوید.
  • ۶- در نهایت اطمینان پیدا کنید که نهال مورد نظر شما در برابر آفات و بیماری ها منطقه ای مقاومت قابل توجهی داشته باشند.

جمعی از خوبان در نهالوند

اگر می خواهید نهال گردوی خوب بخرید، ما به شما پیشنهاد می کنیم یکی از چند مورد زیر را خریداری نمایید. نهال های زیر جزو بهترین و پربارترین نهال های موجود در بازار هستند و اگر به خوبی هوای آن ها را داشته باشید در کمترین زمان ممکن شما را به درآمد قابل توجهی می رسانند و به قول معروف گفتنی می توانید از قِبل آن ها آقا و سرور خود شوید.

نهال گردوی چندلر پیوندی

نهال های چندلر در دسته نهال های اصلاح شده قرار می گیرند، اگر نمی دانید نهال اصلاح شده چیست باید به اطلاع شما برسانیم که نهال های اصلاح شده از پیوند دو نهال با یکدیگر به وجود آمده و بدین طریق سعی کرده اند تا تمام نواقص نهال ها را برطرف نمایند. این موضوع اصلاح نهال باعث می شود که نهال باردهی خوبی داشته باشد و ضمنا مقاومت آن هم افزایش پیدا کند.

نهال های چندلر را شما می توانید در مناطق و شرایط اقلیمی سردسیری بکارید؛ چرا که این نهال ها دیرگل هستند و قابلیت کشت در مناطق سرد سیری را دارند. این نهال ها میوه ای کاغذی دارند و دیگر نیازی نیست شما بابت جدا شدن مغز از پوسته نگران باشید و کافی است فشار کوچکی به آن وارد کنید.

نهال های چندلر هر ۱۵ روز یکبار به آبیاری نیاز دارند واولین سال کاشت به باردهی می رسند. شما باید این نهال ها را در فاصله ۷ متر در ۷ متر بکارید و ارتفاع منطقه ای که نهال در آن منطقه کاشت می شود از سطح دریا نباید بیشتر از ۱۵۰۰ متر باشد.

نهال گردو ژنوتیپ ۲۱

بگوییم نهال گردو ژنوتیپ ۲۱ یکی از محبوب ترین گونه نهال های گردوی موجود در ایران به شمار می رود و تمام محبوبیت خود را مدیون ویژگی های بی نظیر خود است.

سرمایه گذاری ایمن با خرید بهترین نهال گردوی تجاری, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

این نهال ها هم مانند نهال های چندلردر دسته نهال های اصلاح شده قرار می گیرند. شما می توانید نهال های ژنوتیپ ۲۱ را در مناطق و شرایط اقلیمی سردسیری که ارتفاع آن ها از سطح دریا بیشتر از ۲۸۰۰ متر نیست بکارید. نهال های ژنوتیپ هر ۱۵ روز یکبار به آبیاری نیاز دارند و از اولین سال پس از کاشت به باردهی می رسند.

با نهالوند سرمایه شما چند برابر خواهد شد!

بله به جرئت می توان گفت که نهالوند بهترین نهالستان ایران بوده و می تواند سرمایه شما را چندین برابر کند؛ چرا که این نهالستان بهترین و سالم ترین نهال های گردوی شناسنامه دار را عرضه کرده و تمامی نهال های آن از کارت سلامت و کارت قرنطینه برخوردارند.

حتی امکان دریافت مشاوره رایگان هم از کارشناسان خبره این نهالستان برای باغداران فراهم شده است که برای این منظور باید به آدرس اینترنتی nahalvand.com  مراجعه نمایند. با این اوصاف می توان گفت نهالوند واقعا همه چیز تمام است!

شماره تماس :    ۰۹۱۴۴۸۰۱۹۳۰ –  ۰۹۱۴۴۸۰۱۹۴۰
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي