شرکت داروسازی باریج اسانس: خدمات پزشکان در حافظه تاریخ می‌ماند

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 23 آگوست

همه گیری کووید-۱۹ در سراسر جهان باعث شده مردم بیش از پیش اهمیت کادر درمان در فرآیند بهبود خود را ببینند. پزشکان به عنوان مهمترین ارکان خانواده سلامت در نظر گرفته می شوند و با استفاده از دانش خود، جان مردم را نجات می دهند. بخصوص در شرایط همه گیری ویروس کرونا، پزشکان خط مقدم امنیت عمومی و سلامت بودند.

شرکت داروسازی باریج اسانس: خدمات پزشکان در حافظه تاریخ می‌ماند, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

همه ما در طول زندگی بارها از خدمات پزشکی و کمک های که پزشکان بهره برده ایم. گرامیداشت این روز بیش از پیش، به عموم مردم کمک می‌کند تا اهمیت، نقش‌ها و مسئولیت‌های مهمی را که پزشکان در قبال مراقبت از بیماران ارائه می‌کنند، بدانند. از این دست در تقویم، یکم شهریورماه برابر با زادروز ابوعلی سینا و به پاس تجلیل و گرامیداشت خدمات پزشکان، روز پزشک نامگذاری شده است.

حتی در شرایط سخت و سنگین بیماری، پزشکان خدمات پزشکی خود را برای عموم مردم ادامه دادند و هیچ کس نمی تواند کمک ها و تلاش های خستگی ناپذیر آنها را فراموش کند. پزشکان زندگی خود را وقف سلامتی بیماران، کمک به بهبودی سریعتر از بیماری یا شرایط و بهبود کیفیت زندگی می کنند و دانش خود را وقف درمان بیماری های بیمار و افزایش امید به زندگی می کنند.

در فرهنگ دانشمندپرور و انسان‌دوست ایران، تقدیر و تجلیل از طبیبان و پزشکان کشورمان عمری به درازای تاریخ دارد. در چند سال اخیر اما تجلیل از این قشر فرهیخته، رنگی از ایثار و فداکاری یافته و از این رو شکوه و عظمت بی‌بدیلی پیدا کرده است.

از یک سو، ویروس کرونا جان جهان را مورد تهدید قرار داده و طیف کثیری از هم‌وطنانمان به طور روزانه با آن دست به گریبان شدند. پزشکان ایرانی که توانمندی و از جان گذشتگی آنها زبانزد است، این بار نیز رخت مقاومت بر تن کرده و صف نخست مبارزه در برابر این بیماری عالم‌گیر و خطرناک را به خود اختصاص دادند.

در سی امین سالگرد تاسیس شرکت داروسازی باریج اسانس با دلی آکنده از احترام و سپاس، فرا رسیدن یکم شهریور ماه، سالروز دانشمند بزرگ و طبیب برجسته نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا که به شایستگی روز پزشک نام گذاری شده است را به شما ناجیان جامعه بشریت تبریک عرض می‌نماییم.

واضح و مبرهن است جایگاه کنونی شرکت داروسازی باریج اسانس بدون همراهی و همیاری شما فعالین و متخصصین حوزه سلامت محقق نمی گشت . امید داریم با تداوم این روند و با کمک شما گرامیان روزی بتوانیم نام ایران زمین را در حوزه داروهای گیاهی در سطح جهان به درخشش در آوریم.

دستاورد تلاش بی وقفه شرکت باریج اسانس بزرگترین شرکت داروسازی گیاهی کشور، خدمات دهی به تمامی شهرهای کشور است که گامی بلند در جهت ارائه داروی گیاهی با بالاترین درجه کیفیت و خلوص به هموطنان عزیز در سراسر کشور بوده است. به گونه ای که انتخاب اول بیش از ۴۵۰۰۰ پزشک در سراسر ایران، محصولان دارویی باریج اسانس بوده است و این افتخار جز با همراهی شما مقدور نبود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي