دانلود فیلم خارجی رایگان

سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد

تاريخ : 2 ژانویه
در این بخش از مقاله سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد قرار داده شده است. بسیاری از مکان های اداری تست عدم اعتیاد را جهت استخدام کارکنان انجام می دهند بنابراین بسیاری از افراد می‌خواهند در مورد روش های مختلف منفی شدن تست اعتیاد اطلاعات کسب کنند.

سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد

سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

روش های مختلف برای منفی شدن تست اعتیاد

  • رپید تست
  • قطع مصرف
  • جا بع جایی نمونه ادرار
  • عدم مصرف خوراکی های مختلف
  • ورزش کردن

روش رپید تست برای منفی شدن تست اعتیاد

سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

این نوع آزمایش که در مقایسه با سایر نوع ها سرعت جواب دهی بالایی دارد و حدودا دو ساعته جواب این آزامایش مشخص می شود. این نوع تست ها را معمولا زمانی انجام می دهند که در استفاده از وسایل پزشکی محدودیت هایی وجود داشته باشد و نتوان از آن استفاده کرد.
به دلیل جواب دهی سریع جزو تست های پر کاربرد به شمار می رود که به روش های مختلفی مانند نوارهای تست بارداری و یا کاست پلاستیکی حاوی نوار و پنل چند کاره ارائه می شود. در این نوع آزمایش معمولا نمونه هایی همچون ادرار، نمونه خون؛ سرم خون،  نمونه بزاق، نمونه مدفوع و گاهی نیز نمونه عرقانسان را از فرد می خواهند.

روش قطع مصرف مواد مخدر برای منفی شدن تست اعتیاد

مصرف دخانیات بازه زمانی خاصی دارند که اگر مثلا ۲ هفته استفاده نکنید آثارش از بین می رود. پس با قطع استفاده می توان جواب آزمایش را منفی کرد اما این نکته را به یاد داشته باشید که آثار مواد مخدر بسته به مقدار مصرف و مدت زمان مصرف متفاوت است و می تواند ماندگاری زیاد یا کمی را به همراه داشته باشد.

آثار تریاک در بدن

تریاک که جزو خانواده خشخاش ها به شمار می رود جزو پر مصرف و در عین حال خطرناک ترین مخدر ها به شمار می رود. تریاک حدود ۸ ساعت در خون، ۳ روز در ادرار و ۹۰ روز در مو باقی می ماند که در آزمایشات قابل تشخیص است.

آثار هروئین در بدن

افیون جزو دسته های اصلی هروئین است که از خانواده افیون می توان به مواردی همچون تریاک،مرفین،کدئین اشاره کرد.آثار این ماده خطرناک حدود ۱۲ ساعت در خون، ۴ روز در ادرارو بیش از ۹۰ روز روی مو باقی می ماند و آزمایش در این بازه زمانی تست را مثبت می کند.

آثار شیشه در بدن

شیشه جز پرکاربرد ترین مخدر ها به شمار می رود که خطرات بیشتری را به همراه دارد.این ماده مخدر نسبت به سایر مواد ماندگاری بالاتری دارد. در افرادی که فقط یک بار شیشه مصرف کرده اند ۲۴ الی ۷۲ ساعت ذر خون، ۳ الی ۶ روز در ادرار و بیش تر از ۹۰ روز در خون باقی می ماند اما اگر فردی بیشتراز یک بار مصرف کرده باشد مدت زمان آن افزایش می یابد.

آثار متادون در بدن

متادون به صورت قرص و شربت در بازار موجود است معمولا برای درمان و تسکین درد ها که آن هم با توجه به تجویز پزشک استفاده می شود. این دارو اعتیاد آور است و اگر مقدار مصرف رعایت نشود و بیش از حد مجاز باشد سبب اعتیاد می شود. این مخدر هم با توجه به مقدار مصرف شده ۲۴ الی ۳۶ ساعت در خون، ۳ تا ۴ روز در ادرار و بیش تر از ۹۰ روز در مو باقی می ماند و در آزمایشات مربوطه قابل تشخیص است.

آثار کوکائین در بدن

این ماده خطرناک هم نسبت به میزان مصرف در مدت زمان ۱ لی ۲ روز در خون، ۳ الی ۴ روز در ادرار و بیش از ۹۰ روز آثار آن در بدن باقی می ماند که با آزمایش هایی که انجام می شود قابل تشخیص است.

آثار ماری جوانا  در بدن

این ماده که بین جوانان رواج یافته و امروزه روز بسیاری از جوانان به مصرف آن دچار شده اند و از آن استفاده می کنند ماندگاری بسیاربالایی نسب به سایر مواد دارد.
این ماده تا ۱۴ روز در خون، ۳۰ روز در ادرار و بیش تر از ۹۰ روز در مو باقی می ماند که به راحتی هم قابل تشخیص است و احتمال مثبت شدن آزمایش اعتیاد در این بازه زمانی خیلی بالاست.

آثار ترامادول در بدن

این قرص ها را معمولا پزشکان برای کاهش درد ها تجویز می کنند که تعداد محدود و خاصی دارد اما زیاده روی در مصرف این نوع قرص ها هم اعتیاد آور است و تا ۴۸ ساعت در خون و ۳ روز در ادرار و ۹۰ روز در مو باقی می ماند.

روش جا به جایی نمونه ادرار برای منفی شدن تست اعتیاد

سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

تغییر نمونه ادرار شاید در گذشته امکان پذیر بود ممکن بود جواب هم گرفت از این روش اما با گذشت زمان جلوی این راه را بسته اند زیرا اکثر آزمایشگاه ها دارای دوربین های مداربسته هستند و معمولا این فرایند در حضور یکی از کادر آن آزمایشگاه انجام می شود پس تعویض نمونه ادار امکان پذیر نیست.

روش عدم مصرف مواد غذایی برای منفی شدن تست اعتیاد

بعضی از غذا و خوراکی ها هستند که با مصرف آن ها تست اعتیاد منفی می شود اما این مورد هم بسته به میزان و مدت زمان مصرف دارد.
برای مثال اگر فردی تفننی و با دوز پایین مخدر مصرف کند با نوشیدن مداوم ۱ الی ۲ هفته ای آب می تواند تست ادرار را مفی کند.
دوز پاین مواد مخدر آنچنان افراد را درگیر و محتاج نمی کند که مثلا با  چند روز عدم مصرف دچار درد های شدیدی شوند. اولین پیشنهاد ما ترک کلی مواد مخدر است چون به جز آسیب رساندن هیچ فایده دیگری ندارند اما می توان با مصرف خوراکی هایی همچون زغال اخته ، انگور ، چای سرد، سرکه،  سبزیجات تست اعتیاد را مفی نمود هر چه قدر مقدار و مدت زمان مصرف مخدر زیاد باشد منفی کردن هم مشکل و سخت می شود.
روش انجام روش برای منفی شدن تست اعتیاد
مواد مخدر که روی چربی ها و در کل در بدن باقی می مانند ورزش کردن و سوخت ساز در بدن سبب می شود که چربی ها آب شود و سوخت ساز افزایش یابد در نتیجه می توان به عنوان روشی موثر برای منفی کردن تست اعتیاد نگاه کرد. اما لازم به ذکر است که با ۴ یا ۵ روز ورزش کردن تست اعتیاد منفی نمی شود و نیاز به تلاش مداوم و مستمر است.

جمع بندی

تقلب در آزمایش تست اعتیاد کاری سخت و مشکل است و موفق شدن احتمال پایینی دارد، بهترین راهی که برای شما توصیه می کنیم تا تست را منفی کنید نکشیدن آن مخدر است. که مدت زمان عدم مصرف هم در هر فرد متفاوت است.  برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي